of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer

Personeel van de spoorwegen in Nederland

Hieronder ziet u een overzicht van personeelsleden die op de verschillende stations hebben gewerkt of bewoners van oud stationsgebouwen. Het zijn voornamelijk stationschefs, andere functies zijn nauwelijks opgenomen, of het moet een voorgeschiedenis zijn van een latere stationschef.

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Z


Terug naar boven

A

J.A. AaldersDinxperlo(1912-1913), Boekelo(1913-1914)
AbbingZevenaar(1861)
J.S. AdmiraalMaastricht, Rotterdam Centraal(-1933), Utrecht Centraal(1933-1943)
A. AdriaanseZevenbergen(1936-1937), Zwammerdam(1937-1938)
G. AdriaansenAalst- Waalre(1893-1897), Heerlen(1909-1910), Goes(1910-1926)
J. AdriaansenEtten- Leur(1901-1902), Oisterwijk(1902-1903)
J.C. AdriaansenTegelen(1870-1872), Steenwijk(1872-1874), Assen(1874-1876), Goes(1876-1893), Deventer(1893-1902)
C. AenmeijEcht(-1879), Wijhe(1879)
A. van AgtmaalAlphen(1904-1915)
Christiaan Arend AldersZandvoort(1956-1960)
Joh AllardRessen- Bemmel(1895-1896)
H. van AllerNoordwijkerhout(1899), Vogelenzang- Bennebroek(1904-1905), Kesteren(1905-1906)
Th.C. AllotLeerdam(1891-1904)
T. AlonsRoermond(-1937), 's Hertogenbosch(1937)
F.A. van AlphenZwolle(-1881), Oisterwijk(1867-1868), Harlingen(1881)
J. van AmersfoortHeerlen(-1959), Goes(1959-1963), Roosendaal(1963)
J. van AmstelGeldermalsen(-1897), Zevenhuizen- Moerkapelle(1897-1901), Breukelen(1901-1905)
W.E. van AmstelVenlo(-1878), Woensdrecht(1878-1880), Lage Zwaluwe(1880-1892),
C.H. van AndelOudeschoot(1917-1918), IJselmonde(1918-1919), Zoetermeer Oost(1923-1927)
C.T. AndreaeRotterdam Maas(-1893), Warmond(1893)
AnnokkieBudel(1927-1928)
H.W. van ApeldoornHengelo(1871-1877), Zwolle(1877-1880), Hengelo(1880-1891)
G. ArendsGeertruidenberg(1928-1931), Harlingen(1931)
W. (jr.) van ArkelBarneveld- Voorthuizen(1876-1878), Vorden(1878)
C.L. ArnoldyHalfweg- Zwanenburg(1915-1916), Rhenen(1916-1917)
F. ArnoldyWinterswijk(1910-1911),
J.C. ArnoldyHaarlem(-1885), Wormerveer(1885-1887), Den Haag HS(1887-1890), Amsterdam Centraal(1890-1891), Den Haag HS(1891-1914)
J.P. ArnoldyTiel(1902-1903), Vlaardingen Centrum(1903-1907)
J. van AsperenAmersfoort(1872-1885), , Amersfoort(1888-1889)
AtesDen Helder(1962-1969)
AvegaartAlkmaar(1949-1951)

Terug naar boven

B

J. van BaakGronsveld(1890)
B. BaantjesEchteld(1896)
F.H.M. BaarsGeertruidenberg(-1927), Alphen aan den Rijn(1927-1928), Gorinchem(1928-1932), Schiedam Centrum(1932)
C.K. BaasKoog- Zaandijk(-1914)
P.S. de BackVlissingen(-1901), Vlissingen(1901-1904), Dordrecht(1904-1912)
A.G.C. BaertKampen(-1885), Hulshorst(1885)
H.M. BaesjouDordrecht(-1880), Stavoren(-1893), Aalst- Waalre(1874-1877), Middelburg(1880), Markelo(1880-1881), Nuenen(1881), Hoek van Holland haven(1893)
E. BagehusSchiedamse dijk(1908-1909)
BakkerKruiningen- Yerseke(1913)
BakkerHeerhugowaard(1968-1969)
A. BakkerUtrecht Biltstraat(1912-1913), Amsterdam Muiderpoort(1913-1914)
A.R.F. BakkerBoxmeer(1893-1894)
B. BakkerAmsterdam Muiderpoort(1912-1913), Barneveld- Voorthuizen(1913-1914)
F.J.P. BakkerGeldrop(1902-1916), Oisterwijk(1916-1917)
J.H. BakkerSliedrecht(-1900), Arkel(1892-1893), Maassluis(1900-1907), Gorinchem(1907-1908)
M. BakkerAcht(1919-1921)
S. BakkerRijswijk- Wateringen(-1895)
S. BakkerEchteld(1912-1913)
H.P.K. de BalbianRotterdam Maas(1879)
BalderTwisk(-1936), Oeffelt(1936-1938)
J. van den BankTer Aar(1922-1925), Eindhoven(1925)
P.J. BanninkLaag Soeren(-1890), Varsseveld(1890)
R. BanninkRotterdam Hofplein(-1938), Scheveningen(1938)
BarendsNoord Scharwoude(-1882), Weesp(-1892), Barneveld- Voorthuizen(1882-1884), Oosthuizen(1884)
D. van BarneveldWolfheze(1878)
Laurent Auguste BarthèsHaarlem(1860-1872)
J.Z. Baruch
Johannes Cornelis BastiaanseVlissingen(-1900), Woensdrecht(1900)
J. BebelaerZaltbommel(1879)
J. BeckersSittard(-1946), Alphen aan den Rijn(1946)
Casper Josephus BedorfBilthoven(1865-1867)
F.M. van der BeekMaasbracht(-1887), Aalst- Waalre(1873-1873), Kapelle- Biezelinge(1887), Vught(1887-1887), Waardenburg(1887-1891), Tegelen(1891)
G. ter BeekDeventer(1945-1946)
Albert BeekhuisNieuw Vennep (oud), Beekbergen(1902-1907)
P.C. BeelenkampSchiedam Centrum, Den Haag HS
C.T. BeeloWaalwijk(-1929), Uitgeest(-1935), Schagen(1929), Lage Zwaluwe(1935)
Jan BeenDalerveen(1905-1918), Mook- Middelaar(1918-1928)
Joannes Casper Martinus de BeerRotterdam Kleiweg(1940-1955)
G.J. BeerendsenDen Haag Centraal(1905-1906), Boxtel(1906-1909), Vlissingen(1909-1917)
BeerlingDen Helder(1928-1929)
A. BeetsAalst- Waalre(1919-1925)
Albertus J. Beezhold Zoetermeer Oost(1926-1931)
R.G. BeijerinkLeeuwarden(-1880), Oudenbosch(1880-1888), Assen(1888)
A. BeijersVeenendaal(1903-1904), Tiel(1904-1906)
J.H. BeijersBaarn(1881-1884), Naarden- Bussum(1884-1885), Enkhuizen(1885-1892), Amersfoort(1892-1892), Rhenen(1892-1894), Veenendaal(1894)
F.H.R. BeijnenAmersfoort Staat(1888-1889), Castricum(1889-1890), Schagen(1890-1891)
P. BeintemaNieuw Amsterdam(1917-1918)
J. BekKapelle- Biezelinge(-1957)
J.J. BekenesGoes(1942-1950), Schiedam Centrum(1950-1958), Hengelo(1958-1961), Kapelle- Biezelinge(1961-1966)
BekkerBarneveld- Voorthuizen(-1892), Lichtenvoorde- Groenlo(1892)
Jan Frederik BekkerSoest(1881-1889)
H. Bekkering Zoetermeer Oost(1934-1935)
A.J. BekkersBreda(-1866)
C.A. Bellaard LormierBeilen(1876-1884)
J.A.C. BellaartRotterdam Zuid(1927-1928), Sittard(1928-1929), Maastricht(1933-1940), Groningen(1940-1941)
J.H. BellaartZwolle(-1932), Rhenen(1932), Zandvoort(1941-1942)
A. van de BeltSteenwijk(-1924), Weerdinge(1924)
W.M.E van de BeltAalten(1916-1917)
Th. van BemmelVlaardingen Centrum(1930-1932), Alkmaar(1932-1940)
F. van der BenVoorschoten(-1899), Rhenen(1899-1901), Groesbeek(1901), Veenendaal(1911-1912), Tiel(1912-1913)
Nicolaas van der BenDen Helder(1902-1903), Aalten(1903-1907), Heerhugowaard(1907-1910), Purmerend(1920-1928)
Jan Hendrik Willem BenderAppingedam, Nieuweschans, Haarlem, Ommen(1918-1921)
H.R. BennemaZandvoort(-1936), Vlissingen(1936-1940), Alkmaar(1940-1946)
H. BenninkHeerenveen(-1902), Meppel(1902)
J. van der BentKlarenbeek(1892-1893), Woudenberg- Scherpenzeel(1893-1894)
van den BergScheveningen(1913-1914), Vlaardingen Centrum(1914-1915)
H. van den BergAmsterdam Weesperpoort(1879-1880), Amsterdam Westerdok(1880-1881), Arnhem(1888-1889), Tilburg(1892-1893), Breda(1894-1906)
H.J. van den BergNijmegen(1927-1936)
Hendrik van den BergBedum(1944-1950)
Hendrikus van den BergVlaardingen Centrum(1915-1916), Hoorn(1916-1917), Alkmaar(1920-1926)
J.J.P. van den BergAalten(1907-1908)
K.Fr van den BergZevenhuizen- Moerkapelle(-1933), Nieuwkoop(1933-1936), Kwadijk(1936)
L. van den BergElst(-1935)
W. van den BergCastricum(1930-1931), Noord Scharwoude(1931-1932), Heiloo(1932-1933)
W. van BergeBloemendaal(1910-1911), Aalten(1911-1912)
BergwerffWorkum(1905-1906)
M.J. BerkelaarLaag Soeren(1913-1914)
T. BerkhofEde- Wageningen(-1918), Vlissingen(1918)
B.R.C. BernhardiStadskanaal Hoofdstation(-1925), Oldenzaal(1925)
K. BeukerWaspik- s Gravenmoer(-1892)
C.F. Beukers't Harde(-1889)
BeumerAnna Paulowna(1938-1939), Jellum- Boxum(1939-1940)
H. van Beuningen van HelsdingenHengelo(-1879), Lochem(1879-1880), Oldenzaal(1880-1880), Dedemsvaart(1880-1887)
G.H. (Gz.) van BeusichemDen Haag HS(1890-1890)
jhr. van BevervoordeAmsterdam Willemspoort(1856-1860)
W. de BieVlodrop, Dordrecht(-1899), Woensdrecht(1899), Wijchen(1907-1908)
J. BijlSchiedamse dijk(1906-1908)
J. BijleveldBarneveld- Voorthuizen(1878-1880), Halfweg- Zwanenburg(1880-1904)
Pieter BijsterveldRolde(1961)
Joh.G.A. BitterBilthoven(1958-1958)
BlankenEindhoven(-1866)
P.W. BlankensteinOss(-1887), Mook- Middelaar(1887-1888), Vierlingsbeek(1888-1890), Groningen Noord(1891)
H.J. de BlécourtMiddelburg(-1963), Delft(1963)
W. BlijhamPurmerend(-1931), Winschoten(1931)
M.G. van de BlocquerieBuitenpost(1875-1876), Akkrum(1876-1880), Nieuweschans(1888-1891), Meppel(1891-1892), Leeuwarden(1895-1896)
BloemersSchijndel(1904-1905), Veghel(1905-1906)
K. BloothoofdOudenbosch(-1932), Doetinchem(1932), IJmuiden(1940-1941), Apeldoorn(1941-1943)
W.F. BoeijeRotterdam Blaak(1893-1894)
F. BoeillaardVinkeveen(-1937), Vinkeveen(1937)
P. BoekhoudtWinterswijk(-1935), Den Haag Centraal(1913-1914), Schoonhoven(1914-1915), Hilversum(1935)
H. van BoekhovenTiel(-1942), Hoogezand- Sappemeer(1942)
P. BoelhoutNaarden- Bussum(-1931), Winterswijk(1931)
Teunis BoellaardVinkeveen
Willem BoenkZelhem, Het Loo(1910-1911)
de BoerNoordwijkerhout(-1895), Rhenen(1895)
A. de BoerOpmeer- Spanbroek(-1930), Zevenhoven(1930)
B.B. de BoerVries- Zuidlaren(1887)
fam. den BoerBuinen(1950-1953)
H. de BoerBarneveld- Voorthuizen(1903-1904), Rijssen(1904-1909)
J. de BoerBoxmeer(1903-1904)
G.J. BoerdamGramsbergen(1942)
J. BoerkeWijhe(-1927), Buitenpost(1927)
W. BoermanOlst(1939-1940)
BoersLottum(1890-1891)
A.R. BoersmaHaanrade (-1935), Zwolle(1935-1942), Almelo(1942)
F. BoersmaBodegraven(1891-1892)
P.H. van der BolckWadenoijen(-1890), 's Heer Arendskerke(1890-1891), Barendrecht(1891-1894), Waalwijk(1894-1906), Middelburg(1906-1906), Vlissingen(1906)
H.J. BolderdijkHaaksbergen(1884-1885), Neede(1885-1885), Doetinchem(1885-1902)
Arnold Bolderink Zwolle(-1887), Twello(1887-1895)
J.R. BolhuisBeilen(1924)
H. BolkBeek- Elsloo(-1886), Bunde(1886-1887), Vught(1887-1888)
W. BonkAalten(-1888), Zelhem(1888-1895)
P.M. BontenVlissingen(-1906), Maarn (oud)(1906)
Jac. van den BoogaardGennep(1886-1887)
F.J. BoonWinschoten(-1931), Maarn (oud)(1931)
Simon Dirk BoonGouda(1870-1884), Gouda(1884-1916)
Pieter BooneArnemuiden(1924-1935)
Chr. BorganjeWapenveld(1887)
P.H. van den BornLeiden Centraal(1928-1929), Apeldoorn(1929-1935)
G.J. BornstraVeghel(-1927), Gennep(1927)
Dirk BosHaren(1942-1943)
Gerard BosPijnacker(1954-1955), Didam(1955-1965)
W. BosHelenaveen(1899-1900)
C.J. BosboomMiste(-1897), Eerbeek(1897)
C. BoschKoekange(-1884), Delfzijl(1884), Oostzaan(1894-1907)
E.A. BoschZeist(1903-1904), Zoetermeer Oost(1921-1922), Woerden(1930-1932)
Gerrit J. van den BoschWoerden(1961-1963), Winterswijk(1963)
J.H. BoschAmersfoort(-1885), Amersfoort(1885-1886)
Klaas BosschaOmmen(1949-1956)
O.E.C. BothGouda(-1900), Ede- Wageningen(1900-1908)
M. van BovenZevenbergen(-1929), Krabbendijke(1929)
Gradus Herman ter BraakStaphorst(-1879), Culemborg(-1893), Dedemsvaart(1879-1880), Hoogeveen(1880)
D.A. BraakenburgPurmerend(1904-1905), Zevenaar(1905-1906)
A.H. Bracht Zoetermeer Oost(1933-1934)
A.M. BrakmanGoes(-1905), Buinen(1905-1906), Krabbendijke(1906-1929)
Wolter BralsWarffum(1948-1968), Hardenberg(1968-1977)
Johannes BrandsRolde(1973)
A. BraveboerZwijndrecht (oud)(1892-1893)
J.H.W. BrederodeAmsterdam Weesperpoort(1886-1890), Amsterdam Weesperpoort(1890-1903)
F.A. BreekpotAalst- Waalre(1877-1879)
J.A. BreekpotDen Haag HS(1932-1937)
J.M. BreekveldtDelden(-1928), Ruurlo(1928)
K. BreukerLage Zwaluwe(1887-1888), Waspik- s Gravenmoer(1888-1889)
H.R. BriedéHardenberg(-1927), Aalten(1927-1928), Neede(1928)
H.R. BriedeNaarden- Bussum(-1884), Hengelo(-1904), Barneveld- Voorthuizen(1884)
H. BrinkDe Loet(1914-1915), Abbekerk- Lambertschaag(1915-1917)
R. BrinkEmmen(-1927), Coevorden(1927)
L. van den BroeckeTerneuzen(1912-1929), Hulst(1929-1952)
J. van den BroekHardinxveld- Giessendam (oud)(-1924), Waddinxveen(1924)
J. BroereVleuten(1939)
BroerseStaphorst(-1877), Vries- Zuidlaren(1877-1881)
E. BrondaWeiwerd
BrongersBareveld
J. BroodVlake(1923-1924)
J.W. BrouwerDen Haag Laan van NOI(1924)
S. Brouwer
W. BrouwerNijkerk(-1928), Bergen op Zoom(-1932), Zevenaar(-1935), Haarlem(1928), Zevenaar(1932), Apeldoorn(1935)
de BruijnDe Punt(1892)
J.W. de BruijnKwadijk(-1887), Wormerveer(1887-1890), Ruurlo(1890-1898), Zaandam(1898-1911)
W.C.J. de BruijnWormerveer(-1878), Winterswijk(1878-1886), Leiden Centraal(1886-1898), Haarlem(1898-1907)
Dick de BruijneUithuizen(1944-1946)
Maarten BruijnesOmmen(1961)
H. BruijnsBreda(1899-1900), Baarle- Nassau (dorp)(1903-1911), Zevenaar(1911-1912)
E. de BruinOosterbeek(1886-1887), Vught(1887-1888), Rotterdam Blaak(1893-1915)
H. de BruinVlodrop(1903-1904)
Jan Bruin W zn.Haarlem(1839-1842), Haarlem(1842)
Jacob de BruineLeiden Centraal(1843)
A. BruinshoofdDuiven, Arnemuiden(-1924), Kapelle- Biezelinge(1924-1932), Arnemuiden(1932)
Lambertus K. BrummelOmmen(1941-1947)
BrummelkampRijswijk- Wateringen(1895-1896)
G. ten BrummelkampExloo(1905)
H.W. BrummelkampZoetermeer Oost(1935-1938), Voorburg(1938)
Brunet de RochebruneVogelenzang- Bennebroek(-1876), Apeldoorn(1876)
H.J. de BrunneRotterdam Centraal(1861-1862)
J.E. BrunnerZevenaar(1866-1898)
H. Rz. BrunstingDedemsvaart(1891-1892)
J. BrunstingKoekange(1890-1891), Grou- Jirnsum(1891-1892)
T. BruntinkBorne(-1929), Ede- Wageningen(1929-1935), Breda(1935)
J.A. BrusMiddelburg(-1924)
C.C. Brussel (of Brassel)Kapelle- Biezelinge(1881-1884), Zwijndrecht (oud)(1884-1892)
J.H. BucxSchiedam Centrum(-1942), Rotterdam Maas(1942)
M. BuijtenhuisMaastricht(1928-1931), IJmuiden(1931)
W. BuijtenhuisAbbekerk- Lambertschaag(1908-1912)
J.J. BuisBreda(-1879), Elst(1879)
BuitenhuisBeekbergen(1905-1906), Sexbierum- Pietersbierum(1906-1907), Harderwijk(1911-1912)
J.C. BullerVeenwouden(-1876), Meppel(-1879), Barendrecht(1876-1878), Echt(1878-1879), De Punt(1879-1881), Akkrum(1881-1881)
BuremaWeiwerd
T. van den BurgDedemsvaart(1925-1928), Middelburg(1928-1929)
David Leman Burlet d' Eenhonderd Roe(1839-1842), Veenenburg(1842-1842), Leiden Centraal(1842-1843), Amsterdam Willemspoort(1843)
J.J.A. BusquetRhenen(1919-1924), Amsterdam Centraal(1924-1932), Amsterdam Weesperpoort(1932-1935)
BussemakerRotterdam Blaak(1893)
ButersLunetten(-1894), Stedum(1894)
J. ter BuurkesHeiloo
J.L. BuzardZutphen(-1888), Leeuwarden(1888-1895)

Terug naar boven

C

W. CadoviusHoensbroek, Hattem, Hattemerbroek, Castricum(1949-1950)
F. CalandAxel(-1874)
P.M. CampsRiel(1901-1905), Horst- Sevenum(1917-1918)
CaperRotterdam Maas(1858-1859)
W.E. CaquelinSwalmen(1876-1891)
Albert CarelseRolde(1912)
K.F. CaronVlissingen(-1874), Alkmaar(1874-1875), Leiden Centraal(1884-1886)
H.C. CarrasDeventer(-1878), Kapelle- Biezelinge(-1891), Hengelo(1878), Woerden(1891-1898)
J.H.A. CarrasDordrecht(1935), Venlo(1938-1939)
G. van CaspelArnhem(-1878), Grijpskerk(1878-1879), Bunde(1879-1880), Nijverdal(1880-1883), Vierlingsbeek(1883-1885), Vught(1885-1887), Zaltbommel(1887-1888), Lochem(1888-1889), Sittard(1889-1890)
ten CateDedemsvaart(1942-1943)
J.G.H. ChevallierRoosendaal(1880-1880)
A. ChuickHerkenbosch (1910-1911)
J.H. ClaessenBaarle- Nassau (dorp)(1902-1916), Geldrop(1916-1902)
ClepkensTerneuzen(1907-1927)
G. de ClercqMaastricht(-1891), Baexem- Heythuysen(1891)
Th.J. Coenraads PieterseMiddelburg(-1873), Middelburg(-1884), Best(1873-1873), Borculo(1884)
C.G. CoevertNijmegen(-1956), Vlissingen(1956-1969), Roosendaal(1969)
F.C. ComijnRotterdam Blaak(-1927), Baarle- Nassau grens(-1930), Goes(1927), Hoogeveen(1930)
H.I. ComijnWouw(-1881), Bergen op Zoom(1881)
A. CoolsDe Steeg- Rheden(-1886)
P.F.J. Corbesier Geertruidenberg(1914-1920)
CorbugyVlodrop(1910-1911)
K.P. CornelissenZuidbroek(-1941), Maassluis(1941)
A.A. CroesLaag Zuthem(1893-1894), Nijeveen(1894-1895)
J. (of H.) CroneRoosendaal(-1897), Echt(1893), Nijverdal(1897)
J. van CuijckTeuge(1887)
A.D. CuperyOldenzaal(-1937), Den Haag HS(1937-1942)

Terug naar boven

D

Jacob R. DaalderKoekange(1884-1885), Mantgum(1885-1894), Westwoud(1894-1900), Stavoren(1900-1901), Heerhugowaard(1902-1907), Naarden- Bussum(1907-1908), Utrecht Maliebaan(1908-1919), Workum(1919-1920)
J. DaamsWindesheim(1880)
L. van DaeleAxel(-1905)
W. DalmeijerAalten(1918-1927)
H. van DamEindhoven(1942), Deventer(1942)
W.C. DamdorpHardenberg(1914)
A.J. DamenLage Zwaluwe(-1954), Horst- Sevenum(1954-1958), Kruiningen- Yerseke(1958)
S. DantumaHazerswoude- Koudekerk(1925-1935), St. Annaparochie(1935-1936), Dedemsvaart(1936-1942)
DavidsEchteld(-1892), Borne(1892)
E. DedeckenHerkenbosch (1897-1898)
J.K. DeegenaarHilversum(-1878), Lichtenvoorde- Groenlo(1878-1883)
E.K.F. van DeinseKrabbendijke(-1879), Vlissingen Stad(1879-1884), Bergen op Zoom(1884-1896)
J.F. (jr.) DekkerKrommenie- Assendelft(1885)
P. DekkerZwolle(1925-1937)
C. DekkersSeppe(1880-1881), Woensdrecht(1887-1888), 's Heer Arendskerke(1888-1890), Wadenoijen(1890-1890), Olst(1890-1891)
H.J. DekkersGroningen(1902-1907)
J. DekkersVork(1918-1919)
J.F.B. DellevoetBelfeld(1898-1918)
J.F.C. DellevoetKesteren(1893-1898), Alkmaar(1899-1901), Apeldoorn(1902-1916)
J.M.A. DellevoetOudenbosch(1892-1893)
L.J.H. DellevoetArnemuiden(-1873), Boxtel(-1888), Best(1873-1892), Krabbendijke(1888-1892), Oudenbosch(1892-1893), Apeldoorn(1908-1914)
H. DemeijWijlre- Gulpen(1889-1890)
C.A. DepuitVorden(-1900), Naarden- Bussum(1900)
A.P. DerksenHorst- Sevenum(1903)
R. DerksenMariënberg(1905), Abcoude(1923-1925)
van DeventerUtrecht Centraal(1861-1862)
J.L.R. DiderikEijsden(1942-1946), Maastricht(1946-1952), Apeldoorn(1952-1956), Den Helder(1956-1959), Assen(1959-1964), Oldenzaal(1964-1965), Apeldoorn(1965-1969)
G. van DiedenLangeweg(-1922), Zwammerdam(1922-1928)
A. DielemanTerneuzen(1950-1951)
Albert Gijbertus van DijkVreeland(1878-1909)
K. van DijkGasselternijveen(-1920)
DijkmanOudewater(1865-1866)
J. DijkstraAssen(1913-1914)
K. DijkstraOudega(1941-1942)
R. DijkstraGroningen(1885-1886), Koudum- Molkwerum(1886-1891), Grou- Jirnsum(1891-1891), Koekange(1891-1902), Sauwerd(1902-1904)
Sjouke DijkstraRolde(1953-1957)
J.O. DillMiddelburg(-1928), Nuth(1928-1931), Rotterdam Maas(1931)
DillemaWeiwerd
G. DithofMijdrecht(-1928), Varsseveld(1928)
B. van DobbenAssen(-1880), Staphorst(-1884), Idaard- Roordahuizum(1880), Appingedam(1884)
P.E. DodenhuisRuurlo(1901-1902), Schiedam Centrum(1914-1915), Delft(1915-1916)
Ph.J. DodenhuisVeenenburg(1879), Delft(1885-1893), Schiedam Centrum(1893-1907), Haarlem(1907-1912)
J. DoggerUdenhout(1904-1905), Vlake(1916-1917)
Jan van Dompseler BuijtenhuijsStroe(1882-1883)
DoniaWognum- Nibbixwoud(1911-1912)
H.B. DonkersAalten(1908-1911), Bloemendaal(1911-1914), Koog- Zaandijk(1914)
van DonselaarRotterdam Maas(-1879)
C. van DoornZevenbergen(1926)
A.C. van DoorneMiddelburg(-1954), Veenwouden(1954)
H. van DoornikWoerden(1955-1956), Rotterdam Centraal(1956)
H. van DorlandWierden(-1888), Colmschate(1888-1889), Vaassen(1903-1904), Epe(1904-1905)
J.C. DorriusDieren(-1935)
J. DorstGieten(1924)
P.C. van DorstGouda(-1932), Barendrecht(1932)
DoumaBergen op Zoom(1955-1958)
A.J. DourleinHeerlen(-1950), Middelburg(1950)
H.J. van DouweHengelo(-1878), Zuidhorn(1878)
J.A. DouwesZutphen(-1931), Geertruidenberg(1931-1936)
Roelof DrenthDe Punt(1920-1924)
J.G. DriessenIJselmonde(-1880), Seppe(1880-1880), Markelo(1880-1881), Willemsdorp(1881)
Jo DriessenAalst- Waalre(1957-1960)
P.H.J. van der DriftAalten(1888-1889), Kesteren(1889-1890), Wormerveer(1890-1895), Weesp(1900-1901), Naarden- Bussum(1901-1902), Rotterdam Maas(1913-1914)
M.W. DrijberDe Punt(-1892), Beilen(1892), Hoogezand- Sappemeer(1899-1900)
B.L. DrosteRhenen(1912-1916), Noordwijkerhout(1916-1917)
J.F.A. DubberWaalwijk(1906-1910)
J.T.H. DubberLangeweg(1890-1891)
Jan Frederik Henri Dübber's Heer Arendskerke(1883)
DuimHeiloo(1965-1970)
DuitgeniusGilze- Rijen(1931-1932), Hoogeveen(1932-1933), Oldenzaal(1941-1942)
C. DuitgenuisGroningen(-1881), De Punt(1881-1884), Vries- Zuidlaren(1884-1885), Workum(1885-1887), Dedemsvaart(1887-1891), Zwolle(1891)
DuybenMantgum(-1884), De Punt(1884)

Terug naar boven

E

J. van EckDedemsvaart(1867-1870)
C.R.G. van EeScheveningen(1912-1913)
Hendrik van EeOmmen(1947-1949)
D. van EgmondGeffen(1899), Wijhe(1904-1905)
J.B. EijkenOudewater(1900-1901), Helenaveen(1901-1902), Alphen aan den Rijn(1922-1926), Culemborg(1926)
R.C. van EimerenBest(-1928), Leerdam(1928)
A. EissesFraneker(1902-1902), Zutphen(1902-1903), Steenwijk(1903-1919), Enschede(1919-1920), Steenwijk(1920-1924), Rhenen(1924-1932), Woerden(1932-1947)
J.C. van EkerenVlissingen(1951), Vlissingen(1956)
van EldikBerkel- Enschot(1908-1909)
H.G. EllerbroekEmmen(1905-1921), Kampen(1921)
H.M.P. van EmmerikAmsterdam Centraal(1912-1913), Hilversum(1914-1915)
Hubertus Johannes van EmmerikOverveen, Vogelenzang- Bennebroek, Alkmaar(-1924), Heerhugowaard(1924)
L.J. van EmmerikAalten(1911-1916), Scheveningen(1916-1918), Den Helder(1918-1932)
J.F.W.H. d EngelbronnerDen Haag HS(1865-1868)
W.D. EnthovenWoensdrecht(1880)
D van Eps ReerinkRijssen(1896-1902)
J.A. van Eps ReerinkGroningen(1890-1891)
EttekovenNunspeet(1938-1939), Nieuweschans(1939-1940)
van EttenBunde(1954-1955)
J.J.C. EverhardtNoord Scharwoude(-1876), Schagen(1876-1888)
EversVlodrop
H.J. EwegUtrecht Centraal(-1928), Best(1928)
Hendricus van EwijkWolphaartsdijk(1927-1934), Veenenburg(1934-1949)
Wilhelmina van Ewijk-EllenbroekWolphaartsdijk(1927-1934), Veenenburg(1934-1949)

Terug naar boven

F

Lambertus FeekesAmsterdam Centraal(1883-1884), Hoorn(1884-1886)
A.J. FeezeZevenhuizen- Moerkapelle(1927)
C. FeliusKruiningen- Yerseke(-1929), Vlake(1929)
H.J.B. van der Feltz van der SlootZwolle(-1881), Beilen(-1892), Akkrum(1881-1884), Heerenveen(1892-1900), Leeuwarden(1900-1902), Steenwijk(1902)
C.M. FemminckOldenzaal(-1891), Enschede(1891)
FenemaBreda(-1883)
H.M. van FenemaRoosendaal, Tilburg, Maastricht, Venlo, Dronrijp(1863), Breda(1876-1877), Utrecht Centraal(1877-1889), Deventer(1885), Groningen(1889-1900)
W.A. FernabukOldenzaal(-1932), Echt(1932)
Jan FlimVriezenveen(1952-1958), Mariënberg(1958-1960)
FloorLisse(1926-1930), Amsterdam Muiderpoort(1930-1931)
N. FollonAalst- Waalre(1886-1888)
FonteinTerborg(1888)
H.C. FrancVenlo(1926-1927), Almelo(1927), Groningen(1939-1940)
M.M. FrancoijsLangeweg(1882), 's Heer Arendskerke(1885-1886)
D.P Frank jrEmmen(1929-1936), Aalsmeer(1936-1942)
FrankenNoord Scharwoude(1902-1904), Zevenaar(1904-1902)
C. FrankenBarneveld- Voorthuizen(1894-1895), Noordwijkerhout(1895-1916), Vlaardingen Centrum(1916-1917), Rotterdam Hofplein(1917-1918)
J.B. FrankfortOostzaan(-1890), Warmond(1890-1893), Noordwijkerhout(1893-1894), Heiloo(1894-1896), Zetten- Andelst(1896)
G. FratermanSchalkwijk(1884-1886), Wirdum(1886-1894), Franeker(1894-1902)
le FrèreMaastricht(1890-1891)
FreriksNieuw Vennep (oud)(1914-1915), Zevenhoven(1915-1916)
J. von Freytag DrabbEtten- Leur(1854)
G.J. FrosCulemborg(-1879), Waardenburg(1879)
Herman Fros's Hertogenbosch(-1880), Boxmeer(-1896), Reuver(1880-1880), Hedel(1880-1881), Zwijndrecht (oud)(1881-1884)

Terug naar boven

G

J.A.N. GadellaUtrecht Centraal(-1942), Zwolle(1941-1942)
B.M. Gaignon de l AmiRotterdam Blaak(1877-1877), Vlissingen(1877-1882), Maastricht(1882-1882), Eindhoven(1882)
C. GarstenBerkel(1904-1905), Drunen- Heusden(1905-1906)
GeeneTerneuzen(-1905), Kijkuit(1905)
A.A.J. van GentHoogezand- Sappemeer(-1941), Groningen(1941)
J.H. van GentBreda(-1952)
P.J. van GentTilburg(-1881), Willemsdorp(1881), 's Heer Arendskerke(1891-1901)
Theodor Christian Daniel GerhardHarderwijk(1904-1905)
J.W.R GerlachZevenbergen(1854)
GermeraadOudewater(1908-1909)
Johannes GerritsenVelsen- IJmuiden Oost(1897-1898), Voorst- Empe(1898-1900), Vorden(1900-1905), Koog- Zaandijk(1905-1909), Zandvoort(1909-1912), Uitgeest(1913-1914)
W.J. GerritsenScheemda(1878-1879), Zuidbroek(1879-1880)
W. GerthNunspeet(1883-1884)
S. van Getsen's Hertogenbosch(-1924), Ede Centrum(1924)
A. de GeusSteenwijk(1928-1929)
K. de GeusTwisk(1909-1910)
Adriaan Marius GewinVlissingen(1882-1909)
GezelOisterwijk(1936-1937)
J.L. GhijselsZwijndrecht(1905-1906)
T. GieskenUtrecht Centraal(-1875)
L.P. van der GiessenKrabbendijke(1953-1954)
S. van GijnLeiden Centraal(-1932)
C. GijschlerArnhem(1862-1863)
GijsselhartOldenzaal(-1970)
A.W.M. GiliamAmsterdam Centraal(-1909), Deventer(1909)
G. van GilsRilland- Bath(-1932)
G.J. van GilsHilversum(1904-1905)
J. GiltjesHoogeveen(1887)
C. GischlerAmsterdam Weesperpoort(-1863)
GlaudemansRoodeschool(1955-1970)
F. de GloterWijlre- Gulpen(1888-1889), Baarle- Nassau (dorp)(1889-1890)
Lambertus GoedhartOmmen(1935-1938)
J. GoedrieAbcoude(1896-1914)
J. GoedseelsBaarle- Nassau (dorp)(1888-1889)
F. van der GoesEnkhuizen(1889-1890), Bovenkarspel- Grootebroek(1890-1891), Noord Scharwoude(1891-1901)
GonsMidwoud- Oostwoud(1912-1913)
J.M. Goorissen's Hertogenbosch(-1935), Susteren(1935-1942), Eindhoven(1942)
J.W. GoormanGorssel(-1917), Hazerswoude- Koudekerk(1917-1921), Westervoort(1921)
H.B. GordijnBarendrecht(1874-1876), Oisterwijk(1876-1880), Oudenbosch(1880-1880), Raalte(1880-1886), Goor(1886-1887), Oldenzaal(1887-1890), Hengelo(1890-1899)
A. GoudaDen Helder(1941-1942)
GoudkuilDrouwen
Th.J.F. de Graaf-OostromWilnis(1945-1950)
H.H. GraassHarlingen(-1877), Hengelo(1877-1879), Meppel(1879-1891), Tilburg(1886-1888)
H.C. Graste Belfeld(1891-1895)
J. GravendijkBaflo(1903-1904)
M.J.A. de GreckBoxtel(1892-1893)
G. GrevelingAkkrum(1940-1948)
M. van de GriendtZoetermeer Oost(1895-1915), Lewedorp(1915-1923), Helvoirt(1923)
J. van de GrijpNuenen(1879-1880), Scheemda(1880-1887), Dedemsvaart(1887-1887), Wijchen(1891-1892)
GroenewoldVogelenzang- Bennebroek(1888-1889), Amersfoort Staat(1889-1890)
J. van GroesenVlissingen(-1954), Landgraaf(1954)
H. GroneEpe(1888-1904), Hengelo(1904-1905)
Cornelis de GrootUtrecht Centraal(1874-1880)
J.J. de GrootTwello(1924-1925), Culemborg(1925-1926), Alphen aan den Rijn(1926-1927), Zeist(1927-1928)
P. GrootZutphen(1900), Den Haag Centraal(1908-1909)
H. GroothuizenLeiden Centraal(-1882), Hazerswoude- Koudekerk(1882-1883), Alphen aan den Rijn(1889-1890)
E. GrunwaldVenlo(-1878), Scheemda(-1880), Wijhe(1878-1879), Echt(1879), Lage Zwaluwe(1880)
P. GruppelaarHengelo(1902-1903)
Joseph Franciscus GuiseUithoorn(1940-1950)
J. GunsAalten(1949-1960)

Terug naar boven

H

M.S. van 't HaafZutphen(-1879), Oosterbeek Laag(1879), Geertruidenberg(1886-1890)
Wouter ten HaafStadskanaal Pekelderweg(1910-1914)
E. HaakRoosendaal(-1931), Amsterdam Centraal(1931-1936)
J. de HaakVogelenzang- Bennebroek(-1886), Vlaardingen Centrum(-1903), Veenendaal(1886), Delft(1903)
J.H. HaakVeenenburg(1887)
H. de HaanGroningen Noord(1941-1942)
G.H. ter Haar
E. de HaasVeenendaal(1893)
Roelof Andries Christoffel de HaasGorinchem(-1895)
J.H. HackenitzHeerhugowaard(1890-1891), Wormerveer(1901-1902), Den Helder(1902-1916)
S. HackstrohEtten- Leur(1870-1895)
P.P. van HaeSambeek(1924)
G.J. ten HagenAkkrum(1923-1940)
C. HaitjemaLaren- Almen(1886-1888)
H.T.M. HakbijlOss(1892-1893)
J.H. van HalWolvega(-1879), Helmond(1879-1888), Oisterwijk(1888-1892)
H.J. ter HallAnna Paulowna(1889-1890)
Emile Sophie Eugène Alexandre d' HamecourtWorkum(1887-1891), Bovenkarspel- Grootebroek(1891-1891), Westwoud(1891-1894), Workum(1894-1898), Bovenkarspel- Grootebroek(1898-1899)
H. v.d. HandelenDeventer(1892)
J.B. HarbagGeldermalsen(-1876), Valkenswaard(1876-1880), Roosendaal(1880)
H. HartgersLoppersum(1891-1892)
G. HartinkGroningen(-1935), Zevenaar(1935-1942), Groningen(1942)
Filippus Hartman Appingedam(1953-1959)
G.D.J. HartmanDieren(-1924), Vlissingen(1924-1932)
B.J.R. van HasseltEde Centrum(1929-1930), Veenendaal(1930-1931)
Jan Tammes Nicolaas HassleyZwammerdam(1880-1886), Oudewater(1886-1915)
Th.R. HavekesNieuwkoop(-1933)
H.J. HaverkateAbcoude(1920-1920)
Jan Lodewijk HazevoetVoorst- Empe(1888-1889)
T. HazewinkelKesteren(1898)
B.H. ter HeerdtUithuizen(-1927), Varsseveld(1927)
A. HeertjesZaandam(1941-1942), Stadskanaal Hoofdstation(1942-1943)
B. den HeetenAmsterdam Centraal(1946-1947), Heiloo(1948-1949)
A. van der HeijdenAcht(1936-1963)
J.C.B. HeijderiksRoosendaal(1893-1894), 's Hertogenbosch(1894-1904)
van der HeijeOude Wetering(-1914), Rijpwetering(1914)
J.B.P. HeijePurmerend(-1902), Krommenie- Assendelft(1897-1898), Schagen(1902-1908), Sneek(1908-1909)
Adrianus Jacobus HeijmansVoorschoten(-1884)
L.J. HeijnsiusRoosendaal(-1882), Gilze- Rijen(1882-1905)
J. HeilDelft(1927-1928), Rotterdam Blaak(1928-1930), Baarle- Nassau grens(1930-1931), Enkhuizen(1934-1935), Den Helder(1935-1936)
Ph.L. HeilZandvoort(1882-1904)
Arie HeisterborgMaarn (oud)(-1932), Zoetermeer Oost(1932-1933)
HelbrechtenVenlo(-1893), Tilburg(1894)
G.J. (jr.) HelgeMidwoud- Oostwoud(1887-1890), Bozum(1890-1892), Hardinxveld- Giessendam (oud)(1892-1893), Beverwijk(1901-1902), Stavoren(1902-1904), Medemblik(1904-1907), Maassluis(1907-1908)
HelmersDrouwen(-1940)
J.H. HemelrijkAalsmeer(1935-1936)
W. HendriksTwello(1895-1901), Didam(1901), Uitgeest(1904-1905)
A. Hendrikse (of Hendrikx)Zevenbergen(-1942), Heerhugowaard(1926)
J.G. HendriksenUtrecht Centraal(1919-1920)
C van den HengelNijeveen(-1920), Exloo(1920-1921), Wolfheze(1921)
H. van den HengelUithuizen(1963-1970)
J.W. van HengelHuis ter Heide(1935-1936)
F.J. HerbertsAalsmeer(1912-1916)
G.J. HerbrechterVenlo(1890-1893), Tilburg(1893-1908)
J. HermesBloemendaal(-1925), Hillegom(-1929), Noordwijkerhout(1925), Haarlem(1929)
H. ten HermsenHeerde(1891)
Th. HerscheidtOudenbosch(-1880), Langeweg(1880)
C.H. van HerwerdenAbcoude(1871-1872), Maarssen(1884)
Johan Heinrich HesselinkTwello(1914-1918), Rijssen(1918-1928)
G.J. van HeumenMaarn (oud)(1904-1909), Arnhem(1909-1925)
W.H.G, HeupermanMoerdijk SS(-1886), Hedel(1886-1903), Helvoirt(1903-1904)
Boudewijn HeuzeveldtUtrecht Centraal(1912-1913), Rotterdam Centraal(1913-1923)
H. HiemstraArnemuiden(1937-1940), Grou- Jirnsum(1940)
C.L.H. HierneissHeerenveen(-1881), Oldenzaal(1881-1887), Zutphen(1887-1888), Tilburg(1888-1888), Sittard(1890)
T. HilleniusBreukelen(-1924), Rotterdam Blaak(-1924), Alkmaar(1931-1932)
J.H. HilloGorinchem(-1942), Ede- Wageningen(1942)
J. HoefnagelCastricum(1907-1908), Schagen(1908-1909)
HoefsmidNijkerk(1878)
J.W. HoegenScheemda(1887), Winschoten(1906-1907)
V.B. HoegenMaasbracht(1893-1894), Utrecht Centraal(1894-1895)
R. HoeksemaMeeden- Muntendam(-1928), Stroe(1928)
E. HoekstraBedum(1920-1921)
Jan van de HoeveWindesheim(1910-1943)
J. HoevenZwolle(-1925), Buinen(1925-1926)
B.J. HogeboomCoevorden(-1927), Acht(1927-1931)
H.H.A. HogeveenNuth(-1942), Roermond(1942)

Terug naar boven

h

A. hokkelingAbbekerk- Lambertschaag(1922-1929)

Terug naar boven

H

HoldrinetVoorburg(-1883)
C.E. HollmannAlphen aan den Rijn(1878-1879), Leiden Centraal(1880)
C. HolstegeEde- Wageningen(-1895), Enschede(1895-1912)
W.G. HommersonKruiningen- Yerseke(-1927), Kruiningen- Yerseke(1927)
G.H. HondelinkLoenen(-1888), Bathmen(1888-1890), Dieren(1890)
F.W HonhofRotterdam Maas(-1931), Lochem(1884-1887), Lochem(1887-1889), Zwolle(1889-1890), Enschede(1890-1891), Borne(1891-1892), Goor(1892-1893), Zutphen(1893-1894), Brummen(1894-1895), Gouda(1895-1896), Roosendaal(1896-1898), Arnhem(1898-1900), Schalkwijk(1900-1902), Alphen aan den Rijn(1902-1906), Velp(1906-1912), Meppel(1912-1924), Enschede(1924)
M.W. HonkoopWorkum(1891-1894), Kwadijk(1894)
J. de HooStiens(-1903), Alkmaar(1918-1920)
D. HoogendonkBerkel en Rodenrijs(-1930), Koog- Zaandijk(1930-1936), Winschoten(1936-1937)
F.C.A. HoogveldKwadijk(1908-1909)
A. HoolhorstUitgeest(1902-1903)
H. van den HoornWoudenberg- Scherpenzeel(1892-1893), Klarenbeek(1893-1894)
Cornelis HooyboerMaastricht(1906-1928), Ommen(1928-1937), Harderwijk(1937)
J. HopmanEnschede(-1876), Zaltbommel(1876)
Jean Baptist HorbagRoosendaal(1890-1906)
P.C. van der HorstWoensdrecht(1880-1885), Oisterwijk(1885-1888), Zaltbommel(1888)
Bernard HorstingStadskanaal Pekelderweg(1911-1912), Nieuw Amsterdam(1912-1921), Staphorst(1921-1922), Nieuw Amsterdam(1922-1925), Barneveld Centrum(1925-1926), Hindeloopen(1926-1927), Zuidbarge(1927-1933), Loppersum(1933-1935), Grijpskerk(1935-1936), Gasselternijveen(1936-1939), Zuidhorn(1939-1948), Emmen(1948-1949)
O. HortaMaastricht(-1892), Budel(1892)
M. Host van Stavenisse's Heer Arendskerke(-1884), Dordrecht(1884-1892), Dedemsvaart(1892-1893)
Marinus HoutWouw(1907-1938)
J. HoutmanRotterdam Centraal(1923-1924), Roelofarendsveen(1924-1925), Enschede(1931-1932), 's Hertogenbosch(1932-1937), Amersfoort(1937-1939)
J.C. HuenderZelhem(1885)
J.F.W.C. van HugueninNuenen(1886-1893)
K. HuibersMariënberg(-1944)
HuijbersAmsterdam Westerdok(-1879), Den Helder(1872-1873)
T. HuijerHeerlen(1917-1920), Amsterdam Centraal(1920-1926), Alkmaar(1926-1930)
J.H. HuijnenMaastricht(-1940), Maastricht(1940-1942)
O. HuismanLage Zwaluwe(-1927), Amersfoort(1927-1936), Zutphen(1936)
A. HuitemaVenlo(-1929), Sexbierum- Pietersbierum(1929)
Okke HuitemaOosthuizen(1931-1932), Dokkum- Aalsum(1932-1933), Vriezenveen(1939-1952)
Johannes Harm van der Huizen Hoogezand- Sappemeer(1900-1930), Rotterdam Zuid(1930-1932), Bilthoven(1932-1939)
Evert HulsebosVriezenveen(1906-1914), Zaltbommel(1914-1916), Vriezenveen(1916-1928)
J. HulshofKruiningen- Yerseke(-1953), Gilze- Rijen(1953)
B. van HulzenHeerde(1887)

Terug naar boven

I

J. IdsengaWeert(1919-1920), Vlissingen(1920-1921), Groningen(1941-1942), Den Haag Centraal(1942)
E. van IJsseldijkAlkmaar(1875-1878), Haarlem(1884-1898)
J.H. IsraelEnschede Noord(1885-1886), Didam(1886-1887), Het Loo(1887-1888), Hoorn(1910-1911), Apeldoorn(1917-1918), Haarlem(1918-1919)
J.F.W. IsselmanBorne(-1876), Wirdum(-1880), Middelburg(-1883), Zwolle(1876), Vries- Zuidlaren(1880), Rilland- Bath(1883-1883), Vught(1883)

Terug naar boven

J

H. JacomettiZaltbommel(-1876), Nijmegen(-1881), Enschede(1876-1891), Bergen op Zoom(1881), Nijmegen(1891)
T.H. JaminVenray(1890-1893)
Hermanus Johannus JansVriezenveen(1964-1972)
C. JansenStavoren(1908-1909)
C.J. JansenVeenendaal- De Klomp(-1924), Beverwijk(-1932), Helenaveen(1893), Oudenbosch(1924), Vlaardingen Centrum(1932)
C.N. JansenWeert(1899-1900)
E.R. JansenDedemsvaart(1934-1935)
F. JansenMill(-1927), Bovenkarspel- Grootebroek(1927-1938)
H. JansenKapelle- Biezelinge(-1896), Heerlen(1896-1901)
H.J. JansenCapelle Nieuwevaart(1924)
J. JansenWillemsdorp(-1885), 's Heer Arendskerke(1885-1888), Vlissingen Stad(1888-1894), Barendrecht(1894)
J.B. JansenSchoonhoven(1924)
J.P. JansenBobeldijk- Berkhout(1898-1924)
P. JansenTegelen(1917-1923), Baexem- Heythuysen(1923-1925), Pijnacker(1925-1927), Beugen (Kruispunt) (Hoog)(1927-1930), Boxmeer(1930-1933), Venlo(1933-1948), Reuver(1948-1953), Kruiningen- Yerseke(1953-1958)
P.C. JansenNuenen(1886-1887), Geleen Oost(1887-1888)
R.C. JansenStadskanaal Hoofdstation(1913)
J. JansmaMetslawier(1926-1928), Nieuwveen(1928-1934), Soestduinen(1934)
D. JanssenMarkelo(-1899), Zevenbergen(1899)
D.C. JanssenMarkelo(1898-1899), Zevenbergen(1906-1907)
J. JanssenMeeden- Muntendam(1910)
J. JanssenVlissingen(1940-1941)
J.J.H. JanssenAcht(1898-1905)
J.W. JanssenLemelerveld(-1935), Arnemuiden(1935-1937), Vroomshoop(1937)
M. JanssenBlerick(-1876), Susteren(1876), Aalst- Waalre(1879-1882)
T. JanssenSittard(1950-1951)
P. JanssensAlmelo(-1884), Laren- Almen(1884)
J.M. JanzenVaassen(-1928), Aalten(1928-1932)
W. JanzenRotterdam Maas(1901-1908)
J.H. de JeegerTegelen(-1929), Tiel(1929)
J.W. de JeegerAbcoude(1872-1895)
JetteUitgeest(1911-1912), Bovenkarspel- Grootebroek(1913-1914)
JockinTilburg(1867-1868)
B.A. (of B.M.) de JongWestervoort(1878-1879), Alphen aan den Rijn(1879)
C. de JongOosthuizen(1941-1942)
G. de JongLeeuwarden(-1892), Hooghalen(1892), Grou- Jirnsum(1896-1897), Heerenveen(1903-1904)
H. de JongMaartensdijk(1901-1923), Vries- Zuidlaren(1939-1940), Nunspeet(1940-1941)
J. de JongSteenwijk(-1902), Heerenveen(1902)
Jacob de JongGiessen- Nieuwkerk(-1925)
Pieter de JongOmmen(1956-1961)
R.M. de JongAlphen aan den Rijn, Westervoort, Harmelen(-1886), Veenendaal- De Klomp(1886-1896)
Th.W. de JongVlissingen(1893-1916), Breda(1916-1924)
W. JongkampKruiningen- Yerseke(-1964), Krabbendijke(1964)
W. JongstraZutphen(1934-1936), Amsterdam Centraal(1936-1940)
J. JonkerScheveningen(1928-1930), Hoogezand- Sappemeer(1930-1931)
C. JonkersRotterdam Blaak(-1928), Geldermalsen(-1935), Rijssen(1928), Elst(1935)
G. JoorenHooge Zwaluwe(1905-1906), Aalst- Waalre(1933-1937)
J. JörgWolfheze(-1905), Bodegraven(1905-1914)
A.E.M. JoritzaarHouten (oud)(-1877), Echt(1877-1878), Barendrecht(1878-1879)
J.L.E. JoritzaerVught(1906-1907)
G.T. JuliusHoogezand- Sappemeer(-1927), Hooghalen(1927)
Luppo JuliusDiepenveen West(-1928), Vriezenveen(1928-1938), Diepenveen West(1938)
J.M.M. JungAalten(1899-1903)
A.A. Just de la PaissieresBergen op Zoom(-1881), Nijmegen(1881)
H.T. jhr. Just de la PaissieresKruiningen- Yerseke(1902-1910), Waalwijk(1910)

Terug naar boven

K

J.J. van der KaaBreda(-1955), Roosendaal(1955)
J. KaagmanOudewater(1925-1930), Vleuten(1930-1939)
J. Kaagman
J.H. KaasjagerSliedrecht(-1960), Goes(1960)
J. KaltGasselte(-1924), Gasselternijveen(1924)
J van der KampWeiwerd
mej. E. van KampenMastenbroek(1908-1909)
S.H. van KampenMastenbroek(1882-1889)
J. KamphuisNaarden- Bussum(1914-1915), Baarn(1915-1916)
A.H. KampschmidtAmersfoort(-1925)
Wilhelm A. KanngiesserVught(-1937), Alphen aan den Rijn(1937-1945)
O. KapmanOostzaan(1924)
J. KarvinkLonneker(-1893), Miste(1893)
KassienHolten(-1890), Laag Soeren(1890)
W. KasteleinAlkmaar(1955-1962)
J.H. van KeekenAlphen(1903-1904)
Joh. KeijzersBerghem(1896-1897)
L. KeizerHooghalen(1924), Dedemsvaart(1935-1936)
Hendrik de KellVoorschoten(1842)
J.C. van der KellenRilland- Bath(1886-1891), Willemsdorp(1891), Zwijndrecht (oud)(1893)
J.M. KempsAmsterdam Weesperpoort(1868-1870), Den Haag Centraal(1870-1886)
J.H. KengenSchalkwijk(1886-1888), Oisterwijk(1888-1888), Helmond(1888-1892), Arnhem(1892-1895), Roermond(1895-1896)
KerkmeijerDiepenveen West(1945-1955)
B. van KeulenDelfzijl(1900-1901)
KieftZuidbarge(1933-1945)
F. Kieviet (of Kiewit)Baarle- Nassau grens(-1932), Goes(1932)
H. KingmaCastricum(1940-1949)
C.M. van KintsRotterdam Maas(1866-1867)
KistenmakerTwisk(-1892), Medemblik(1892-1904), Stavoren(1904)
A.Th. KlaassenTiel(1963-1967)
J.J. KlaijsenVlissingen(1905-1906), Middelburg(1906-1920)
KlamerRavenstein(1905-1906), Hardenberg(1906-1907)
J. KlaverMariënberg(1910-1911)
J.D.H. KleinCastricum(1953-1954), Heiloo(1954-1956)
D. Klein van WilligenMallegat(-1874), 's Heer Arendskerke(1874-1883), Sneek(1883)
KlerckBarneveld- Voorthuizen(1880-1881)
J.P. de KlerkSchagen(-1902), Oostzaan(1890), Purmerend(1902)
L.J. de KlerkVoorst- Empe(1888-1889)
van der KloekOldenzaal(1901-1902)
T.H. KloekHilversum(1906-1907)
J.F. KluinSteenwijk(1942)
G.J. KlumperScheemda(-1925), Nieuwersluis- Loenen(1925)
G. KoevoetsAxel(-1905), Terneuzen(1905)
J. KohlerRoosendaal(-1888), Dordrecht(1876-1878), Almelo(1878)
C.G. de KokUtrecht Maliebaan(1886-1890), Utrecht Centraal(1890-1906)
S. KokWolvega(-1927), Usquert(1927)
W. de KokVoorburg(1883-1894), Culemborg(1894-1902), Woerden(1912-1914)
W. KokZwaag(1935-1936), Noord Scharwoude(1936-1937)
A. Kok AnkersmitIdaard- Roordahuizum(-1880), Nijeveen(1880)
P.N. KokkesAlmelo(-1924), Westwoud(1924-1927), Hardenberg(1927-1936)
J. KolkmanCastricum(-1903), Kesteren(1903)
J.C. KönigBarneveld- Voorthuizen(-1888), Schagen(1888), Castricum(1890-1895), Den Helder(1901-1902)
W.H. KönigWinterswijk(1889-1890), Naarden- Bussum(1890-1895), Hoorn(1895-1896)
A.C. KoningHelenaveen(-1896), Haanrade (1896-1903), Middelburg(1903-1906), Lage Zwaluwe(1906-1908), Baarle- Nassau grens(1908-1908), Tilburg(1908-1916)
A.G. de KoningVught(1930-1931)
J.H. KoningZandvoort(-1893), Tilburg(-1920), Bathmen(1893), Den Haag Centraal(1920)
H. KoningsNieuwerkerk(1860-1861)
W.H. KönisNaarden- Bussum(1894-1895)
J. KooijmanVinkeveen(1927-1937)
R. KooijstraDriebergen- Zeist(-1924), Maarn (oud)(1924)
J. KooimanAbbekerk- Lambertschaag(1913-1915)
T.G.L. KoolenUden
C.B. KoolhaasDordrecht(-1916), Kruiningen- Yerseke(1916), Alphen aan den Rijn(1928)
G.J. KoopMill(1901-1914), Mill(1914-1920), Geleen- Lutterade(1920-1931), Nuth(1931-1936), Maastricht Boschpoort(1936-1937), Roermond(1937-1941), Roosendaal(1941-1942)
G. KoppedraaijerBovenkarspel- Grootebroek(1967-1968)
H.Th Koppen
A. KosterWoensdrecht(1891), Helmond(1891-1892)
J.C. KosterVlake(1929-1931), Kruiningen- Yerseke(1931-1947), Goes(1947-1957), Kapelle- Biezelinge(1957-1961), Zandvoort(1961)
P. (sr.) KrabbendamBenningbroek- Sijbekarspel(1887)
F. KramerTerneuzen(1959-1960)
H. KramerNijeveen(-1885), Vries- Zuidlaren(1885)
T. KramerKrabbendijke(1948-1949)
H.R. KrapelsOldenzaal(-1900), Amersfoort(1903-1905), Amsterdam Centraal(1908-1915)
J. van der KreeftSliedrecht(1943-1944)
J.H. KrelingDen Helder(1939-1940), Heerlen(1940-1941), Helmond(1941-1942), Breda(1942-1943), Dordrecht(1943-1944)
A.C.H. KretzRoosendaal(-1956), Middelburg(1956-1956), Hoek van Holland haven(1956)
KrijgsmanAlkmaar(1912-1913), Broek op Langendijk(1913-1914)
W. van KrimpenMoerdijk SS(1903-1904), Cuijk(1904-1905)
P. KrispijnAnna Paulowna(-1924), Driebergen- Zeist(1924-1932)
F. KromKrabbendijke(1946-1947), Alkmaar(1947-1948)
H. KronenVlodrop(1892)
F. KrottjeSantpoort Zuid(-1929), Gasselte(1929)
B.D. Kruidenier Ravenstein(1902), Geertruidenberg(1905-1910)
van KruiningenRoosendaal(-1941), Bodegraven(1941-1948)
E. KruiterPeperga(-1927), Eijsden(1927)
J.H. (jr.) KrulVeenenburg(1878-1879), Overveen(1903-1912)
J. KuijerAarlanderveen(-1927), Krommenie- Assendelft(1927)
J. KuipersVlake(-1904), De Steeg- Rheden(1904)
T.J. KuipersGroenlo(-1932), Ommen(1932-1934)
Michiel Nicolaas de KunderBoxtel(1899-1904), Zwolle(1904-1906), Berkum(1906-1907), Hengelo(1907-1915), Heerlen(1915-1923), Haelen(1923-1935), Beugen (Kruispunt) (Hoog)(1935-1939)
R. KuperHorst- Sevenum(1942-1943)
J. KuperusIdaard- Roordahuizum(1887)
J. KutterinkOldenzaal(1897-1903), Broekheurne(1903-1903), , Losser(1905-1912), Abbekerk- Lambertschaag(1912-1913), Warmenhuizen(1913-1923)

Terug naar boven

L

fam. LaaningGasselte(-1969)
F.H. Lamferkamp Zaandam(1868-1869)
E.E.E. LammensSluiskil(1869-1905)
L. Lammerink Eibergen(1885-1887), Apeldoorn(1887)
E. LammertinkGroningen(-1950), Zutphen(1950-1951), Vlissingen(1951-1953), Rotterdam Noord(1953)
H.J. LammertinkHoogeveen(-1880), Oldenzaal(1880-1880), Vught(1880-1883), Vries- Zuidlaren(1883-1884)
LanckerDedemsvaart(1928-1930)
B. van t LandBoskoop(-1935), Valthe(1935)
H.M. LandstraUithoorn(1926-1933)
A. LanegaAcht(1926-1927)
Willem de LangeVleuten(1975-1989)
F.M. LangelerAalsmeer(1922-1924)
J. LangenbergLeidschendam- Voorburg(-1935)
H.M. LangeveldAvenhorn(-1889), Warmond(1889), IJmuiden(1898-1905), Alkmaar(1910-1918)
J. LangeveldIdaard- Roordahuizum(-1886), Dedemsvaart(1872-1879), Staphorst(1879), Hindeloopen(1886)
H.C. LankkampAmersfoort(-1924), Roodeschool(1924)
P. LaponderAlphen aan den Rijn(1937-1937), Ede- Wageningen(1937)
P.T. LaponderWinterswijk(1892-1899), Oldenzaal(1904-1909)
C.F. LarmenéGorssel(1876-1877), Zuidbroek(1878-1879), Scheemda(1879-1880)
J. LastdragerEindhoven(-1932), Dedemsvaart(1919-1922), Tilburg(1932-1936), Nijmegen(1936-1940)
J.L. LaumenBelfeld(1934-1936), Schinnen(1941-1942)
J.W. LavenGronsveld(-1904), Vlake(1904), Zoetermeer Oost(1919-1920)
J. van LeestLage Zwaluwe(1936-1937), Budel(1937-1938)
P. van LeestBudel(-1942), Zevenbergen(1942)
D. de LeeuwMoordrecht(1905-1914), Duiven(1914-1915)
G. de LeeuwKapelle- Biezelinge(-1891), Woerden(1891)
A. van LeeuwenEijsden(-1942), Nieuwersluis- Loenen(1942)
A. van LeeuwenGorssel(1890-1891), Geffen(1902-1906)
C.H. van LeeuwenWilnis(-1923), Aarlanderveen(1923-1932)
T.J. van LeeuwenVeenendaal- De Klomp(1855-1886)
Anthony LefeberWestervoort(1890-1895), Alphen aan den Rijn(1895-1902), Utrecht Centraal(1902-1902)
Jean LefrereMaastricht(1884-1886)
W.C. LegersteeZoutkamp(1922-1925), Weesp(1925-1935), Delft(1935-1938), Leiden Centraal(1938-1939)
H.J. LeijerZoetermeer Oost(1931-1932)
Leinweber
W.L. LemoineWoerden(1969-1970)
J. LeursHilversum(1875-1876)
M. LeverZutphen(-1892), Krabbendijke(1892-1898),
LevinsonRotterdam Centraal(-1903), Eindhoven(1903)
E.A.E. LibosanDe Steeg- Rheden(1923-1932), Delft(1932-1935)
J. de LiefdeVeenenburg(1895-1896), Hillegommerbeek(1896-1897), Lisse(1909-1910)
C. de LierWarmond(1927)
H.J. van LierZevenbergen(-1854), Moerdijk AR(1854)
J.W. van LierNuenen(-1880)
van LieropBunde(1960-1961)
Antonie Marinus LigtermoetTiel(1912-1944), Bilthoven(1944-1958)
Johannes Marcus Christiaan LigtermoetOudewater(-1882), Ede- Wageningen(1882-1887), Amsterdam Centraal(1887-1902), Amsterdam Weesperpoort(1902-1912),
C. LijtenWirdum(1899-1904)
P. LindebladHeerhugowaard(1935-1936), Aalsmeer(1942-1949)
H. van der LindenAbcoude(1924-1936)
H.B. van der LindenGilze- Rijen(1876-1877), Delden(1877-1878), Oldenzaal(1880-1881), Arnhem(1881-1882), Nieuweschans(1887-1888), Boxtel(1888-1888), Zwolle(1888-1889), Markelo(1893-1894)
J.H. van der LindenHelmond(-1940), Vlissingen(1940)
H.H. LinssenVlodrop(1906-1907)
J.W.P. LobbezooBreda(1929-1952), Dordrecht(1952-1954), Vlissingen(1954-1956), Woerden(1956-1960)
van LockhorstZwolle(1864-1866)
J.H. LoepDinxperlo(-1927), Veghel(1927), Aalsmeer(1929-1935)
F. LoffeldMaastricht(-1891), Herkenbosch (1891)
A.J. LoisainAkkrum(1887-1892)
E. LokerseZevenhuizen- Moerkapelle(-1932), Kapelle- Biezelinge(1932)
G.J. van LooNaarden- Bussum(1903-1904)
J.W. LooijmansWemeldinge(-1928), Tilburg(1928)
LoosWorkum(-1938), Waddinxveen(1938), Boskoop(1938)
A. de LooyFijenoord(-1883), Breda(1883)
A. LousainZwolle(1899-1900), Gorssel(1900-1902), Dedemsvaart(1902-1903)
J.W.G.H.J.H.A. LübkenRoermond(-1926), Amsterdam Centraal(1926)
Piet LuderEcht(-1932), Weert(1932-1936), Delft(1936)
J.S. LugteFijenoord(1904-1905), Hooghalen(1905-1906)
J.W. Lugten's Heer Arendskerke(-1902), Zelhem(1902)
H.H. LührsHooghalen(1879-1880)
J. LuinstraVries- Zuidlaren(1925)
C.C. LukaartRilland- Bath(-1919), 's Heer Arendskerke(1919-1925)
G. LusinkSusteren(-1935), Rotterdam Centraal(1935)

Terug naar boven

M

J.P.G. van MaanenGroningen(1888-1889), Wijchen(1889-1891)
L.W. MaasSchalkwijk(-1881), Reuver(1881)
A. MaaskantAmsterdam Centraal(-1885), Hilversum(1885-1901)
H.N. van der MadeBarendrecht(1894-1895)
J.T. MaessenSimpelveld(1903)
J.N. MaijerDronrijp(1879-1880), Heino(1880-1894)
H.P. van der MandeleBunde(-1866), Valkenswaard(1866-1869), Winschoten(1869-1872), Vlissingen Stad(1872-1877), Rotterdam Blaak(1877-1878), Meppel(1878-1879), Hengelo(1879-1879), Groningen(1879-1889), , Deventer(1892-1893), Steenwijk(1899-1900)
H.A. MansValkenswaard(1880), Maastricht(1890-1891)
MarkusZutphen(-1883), Veenwouden(1883)
J.H. MarsmanAalsmeer(1916-1922), Aalsmeer(1926-1929)
J.M. MartijnSauwerd(1891-1892)
H. MarxDordrecht(-1935)
J.W. MathijssenKapelle- Biezelinge(1896-1909), Woerden(1909-1912)
MausSittard(-1884), Maastricht(1884-1893), Geldermalsen(1893-1894)
A. van MeekerenNieuw Amsterdam(1960)
MeeringSchijndel(-1892)
F. van MeerloVeenwouden(-1932), Buinen(1932)
B.H. MeeuwisseGoes(1948-1953), Koog- Zaandijk(1953)
A.J. MegelinkVelp(1877-1878), Hengelo(1878-1879), Hooghalen(1884-1885), Akkrum(1885-1887), Nijverdal(1887-1889), Borne(1889-1892), Waspik- s Gravenmoer(1892-1893), Dieren(1893-1894)
P.J. MeijErmelo(1882), Kampen(1888-1902)
C.P. MeijerDe Steeg- Rheden(1886-1887), Goor(1887-1888)
J. MeijerEindhoven, Maastricht(1931-1932)
J.A. MeijersBedum(-1884), Hooghalen(1884)
J.J.H. MeijersHerkenbosch (1896-1897)
A.L. MelotteAlmelo(-1878), Dordrecht(1878-1880)
A.H. MeuldijkSimpelveld(1934-1935), Geldermalsen(1935-1936), Hilversum(1939-1940)
W.G.J. MeulmanOverveen(-1926), Utrecht Maliebaan(1926)
J. de MeurLage Zwaluwe(-1876), De Steeg- Rheden(1876-1878), Zwijndrecht (oud)(1878-1880), Bunde(1880)
N.T.H.H. MichaelisHet Loo(1889-1890), Wadenoijen(1890-1890), Het Loo(1890-1892)
MiddelmanColmschate(1933-1934)
P. MinnebooWarmond(-1896), Kwadijk(1896-1902), Oosthuizen(1902-1903)
C.L. van der MinnenDordrecht(-1943)
H. MoelandsSeppe(1886-1887), Belfeld(1895-1898)
Willem MoermanNieuwerkerk(-1912), Blerick(1895-1898), Alphen aan den Rijn(1912-1922), Uitgeest(1922)
Gerard MolenbeekAmersfoort(1905-1939), Bilthoven(1939-1944)
G.J. MolenkampZwammerdam(1878)
G.J. van der MondeBodegraven(1922-1924), Bodegraven(1925-1925)
MontagneGennep(-1886),
MontéRilland- Bath(-1883)
Henri Philip MontéGoes(-1883), Zaltbommel(-1892), Rilland- Bath(1883-1887), Reuver(1887-1895), Mook- Middelaar(1892), Arnemuiden(1895-1922)
H.H. MoorsRijssen(-1935), Vlodrop(1932-1933), Weesp(1935)
W.C. MooyLeiden Centraal(-1874), Amsterdam Oosterdok(1874-1879), Amsterdam Centraal(1879-1890),
Leander Martinus Mossoud' Eenhonderd Roe(1839-1843), Leiden Centraal(1843), Den Haag HS(1845-1853)
B.A.H. Moubis's Hertogenbosch(1890-1894)
Johan F. van MourikWoerden(1954-1955)
W.E. van MourikHeerhugowaard(1910-1911)
C.W.A. MouwenAmersfoort(-1927), Leeuwarden(1927), Eindhoven(1934-1935)
F.J. van de MuerenWolvega(-1926), Koog- Zaandijk(-1930), Winschoten(1926), Lage Zwaluwe(1930)
H. MulHaarlem(1912)
P.M. MulZwolle(-1909), Vlissingen(1909)
MulderNoord Scharwoude(1882)
A. MulderTer Aar(-1924), St. Jacobiparochie(1924)
Hendrik MulderHindeloopen(-1886), Grou- Jirnsum(1886-1893), Westervoort(1893-1898)
J. MulderBilthoven(1881-1893)
J. MulderGouda(1857-1884)
J.C. MulderStadskanaal Hoofdstation(1942-1943)
W.F. MulderMaarsbergen(-1935), Boskoop(1935)
P.F. van MulkenZwijndrecht (oud)(1880-1881), Beek- Elsloo(1891-1892)
MullerRoermond(1865-1886)
C.W.K. MüllerDeventer(-1942), Nijmegen(1942)
F.A. MullerAmsterdam Centraal(1930-1931)
F.J. MullerUitgeest(-1895)
G. MullerDen Haag HS(1923)
Johannes Franciscus MullerGroningen(1930-1931)
L.P.H. MullerRotterdam Centraal(1888-1897), Eindhoven(1897-1903), Rotterdam Centraal(1903-1913), Amsterdam Weesperpoort(1913-1914)
S.P.C. MuntsWinterswijk(1911-1912)
D. MurrayAalst- Waalre(1918-1919), Bunde(1934-1935)
J.C. MuurenVlissingen(-1919), , Veenwouden(1919), Ede- Wageningen(1927-1929), Hoek van Holland haven(1929-1935), Gouda(1935)

Terug naar boven

N

NankmanArnemuiden(1878-1883), Wouw(1883-1893), Oudenbosch(1893)
NapBaarn(-1955), Groningen(1956)
J.M. ten NapelVelsen- IJmuiden Oost(-1937), Zaandam(1937-1941), Enschede(1941)
Peter van NeervenHerkenbosch
H. NevelsDieren(-1927), Hoek van Holland haven(1927-1929), Elst(1929)
A.J. NeytAxel(-1952), Hulst(1952)
H.W. NicolaiBreda(-1866), Fijenoord(-1880), Moerdijk AR(1866), Zaltbommel(1880-1888), Zutphen(1888-1890), De Steeg- Rheden(1890-1891)
A. NiemeijerHooge Steeg(-1884), Bedum(1884), Laren- Almen(1890-1896)
Franciscus NieuwenhuisBeverwijk(-1867)
A.M. NieuwlandMaartensdijk(1900-1901)
G.H. NijhoffHolwerd(1910-1911), Hoogkarspel(1911-1913)
Hendrik Christiaan NijkampVriezenveen(1958-1964), Epe(1964)
Gerhard Herman NijmanKoog- Zaandijk(-1927), Vriezenveen(1914-1916), Vught(1916), Lage Zwaluwe(1927)
Marinus Frans NobbeMaarssen(1889-1891),
D. NollesMeppel(-1942), Hilversum(1942)
P.A.L. NolsonPhilippine(-1898), Sas van Gent(1898-1910)
Herman Pieter de NooScheveningen(1931-1937), Velsen- IJmuiden Oost(1937-1943)
A.G.O.W. van der NoordaaMaastricht(1891-1892), Reuver(1892-1893), Winschoten(1893-1894), Lage Zwaluwe(1894-1902),
NoordanusAlkmaar(1883-1885)
A. NoordanusHurdegaryp(1926-1927), St. Annaparochie(1927-1928)
Willem NoordanusKrommenie- Assendelft(1898-1908)
P. NoordeloosGrou- Jirnsum(1875-1876), Dieren(1876-1880), Oudenbosch(1880-1881), Dieren(1892-1893), Rotterdam Blaak(1893-1894)
NoordermeerTer Aar(-1929), Amsterdam Weesperpoort(1929)
van NoppenGoes(1868)
J.H. van NouhuisRotterdam Blaak(-1882), Middelburg(1882-1901)
D.J. NuesinkNuth(-1930), Lochem(1930)
A. Numan van SonRotterdam Centraal(1877-1902)
D.J. NusinkArnhem(1931-1932), Den Helder(1932-1933)
M.L. NyssenZevenbergen(1924)

Terug naar boven

O

H.H. van OckenburgArnhem(-1892), Vierlingsbeek(1892), Budel(1903-1904)
OljansWarffum(1947-1948)
Albertus van OlstHardenberg(1936-1943), Ommen(1943-1947), Wierden(1947)
G. OlthofMijdrecht(-1928), Mijdrecht(-1932), Varsseveld(1928)
B. OonkZoetermeer Oost(1914-1919)
P. OornickIJselmonde(1904-1907)
A. OostenKruiningen- Yerseke(-1952), Krommenie- Assendelft(1952)
J. OosteromWormerveer(-1885), Alkmaar(1885-1888)
A.F. van OosterumGennep(-1927), Nijmegen(1927)
R.J. OosteweeghelExloo(-1927), Exloo(1927)
Jacob OostraRolde(1947-1973)
D. OttenGoes(-1960), Sliedrecht(1960)
O.H. OttensWaspik- s Gravenmoer(1887-1888)
W. OudensArnemuiden(1889-1895), Etten- Leur(1895-1900)
R.W. OverdijkingMaarsbergen(1889-1890), Rilland- Bath(1909-1912), Wijhe(1912)
B.J. OvermaatApeldoorn(-1890), Aalten(1890-1895)
OvermeerAmstelveen(-1925), Ter Aar(1925-1929)

Terug naar boven

P

P. PaardekooperWijster(-1903), Gasselte(1903)
J.J. PabonTegelen(-1891), Waardenburg(1891-1900)
W. PabstUtrecht Centraal(-1877), Breda(1866)
PaelinckHerkenbosch (1890-1891)
C. PalmersDalfsen(1903-1919), Valthe(1919)
H. PandermaatWirdum(1878-1891), Ressen- Bemmel(1891), Brummen(1902-1904)
H.L.J.C. Paravicini di CapelliOisterwijk(-1876), Veenwouden(1876-1883), Ravenstein(1883)
J.A. ParréeZwolle(-1891), Nieuweschans(1891-1907), Zevenaar(1908-1909)
J. van der PasEsch(1903-1904)
Gijsbertus Pasman Putten(1879-1881), Nijkerk(1881-1889), Amersfoort(1889-1893), Bilthoven(1893-1889), Putten(1898-1917)
W. PastoorMaassluis(-1892), Twisk(1892)
J.G.H. PeijsterBreda(-1888), Woensdrecht(1888-1891), Helvoirt(1891-1893), Goes(1893-1906), Drunen- Heusden(1906-1909), Kapelle- Biezelinge(1909)
C. PeletierDelft(-1932)
PendersVenlo(-1913), Kruiningen- Yerseke(1913-1916), Swalmen(1916)
T.M.J.W. PerenboomOosterbeek Laag(-1905), Weerdinge(1905)
A.N.F. PernotAalst- Waalre(1890-1893)
N.C. PesBoxtel(-1888), Oudenbosch(1888)
A.J. PetersZuidbarge(1921-1926), Brummen(1926)
J. PetersAalten(1936-1941), Hurdegaryp(1948-1959)
J.H.A. PetersenBoxtel(-1899), Boxtel(1899-1904)
PicardRijpwetering(-1914), Oude Wetering(1914)
J.J. PiekEijsden(1898-1899)
W. PiepersSteenwijk(1878-1879), Steenwijk(1879-1880), Akkrum(1884-1885), Stavoren(1885-1892), Enkhuizen(1892-1900), Utrecht Maliebaan(1900-1905), Alkmaar(1907-1910), Baarn(1914-1915)
van der PijlNoordwijkerhout(1875-1876)
N. PijselBodegraven(-1931), Terborg(1931)
J.A. Pijttersen
A.F.D. PlanckenDordrecht(-1881), Hedel(1881-1886), Vlissingen Stad(1886-1888)
H.A.A. PlanckenBunde(-1876), Lage Zwaluwe(1876)
PlankenHedel(-1936), Vlissingen(1936)
M. PlasAbcoude(1920-1924)
John PlateEchteld(1946-1947)
J.H. PleyRhenen(-1925), Aalsmeer(1925-1926)
J.C.W. PloegPurmerend(1960-1966)
S. van der PloegAlphen aan den Rijn(1945-1945), Amersfoort(1946)
J.N. PoiréeGouda(-1881), Wijchen(1881)
A. PolakBaarle- Nassau (dorp)(-1901), Aalst- Waalre(1901-1904), 's Heer Arendskerke(1908-1919), Valkenburg(1919)
A. PolakWillemsdorp(1904-1905), Fijenoord(1905-1906)
Harm PompRolde(1957-1961)
W.C. PosKapelle- Biezelinge(-1885), Mook- Middelaar(1885)
Anton PostBoxtel(1893-1894)
J. PrakkenCoevorden(-1926), Staphorst(1926)
A.M. PriemHouthem- St. Gerlach(1903), Drunen- Heusden(1912-1913)
B. PrinsAbcoude(1949-1950)
J.C. PrinsScheveningen(-1924), Krommenie- Assendelft(1924)
J.P. PrinsBarneveld Centrum(1908-1909)
S.J. PrinsMantgum(-1885), Koekange(1885-1889)
K.A. PronkUlrum(1924)
J.A. ProvoostBreukelen(1893)
Jacobus Adrianus van PuffelenMoerdijk SS(1868-1870), Vlissingen(1870-1877), Vlissingen Stad(1877-1879), Krabbendijke(1879-1884), Kruiningen- Yerseke(1884-1908)
H. PuijkerAmersfoort(1892), Veenendaal(1893-1892)
H.J. PuijmanLage Zwaluwe(-1930), Belfeld(1918-1923), Susteren(1930)
J. PunterHarmelen(1934-1937)
A.P. van der PuttSittard(-1876), Heerenveen(1869-1871), Goes(1876-1876), Enschede(1876)
H. van PuttenAnna Paulowna(-1925), Ter Aar(1925)
C.W. PuttoAmsterdam Centraal(-1926), Amsterdam Centraal(1926), Amersfoort(1934-1935)
R.A. PuttoRotterdam Centraal(-1926), Amersfoort(-1935), Hoogkarspel(1917), Apeldoorn(1926)

Terug naar boven

Q

W.E. Quack's Hertogenbosch(-1909), Goes(1909-1910), Lage Zwaluwe(1910-1916), Lochem(1916-1917)

Terug naar boven

R

S. RaapOosthuizen(1898-1899), Kwadijk(1904-1905)
L.M.F. RaatsAcht(1921-1926)
G. RademakerAlkmaar(1869-1870), Leiden Centraal(1870-1871), Den Haag HS(1877-1885)
A. RankSchagen(1930-1931), Wierden(1931-1932)
C.R.W.H. van RatingenZwolle(-1935), Heerlen(1935-1940), Sittard(1940)
de RausRoosendaal(-1885), Tilburg(1885)
S. RauwerdaHelmond(1914-1915)
F.B. RavenswaaijEnschede Noord(1885-1911)
A.J. ReaucampHooghalen(-1924), Veenendaal- De Klomp(1924)
RedekerMarkelo(1909-1910), Wildervank(1910-1911)
N. ReedekerZuidbroek(-1899), Markelo(1899)
M. van RegterenDieren(-1924), Beesd(1924)
P. Reije (of van Rijen)Valkenswaard(-1903)
H.H. van ReijendamHoogkarspel(1904-1905), Purmerend(1905-1909), Rotterdam Hofplein(1909-1910), Amsterdam Centraal(1913-1914), Purmerend(1914-1915)
Piet J.H. ReijnenReuver, Schinnen, Eindhoven(1941-1955), Bunde(1955-1960)
G.M. van ReijsenZaandam(1877-1878), Alkmaar(1878-1883)
RemdgesRoosendaal(-1865), Zutphen(1865)
W. RemmingaWinschoten(-1924), Roodeschool(1924)
P.E. van RenesseDen Helder(1879-1886)
P.E. van RenesseAlkmaar(1869-1870), Alkmaar(1870-1871)
G.J. RengerinkDelden(1900-1906)
A. ReniersEchteld(1911-1912)
A.R. RenssenRaalte(1897-1898)
J. ReurinkHengelo(-1941)
ReurslagDidam(1885-1886), Varsseveld(1886)
A. van Rheenen Maartensdijk(1923-1932)
Teunis G. van de RidderWoerden(1951-1954)
Riedenberg TimmerWeiwerd(1941-1944)
C.G.J.E. Van RietAmsterdam Centraal(1939-1940), Hilversum(1940-1941)
J.H.L. van RietVenray(-1903), Naarden- Bussum(-1928), Helvoirt(1903), Gouda(1928-1932)
RijersHarlingen(-1877), Gilze- Rijen(1877-1880)
C. de RijkBarneveld- Voorthuizen(1881-1882), Winterswijk(1882)
J. van RijnAbcoude(1914-1920)
M.D.J. van Rijn SnoeckSteenwijk(1890-1891), Deventer(1891-1892)
J. van RijssenAkkrum(1948-1949), Akkrum(1950-1950)
J.G. RikkersReuver(-1880), Laren- Almen(1880)
Hendrik RikkertHet Loo, Medemblik, Wapenveld(1892)
Hendrik RikkertMedemblik(1910-1926)
L. van RingenAkkrum(1947-1948)
C. RinkHarlingen(-1869), Zwolle(1869-1877), Utrecht Centraal(1877-1881)
M.J. RippingTilburg(-1886), Krabbendijke(1886-1888), Boxtel(1888), Herkenbosch (1898-1899)
P.J.F. van de RivièreHelmond(-1876), Goor(1868-1869), Waardenburg(1876-1879), Culemborg(1879)
F. RoelfsemaElst(1894-1895), Ruinerwold(1895-1896), Dedemsvaart(1896-1900)
RoelfsingDedemsvaart(1930-1934), Bergen op Zoom(1940-1941), Hengelo(1941-1942)
Gerard RoelofsMastenbroek(1933-1934)
RoelofsenNieuwveen(1934-1935), Stiens(1935)
G.J.C. RoggeveenDoetinchem(-1932)
RolffAxel(-1891), Hulst(1891)
RomswinckelVught(-1872), Goes(1872)
J. de RooijWaardenburg(1876-1876), Geldermalsen(1876)
S.J. RoosdorpSchiedam Centrum(1856-1857), Amsterdam Willemspoort(1862-1868)
J. RooversPrincenhage(-1898)
P. de RoozeZwammerdam(1888-1922)
F.C. RoseHeerenveen(1881)
F. RosenveldtGrijpskerk(1910-1911)
P. van RossumNuenen(1878-1879), Hedel(1879-1880), Culemborg(1880-1881), Sliedrecht(1891-1892), Noord Scharwoude(1892-1898), Baarn(1898-1905)
H.J. RotmanMeppel(-1942), Meppel(1942)
C. RougKruiningen- Yerseke(1876-1878), Goes(1878-1879)
G.J. de RouwRoosendaal(1872-1885), Tilburg(1885-1888), Zutphen(1888-1891), Arnhem(1891-1909)
D. van RummelenLottum(1892)
H. RutelWeerdinge(-1934)
RuversWeesp(-1888), Alkmaar(1888-1890)

Terug naar boven

S

P.J. du SaarGroningen(-1881), Steenwijk(1870-1871), Vries- Zuidlaren(1881-1883), Jellum- Boxum(1886-1887), Bunde(1887-1888)
J. SaasGroningen(1949-1950)
H.H.F. SalomonSwalmen(-1906), Goes(1906-1909), Zutphen(1909)
J. van de SandeSeppe(1905-1906)
W.J. SangersLichtenvoorde- Groenlo(-1902), Avenhorn(1884-1888), Kwadijk(1890-1893), Vorden(1893), Wormerveer(1902)
H. SantingJunne(1913-1914), Zuidbarge(1914-1921), Winsum(1921)
G.J. SarlemijnNaarden- Bussum(1887-1890), Den Haag HS(1890)
J.F. SarlemijnEerbeek(-1897), Didam(1897)
G.J.M. SauwerbrenUdenhout(1898-1899), Velp(1905-1906), Alphen aan den Rijn(1906-1912), Nieuwerkerk(1912-1913)
M. van SchaikValthe(1905-1906), Liesbosch(1906)
Willem Jacob van SchaikRoosendaal(-1949), Venlo(-1959), Bergen op Zoom(1949)
A.J. SchampersVoorst- Empe(-1878), Ruurlo(1878)
Muus SchellingerMaartensdijk(1876-1900)
SchierbeekWeiwerd
SchildwachtHardenberg(1905)
Th. SchipholtHaps(1914-1921), Uden(1921-1926), Horst- Sevenum(1926-1927), Harlingen(1927-1931), Maastricht Boschpoort(1931-1936), Sittard(1936-1940), Heerlen(1940-1942), Maastricht(1942)
M.J. SchipperDelft(1929-1930), Ede Centrum(1930-1931), Steenwijk(1939-1940), Vlissingen(1940-1940)
K. SchippersDelfzijl(-1927), Weert(1927-1932), Lage Zwaluwe(1932-1935), Ede- Wageningen(1935)
S.F.C. SchlimmeZutphen(-1881), Markelo(1881), Wijhe(1896-1897)
J.J.A. SchmidzRotterdam Zuid(1934-1935), Amsterdam Weesperpoort(1935-1936)
W.F.A. SchmoutziguerVlissingen Stad(-1876), Middelburg(1876-1882), Maastricht(1882-1884), Boxmeer(1884-1893),
P.J. SchobbersAcht(1925-1926)
R. SchoenmakerDeurne(1876-1881), Sittard(1886-1889)
H.C. SchoevaartHaarlem(1886-1887), Kwadijk(1887-1890), Vogelenzang- Bennebroek(1890-1893), Heerhugowaard(1893-1902), Beverwijk(1902-1903), Vlaardingen Centrum(1913-1914), Oldenzaal(1914-1915)
J.E. SchoeversDeventer(1892-1893)
N. SchoewertUtrecht Centraal(-1933), Zoetermeer Oost(1912-1914), Hengelo(1915-1916), Rotterdam Centraal(1916-1917)
R.C. ScholemanAmsterdam Westerdok(-1886), Amersfoort Staat(1886-1888), Haarlem(1888)
F. ScholléeWestwoud(-1902), Voorst- Empe(1902)
T. ScholsMaarn (oud)(-1926), Buinen(1926)
Frederik ScholtenOmmen(1938-1941)
K. ScholtenAkkrum(1918-1923)
SchootemaWaalwijk(1938-1939), Krommenie- Assendelft(1939-1940)
C. SchootenGrijpskerk(-1878), Hoogezand- Sappemeer(1878-1888)
SchöttelndreierBreukelen(-1903), Hazerswoude- Koudekerk(1903-1916)
J.N.J. SchöttelndreierAbcoude(1919-1923), Haarlem(1923-1926), Geldermalsen(1926-1927), Arnhem(1927-1929), Utrecht Centraal(1929-1941), Geldermalsen(1941-1942), Zwolle(1942-1948), Groningen(1948-1951), Eindhoven(1951-1953),
O.M. SchoutenBlerick(1893)
SchramperVoorst- Empe(1876)
J.H.A. SchuddeboomHazerswoude- Koudekerk(1878-1882), Oudewater(1882-1886), Harmelen(1886-1898)
C. SchuitenmakerNieuwersluis- Loenen(1852-1887)
J.N. SchullerHorst- Sevenum(1936-1942)
Th. SchurinkGroningen(-1881), Winschoten(1881-1892), Grijpskerk(1892)
D. SchutemaNuenen(1880-1881), Dronrijp(1881)
Th. SchwunkGroningen(-1881), Winschoten(1881)
SeegersOldenzaal
Wilhelm SeijlerUden, Veghel(1903-1904)
C.J. SepterUtrecht Centraal(-1886), Zwammerdam(1886-1888), Nieuwersluis- Loenen(1888)
J. SepterUtrecht Centraal(-1935), Boxtel(1935)
L.W.F. SesselerArnhem(1884-1885), Varsseveld(1885-1886), Groesbeek(1886), Naarden- Bussum(1899-1900), Leiden Centraal(1900-1911)
J. SiffertStadskanaal Hoofdstation(-1926), Vlake(1926)
P.M.C. SimonGoes(-1872), Middelburg(1872-1876)
E.J. SimonsVlaardingen Centrum(-1891), Ruurlo(1891)
G.M. SimonsSimpelveld(-1929), Wehe- Den Hoorn(1929)
H. Sint NicolaasLage Zwaluwe(-1942), Zwolle(1942)
G. SipmanBeverwijk(-1932), Vlissingen(1932-1936)
SireërSittard(1890)
F.H. SixmaBorne(-1884), Staphorst(1884), Nuenen(1893)
J.M. SlaNieuwersluis- Loenen(-1924), Lage Zwaluwe(1924)
SlagmanMorra- Lioessens(1937-1938)
J.H. SlagtElst(-1970)
G.L.F. SlebosLeiden Centraal(1942)
W.E. SlijboomWestervoort(-1878), Bodegraven(1878-1886), Woerden(1886-1891), Velp(1891-1896)
R. SlikUlsda(-1928), Zwammerdam(1928-1930), Lunetten(1930)
van der SlootSteenwijk(-1885), Grou- Jirnsum(1885)
Arend SlootBergentheim(1930-1950)
C.J.H. van der SlootHorst- Sevenum(1881)
J. van der SlootVenlo(-1894), Nijmegen(-1902), Roosendaal(1894), Venlo(1902)
SlothouwerVlake(1919)
J.D. SlothouwerHoeven(1880), Aalst- Waalre(1882-1883)
A.C. van der SluisOldenzaal(-1892), Oisterwijk(1892-1902), Lage Zwaluwe(1902-1906), 's Hertogenbosch(1906-1907)
J.A. SmeetsEcht(1876-1877), Houten (oud)(1877-1878), Bunde(1886-1887), Cuijk(1887-1888)
Johannes Franciscus SmeetsGilze- Rijen(1863-1865), Dieren(1865-1868), Deventer(1868-1871), Zwolle(1871-1876), Leeuwarden(1876-1879), Maastricht(1879-1882), Tilburg(1882-1885), Dordrecht(1885-1904)
H. SmetsersHolwerd(1928)
Luc SminkHeemstede- Aerdenhout(1966-1968)
Steven SminkDalerveen(1930-1933)
H. SmitZwolle(-1924), Hilversum(-1935), Nieuwersluis- Loenen(1924-1925), Susteren(1925), Arnhem(1935)
J. SmitApeldoorn(1923-1924), Wirdum(1924-1925), Vogelenzang- Bennebroek(1929-1930), Bloemendaal(1931-1932), Bodegraven(1932-1932), Beverwijk(1932-1933)
J. (Jz.) SmitMedemblik(1889-1890), Midwoud- Oostwoud(1890-1891)
D.K. SmithVlodrop(-1929), Eijsden(1929)
Hendrik Willem SmithOmmen(1903-1918), Vilsteren(1918-1923)
J.K. SmithAkkrum(1892-1918)
P.J. SmithWaspik- s Gravenmoer(1917-1918)
SmitsNijeveen(1892-1893), Bunde(1893-1894)
M. SmitsRotterdam Centraal(1905-1906), Vlijmen(1906-1907)
W. SmitsNuth(-1906), Valthe(1906)
C.H. SmitskampBest(1897-1898), Roosendaal(1898-1899)
H.M.J. SnijderUsquert(1924)
R. SnijderHoogkerk- Vierverlaten(-1929), Schildwolde- Hellum(1929)
C.J. (of G.) SnijdersZevenbergen(-1880), Gilze- Rijen(1880-1882), Rotterdam Blaak(1882)
SnoeckDeventer(-1892)
G.J. SnoekRhenen(1886-1893), Groesbeek(1893)
P.J.B. van Soest Belfeld(1923-1932)
J. SoeterikHoogeveen(-1925), Mariënberg(1914), Stadskanaal Hoofdstation(1925)
SomersVierlingsbeek(1887-1888), Roermond(1888-1889)
SomersBudel(1890-1891)
J.J. SomersHaarlem(1927)
SomlinGronsveld(1892)
J. SonnenbergMook- Middelaar(-1892), Winschoten(1892), Boxmeer(1900-1904), Veghel(1904-1905), Schijndel(1905-1906)
L.H. SoomersRoosendaal(-1880), Reuver(1880-1881), Schalkwijk(1881)
P.A. Soors d' AnconaRotterdam Centraal(-1888), Waalwijk(1888-1888), Vlijmen(1888-1891)
Ch.G. SpanjaardAalten(1947-1949)
A.J. van der SpeekGroningen(1879-1879)
J.W. Sperna WeijlandHoorn(-1932)
J.J. StaatsArkel(1964-1965)
H.L.W. StammLeeuwarden(-1888), Utrecht Centraal(1888)
StaphorstBeverwijk(-1887), Zaandam(1887)
W.F. StarkBest(1902-1904), Zevenbergen(1914-1915)
F. StaxGroesbeek(-1924), Venlo(1924-1924), Meppel(1924)
SteelLichtenvoorde- Groenlo(-1892), Oldenzaal(1892)
C.J. van SteelTiel(-1901), Weesp(1901)
G.M. SteenbergenRotterdam Centraal(1926-1935)
N. SteenbergenVught(1924)
Arnoldus Anthonie Hermanus SteenhovenHedel(-1878), Aalst- Waalre(1874-1874), Kruiningen- Yerseke(1878-1884)
J.W.P. SteenkampArnhem(-1902), Nijmegen(1902)
G. StegehuisArnhem(1924-1931), Heerlen(1931-1936), Eindhoven(1936-1941)
G.J. StekZevenhoven(-1930)
F. StenselNijmegen(1865-1886)
P.A. SterkBunde(1868-1874), Valkenswaard(1874-1876), Helmond(1876-1879), Hengelo(1879-1885), Zwolle(1885-1891), Den Haag Centraal(1891-1906)
T.M. SterkDuiven(-1893), Roodeschool(1893)
G. van der SterrenNuland(-1890), Geertruidenberg(1890-1905)
H. StevensMoerdijk SS(-1886), Bunde(1876), Vlissingen Stad(1886)
H. StevensNijmegen(-1900), Dedemsvaart(1900-1902)
D. StiphoutZaandam(1894-1898), Leiden Centraal(1898-1906), Tiel(1906-1907)
F.S. StoffelsAalst- Waalre(1873-1874)
van der StokNoord Scharwoude(1930-1931)
P.A. StorkAmsterdam Centraal(1871-1872), Alkmaar(1872-1873), Den Haag Centraal(1900-1901)
G.J. StottelaarDidam(1887-1888), Beekbergen(1888-1888), Loenen(1888)
P. Stouthamer (of Stouthart)Philippine, Sas van Gent(-1935)
E.A. van StraatenHedel(-1925), Bodegraven(1925-1932)
H. van StraatenHelmond(1890-1891), Susteren(1891-1892), Peperga(1903-1904)
Heinrich Strikkers Harderwijk(1886-1898), Bilthoven(1898-1932)
P.C. StruickVoorschoten(1884-1888)
Hero StukjeVlake(1886-1887), Utrecht Centraal(1915-1916), Gouda(1916-1917)
F. StumpftRoosendaal(1880)
B. SutherlandSchagen(-1884), Oostzaan(1884), Ressen- Bemmel(1891), Lichtenvoorde- Groenlo(1902-1903), Tiel(1903-1904), Veenendaal(1904-1905)
O. SwagerHeerhugowaard(1895-1896)
H. SwakenbergDe Steeg- Rheden(1891)
SwambornBodegraven(1924-1925)
E.F. SwijterVorden(1907-1909)
S.K. SybrandiBuitenpost(-1881), Bergen op Zoom(1881)

Terug naar boven

T

A.F. TaatgenKapelle- Biezelinge, Kampen
E. TackBreda(1857-1858)
A. TakHeiloo(1947-1948), Bodegraven(1948-1949)
TeensmaBroek op Langendijk(1912-1913), Enkhuizen(1913-1914)
Nicolaas Jacobus Cornelis TeijkenHeiloo(1901-1902), Oosthuizen(1902-1914), Avenhorn(1914-1921)
C.M. TemminckHarlingen(-1876), Oldenzaal(1876-1879), Enschede(1879-1884), Nijmegen(1884)
Tengnagel de RaadtBreda(1854)
H. TermaasLangeweg(-1880), Zevenbergen(1880)
H. TeunVenlo(1940-1941), Venlo(1941-1942)
Cornelis TeunisWierden(1893-1919)
A. TeuwisseNoord Scharwoude(-1880), Naarden- Bussum(-1888), Weesp(1880-1881), Krommenie- Assendelft(1881-1882), Schiedam Centrum(1888-1893), Delft(1893-1904)
Jan Hendrik TextorVries- Zuidlaren(1879-1880), Wirdum(1880-1881), Arnhem(1890-1891), Utrecht Centraal(1891-1892)
Gerardus ThevissenVlodrop(1972-1973)
J.H.L. ThewissenWolvega(-1936), Middelburg(1936)
G. ThijssenAkkrum(1955-1960)
J.A. ThomassenMoordrecht(-1905), Bergentheim(1905-1906), Gramsbergen(1906-1907)
J.J.J. ThonardAalst- Waalre(1883-1884)
N. TiesmanDieren(1954-1956), , Alkmaar(1961-1967)
J. TietemaNaarden- Bussum(1900-1901)
L.W.F. TismeerTilburg(-1881), Wouw(1881-1883), Arnemuiden(1883-1886)
J. TjabrinkRoosendaal(1934-1941)
U.P. TjadenHardinxveld- Giessendam (oud)(1891-1892), Sliedrecht(1892)
Willem Carel Herman Toe WaterAlmelo(-1914), Den Haag HS(1914)
Adrianus Franciscus ToorensKapelle- Biezelinge(-1909), Houthem- St. Gerlach(1909), Lemelerveld(1915-1916)
J.G. Treffers's Heer Arendskerke, Kapelle- Biezelinge
Kees TrommelenHelvoirt(1936-1937)
H. TrosLage Zwaluwe(-1894), Markelo(1894)
C.P. van TrotsenburgReuver(1880-1880), Wierden(1880)
G, TuinmanHindeloopen(1905-1906)
J. TwiskAarlanderveen(1915-1923), Duiven(1923)
H.F.W. TymannHaarlem(-1927)

Terug naar boven

U

J.B. UgesDeurne(-1876), Venlo(1876)
Pieter C.Th UijtermerkTer Aar(-1922), Leimuiden(1922-1928), Hooge Zwaluwe(1928-1930), Zwammerdam(1930-1937), Wapenveld(1937)
UlothMedemblik(-1892), Leerdam(1892)
J.A. UlteeHazerswoude- Koudekerk(1888-1903)
L.G. UsenerKapelle- Biezelinge, 's Heer Arendskerke(-1874), De Steeg- Rheden(-1884), Zwijndrecht (oud)(1874-1877), Almelo(1884-1901), Assen(1893-1894), Hilversum(1901)

Terug naar boven

V

Jacobus Catrinus de VaalLochem(-1888)
H.A. van VassenAmsterdam Oosterdok(1879), Den Haag HS(1885-1890), Amsterdam Centraal(1890-1907)
J. VastbinderBobeldijk- Berkhout(1923-1943)
VeeckensDen Helder(1878-1879), Haarlem(1879-1880)
H.P. van der VeenHilversum(1928-1933), Haarlem(1933-1942), Amsterdam Centraal(1942-1944), Steenwijk(1945-1945), Amsterdam Centraal(1945-1950), Koog- Zaandijk(1950-1953), Goes(1953-1956), Breda(1956-1959)
J. van VeenHoorn(-1932), Bodegraven(1932-1941), Coevorden(1941)
A. VeenkantRilland- Bath(1891-1901)
S.D. VeenstraZutphen(-1924), Hilversum(-1929), Hengelo(1924), Haarlem(1929-1931)
H. VeerhartRilland- Bath(-1900), Goes(1900)
A. in t VeldErmelo(-1888)
W. van der VeldenOmmen(-1924), Mastenbroek(1924)
G. van VelzenBlerick(1876), Bunde(1893)
Adrianus van de VenVeghel(-1904)
R.J. van de VenZutphen(1892-1893), Waspik- s Gravenmoer(1893-1894)
C.J. VeningAmsterdam Centraal(1885-1892), Enkhuizen(1892)
J.J.O. VerbakenAalst- Waalre(1925-1933)
R. VerbeekCastricum(1967-1968)
W.C. VerbrughUtrecht Maliebaan(-1886), Bovenkarspel- Grootebroek(-1890), Hoogkarspel(1886)
J.L. VereijkenZuidbroek(1940-1944), Middelburg(1944-1950), Den Haag Centraal(1950)
R.L. VerhelstSluiskil brug(1908-1922), Philippine(1922-1933), Sluiskil brug(1933-1935), Sas van Gent(1935-1957)
Pieter Cornelis VerhulstLoenen(1955-1962)
L. VerkorenGroningen(-1876), Winschoten(1876)
H. VermaasLangeweg(1872-1880), Zevenbergen(1880-1892)
H.A. VermaasAlkmaar(1950-1958)
J.A. VermaasGouda(1908-1909), Maarn (oud)(1909-1910)
G. VermaaserenMaarn (oud)(-1924), Willemsdorp(1924)
J. VermaterenHeiloo(1931-1932), Heerhugowaard(1932-1933), Alkmaar(1935-1936)
M. VermeerHurdegaryp(1877-1878), Horst- Sevenum(1878-1879)
W. VermeerDeventer(1890-1891), Zutphen(1891-1900), Groningen(1900)
G.P.B. (of C.P.B.) (of G.D.B.) (of P.B.G.) VermeijKesteren(-1956), Goes(1956-1959), Zutphen(1959)
J.C. VermeulenHaarlem(-1927), Geertruidenberg(1927-1928), Uitgeest(1928)
A.C. VermijneLage Zwaluwe(-1880)
H. VerplakStiens(-1935), Goes(-1948), Berkel en Rodenrijs(1935), Enschede(1948)
A. VerreydtRoosendaal(-1862), Dordrecht(1862)
H.A.P. VervloetApeldoorn(1889-1890), Valburg(1890-1891)
W.H. VervloetApeldoorn(1893-1895), Alkmaar(1902-1907)
A. VervoortAcht(1905-1914)
J. VerweertMiddelburg(1959-1960)
VerwilghenHulst(-1891), Axel(1891-1899)
Aloysius J. VerzandervoortRavenstein(1917-1917), Roosendaal(1917-1918), 's Hertogenbosch(1918-1922), , Borne(1943-1947), Woerden(1947-1951)
J. VerzeldBovenkarspel- Grootebroek(1938-1939)
C. VerzijlBreukelen(1869-1891)
N. (jr.) VinkAmersfoort NCS(-1895), Nunspeet(1895), Baarn Buurtstation(1907-1908)
VisserBrummen(1865)
K. VisserAkkrum(1950-1956)
P.J. VisserBelfeld(1932-1933)
P.J. van de VliesKijkuit(-1953), Hulst(1953-1960)
J. VlietstraLemelerveld(1934-1940)
VlugSchagen(1957-1958)
W. VlugtLage Zwaluwe(-1941), Aalten(1931-1933), Roermond(1941-1942), Heerlen(1942), Zevenbergen(1948-1951), Nieuwersluis- Loenen(1951-1953), Breukelen(1953-1954), Vught(1954-1955)
J.F. van der VoetVenlo(-1876), Borne(1876)
VoetsVlodrop(1936-1937)
J. VogelRuurlo(-1890), Alkmaar(1890-1898)
VoisinStroe(-1886), Woudenberg- Scherpenzeel(1886)
Carolus VollräthWinterswijk(1920-1930)
Ch. VolmerVlissingen(1916-1919), Nuth(1919-1924), Deventer(1924-1931), Amsterdam Weesperpoort(1931-1932)
VonkOudewater(-1936), Geldrop(1936)
de VoogdNieuweschans(1876-1877)
VoordepoortNieuw Amsterdam
Etiènne Théodoor Francois VoorhorstOlst(1887-1890), Oldenzaal(1890-1891), Culemborg(1891-1894), Meppel(1894-1902), Leeuwarden(1902-1903), Den Haag Centraal(1919-1920)
van Voorst CatshoekLochem(1865-1866)
van VoorthuysenZevenaar(1856-1861)
C.P. de VosRotterdam Centraal(-1888), Tilburg(1888-1891), Zwolle(1891-1910)
G.J. VosGennep(-1892), Krommenie- Assendelft(-1924), Breda(-1935), Schijndel(1892-1894), De Punt(1906-1910), Veendam(1910-1911), Oss(1924)
H. VosAppingedam(1903-1904), Groningen Noord(1912-1913)
J. VosVaassen(-1890), Dijkerhoek(1890-1891), Beekbergen(1891-1892)
J. VosNaarden- Bussum(1907-1908), Castricum(1908-1914)
L.J. VosAalsmeer(1949-1950)
G. VossUden(1911-1912)
J. VranckenAlphen(1893-1894)
Theodorus Vreede DavidisKapelle- Biezelinge(-1887), Voorschoten(1902)
G. VrielingGramsbergen(-1941), Ommen(-1942)
de VriesHoogkerk- Vierverlaten(1888)
Abe Sijmensz de VriesStavoren(1910-1918), Maassluis(1918-1926), Heerenveen(1926-1934)
D.D. de VriesWijster(-1905), Zuidbarge(1905-1914)
E. de VriesLeeuwarden(-1886), Idaard- Roordahuizum(1886)
I.H. de VriesOlst(-1929), Wormerveer(1929)
J. Czn. de VriesSusteren(1897)
J.E. de VriesBorne(-1929), Vroomshoop(1929), Abcoude(1936-1941)
J.H. de VriesOlst(1927-1929), Wormerveer(1929-1936), Zaandam(1936-1938), Breda(1938-1942)
L. de VriesKapelle- Biezelinge(1887-1892), Helmond(1892-1904)
M. de VriesBerkum(1902-1903), Susteren(1903-1905), Coevorden(1905-1906), Scheemda(1910-1917), Hazerswoude- Koudekerk(1917-1918)
T.W. de VriesArnhem(1942-1942), Rotterdam Zuid(1942-1943)
VriezeRoosendaal(-1942), Nuth(1942)
de VringNuth(1960-1961)
VroemenReuver(1937-1938)
G. VrugteVreeland(1852), Arnhem(1863-1887), Den Haag Centraal(1887-1889)
A. van VugtMeerlo- Tienraij(1903-1904)
P. van VugtVught(1879-1880), Oldenzaal(1880-1888), Zaltbommel(1888-1889), Oosterbeek(1893-1894)

Terug naar boven

W

A. de WaalNijeveen(-1880), Laag Zuthem(1880)
Th.M. de WaalPurmerend(1912-1914), Amsterdam Centraal(1914-1915)
B. WabekeGoes(-1876), Gilze- Rijen(-1880), Grou- Jirnsum(1876), Oisterwijk(1880), Vlissingen(1885-1886)
Hendricus Cornelis Wagenaar Bilthoven(1864-1865)
L. WagenaarGoor(1942)
Dirk van Wageningen WalstraHoorn(1901-1903), Schiedam Centrum(1907-1911)
H. van der WalOudeschoot(1924)
W.H. Walinga't Harde(1924)
C. WalravenKruiningen- Yerseke(1878)
H.M. WalschotHerkenbosch (1909-1910)
W. WalsteijnCapelle aan den IJssel (1880), Alphen aan den Rijn(1884-1888)
W. WantingCapelle aan den IJssel (-1883), Hazerswoude- Koudekerk(1883-1890)
J.G. WassenburgAnna Paulowna(-1876), Barneveld- Voorthuizen(1876-1876), Noordwijkerhout(1876-1881)
M. WassingtonAlkmaar(-1927), Vlodrop(1927-1928), Baarle- Nassau grens(1928-1930), Goes(1930-1933), Utrecht Maliebaan(1933)
N. WateringsZevenaar(1890-1891), Deventer(1902-1903)
Cornelis van WeeleRolde(1905-1912)
W. WeeninkBerkel en Rodenrijs(-1927), Nieuw Vennep (oud)(1927)
WeerdesteinFijenoord(-1898), Krabbendijke(1898)
van WeezenKrabbendijke(1869-1870)
J. WeijerHoek van Holland haven(-1935), Zutphen(1935), Enschede(1939-1941)
P.J.H. WeijssDedemsvaart(1903-1906)
A.H. van der WelVoorburg(1930-1931)
A. WeltevredeWoerden(1928-1951), Delfzijl(1953-1959)
WempeDen Helder(1936-1937)
J.J. van der WerffMade en Drimmelen(1889)
G. WesselWorkum(1891-1891), Oudega(1891)
A. WestendorpAbcoude(1944-1949)
E. WestraApeldoorn(1940-1941)
G. WestraZwolle(-1876), Wolvega(1876-1878)
Pieter WestraRoosendaal(-1917), Roosendaal(1917-1920), Vlissingen(1920-1924)
C. WestrateGoes(1963)
A. Westveer's Heer Arendskerke(-1929), Krabbendijke(1929)
N.J. WeteringZevenaar(1903-1908)
H.H. Weulen Kranenberg Geertruidenberg(1940-1950)
A. WevelsBarendrecht(1894-1895)
F.L. de WeverWoerden(1859-1886)
Johannes Franciscus de WeverDriebergen- Zeist(1884-1906)
P.A.J. de WeverBodegraven(1888-1889), Rosmalen (oud)(1891-1892), Lochem(1900-1901)
D. van WichenBeverwijk(-1884), Santpoort Zuid(1872-1873), Baarn(1884-1890), Bovenkarspel- Grootebroek(1890)
G. WichersBergentheim(1906-1906), Dedemsvaart(1906-1919)
WiedenborgMaarssen(1891)
J.V.V. van der Wiel's Hertogenbosch(-1879), Sittard(1879-1883), Deurne(1883-1905)
WielsmaHoogkerk- Vierverlaten(-1888)
M. WieringaStadskanaal Hoofdstation(-1929), Weiwerd(1929)
WiersmaBergentheim(1950-1975)
H. Wiersma Geertruidenberg(1949-1950), Nieuweschans(1950-1951)
J. WiersmaKrommenie- Assendelft(-1920), Gasselternijveen(1920-1924)
WiggersAmsterdam Centraal(-1893), Venlo(1894)
jhr. C.A.L. van der WijckHoogezand- Sappemeer(-1877), Harlingen(1877-1881), Dordrecht(1881-1884), Enschede(1884-1895)
J. WijerZutphen(-1935), Hoek van Holland haven(1935)
van WijkBodegraven(1914-1922), Utrecht Maliebaan(1922)
J.H. van WijkVoorst- Empe(-1902), Santpoort Zuid(1902)
Th.M. van WijkUtrecht Maliebaan(-1926), Gouda(-1935), Buinen(1906-1906), Tegelen(1906), Maarn (oud)(1926-1929), Zevenaar(1929)
N. van Wijk JurriaanseAalst- Waalre(1872-1873), Aalst- Waalre(1874-1876), Elst(1897-1898)
J. WijmansAalten(1933-1936)
K.J. WijmegaHurdegaryp(-1888), Beekbergen(1888), Teuge(1892-1893)
M.A. Wijnstekers Maartensdijk(1932-1934)
B.A. WilbrinkVleuten(1928-1929)
Petrus Marinus WilbrinkMaartensdijk(1934-1949)
W.A. de WildeDelft(1879-1880)
J.D. WildenborgMaarssen(1905-1906)
H.B. WilderingRoosendaal(1897-1898), Best(1898-1899)
WildhagenLeeuwarden(-1876), Sittard(1876)
K. WillemseAcht(1927-1927)
E. WilminkCoevorden(-1927), Stadskanaal Hoofdstation(1927)
C.T.A. WilthagenSittard(1876-1877)
de WinterVlodrop(1909-1910)
F.K. WisselingVlissingen(-1918), Baflo(1918), Dedemsvaart(1922-1925), Veendam(1925)
de WitEchten, Geleen Oost(1893-1894)
C.F. de WitWierden(1893)
Christiaan de WitRoelofarendsveen(1922-1924)
de WitteHooge Zwaluwe(1887-1888), Vlijmen(1888-1889)
C. WitteMiddelburg(1903-1904), Aalst- Waalre(1904-1918)
F. de WitteKijkuit(-1905), Axel(1899)
G. WolfNieuwveen(-1928), Lichtenvoorde- Groenlo(1928)
Wolfard Rijksstraatweg(1935-1936), Heemstede- Aerdenhout(1936-1937)
H.A. de WolffAxel(1905-1913)
WolfstreelJellum- Boxum(-1887)
WolfswinkelZwolle(1878), Aalten(1884-1888)
C.W. WolfswinkelRosmalen (oud)(1881)
W. van der WolkMaarssen(1878-1879), Zoetermeer Oost(1890-1911)
WoltersRuinerwold(1887-1888), Geldermalsen(1892-1893), Maastricht(1893-1894)
Th.J. WoltersGouda(-1895), Nieuwerkerk(1895)
Willem WoltersBoxtel(-1899), Zuidhorn(1875-1876)
WolverkampLeeuwarden(1863-1866)
E. van der WondeBuitenpost, Hurdegaryp, Hoogezand- Sappemeer(1908-1909)
G.J. WoordesOldenzaal(-1926), Oldenzaal(1926)
Jan Berend Woordes Alphen aan den Rijn(1949-1957)
E. van de WoudeHurdegaryp(1899-1900)
H. van der WoudenDedemsvaart(1893-1896)
G. WoudenbergNijmegen(-1942), Kruiningen- Yerseke(1942), Vlissingen(1949-1951)
WoutersRuinerwold(1884-1888), Zwolle(1888)
H.W. WoutersTilburg(-1932), Haelen(1903)
J. WunderinkVoorburg(-1927), Amsterdam Centraal(1927)
C.A.L. van WyckDordrecht(1881)

Terug naar boven

Z

A. van ZebenHoogkarspel(1910-1911), Rijssen(1911-1912), Amsterdam Centraal(1914-1915), Schiedam Centrum(1915-1916), Nieuwersluis- Loenen(1939-1940)
Jan Hendrik van der ZeePeperga(1914), Ommen(1921-1928)
B. ZeilmakerDe Punt(1878-1879), Wolvega(1879-1898)
A. ZervaasZevenbergschenhoek(1924)
J. ZimmerAalst- Waalre(1897-1900), Zaltbommel(1900-1903), Culemborg(1903-1905)
ZimmermanVoorburg(1883)
Ed. ZinkhaanDelft(-1963), Middelburg(1963-1968)
J. ZoetWoerden(1960-1961)
ZoetbroodTegelen(1936-1937), Alkmaar(1946-1949)
H. ZomerEde Centrum(-1927), Voorthuizen(1910-1911), Nieuweschans(1927)
B.M. van ZomerenOverveen(1927), Nieuwkoop(2000-/927)
ZonnebergSchagen(1937-1938)
F.J. van ZuilenRoosendaal, Oldenzaal(-1928), Den Haag Centraal(1928-1931)
H.C. ZurichOudenbosch(1854-1860)
B. van der ZwaagGroenlo(1935-1936), Castricum(1936-1936), Geleen- Lutterade(1936-1937)
J.A. de ZwaanRoosendaal, Zwijndrecht (oud)(1877-1878), Hurdegaryp(1878-1879)
J.A. (jr.) de ZwaanRoosendaal(-1893), Horst- Sevenum(1893)
J. ZwagermanAbbekerk- Lambertschaag(1887-1908)
Hendrikus ZweijeBodegraven(-1931), Ommen(1931-1935), Landgraaf(1935)