of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Velp in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Velp in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:48 1605 ma di wo do vr za Dieren (06:04) Zutphen (06:24) Deventer (07:03) Zwolle (08:02)
06:40 1620 ma di wo do vr za zo Arnhem (06:50) Nijmegen (07:41) 's Hertogenbosch (08:54)
07:07 3505 ma di wo do vr za zo Dieren (07:23) Apeldoorn (08:02) Zwolle (09:45)
07:24 1611 ma di wo do vr za Dieren (07:40) Zutphen (08:01) Deventer (08:31) Zwolle (09:26)
07:49 3500 ma di wo do vr za Arnhem (08:00)
08:08 704 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:17) Nijmegen (08:40) 's Hertogenbosch (09:25)
08:57 3504 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:06)
08:59 1617 ma di wo do vr za zo Dieren (09:15) Zutphen (09:36) Deventer (10:05) Zwolle (11:15)
09:22 3513 ma di wo do vr za zo Dieren (09:39) Apeldoorn (10:15) Zwolle (11:35)
09:38 1636 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:48) Nijmegen (10:19)
11:01 1629 ma di wo do vr za zo Dieren (11:17) Zutphen (11:38) Deventer (12:04) Zwolle (12:57)
11:28 1650 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:38) Nijmegen (13:06)
12:21 615 ma di wo do vr za zo Dieren (12:37) Zutphen (12:57) Deventer (13:23) Zwolle (14:11)
12:53 1658 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:03) Nijmegen (13:42) 's Hertogenbosch (14:40)
13:01 3527 ma di wo do vr za zo Dieren (13:17) Apeldoorn (14:02)
13:13 1639 zo Dieren (13:29) Zutphen (13:49) Deventer (14:16) Zwolle (14:59)
14:35 1944 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:45) Nijmegen (15:31)
15:42 1647 ma di wo do vr za zo Dieren (15:58) Zutphen (16:18) Deventer (16:48) Zwolle (17:40)
16:32 3537 ma di wo do vr za zo Dieren (16:48) Zutphen (17:05) Deventer (17:32) Zwolle (18:15)
17:05 3526 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:16)
17:34 257 ma di wo do vr za zo Dieren (17:50) Zutphen (18:11) Deventer (18:36)
17:34 225 ma di wo do vr za zo Dieren (17:50) Zutphen (18:11) Deventer (18:36)
17:46 1952 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:56)
18:36 3545 ma di wo do vr za zo Dieren (18:52) Apeldoorn (19:31)
18:43 1674 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:53)
19:42 1961 ma di wo do vr za zo Dieren (19:53) Zutphen (20:08) Goor (20:52) Hengelo (21:15) Enschede (21:30)
20:14 3538 zo Arnhem (20:24)
20:34 1681 ma di wo do vr za zo Dieren (20:47) Zutphen (21:04)
20:39 1686 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:49) Nijmegen (21:31)
21:49 1692 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:58) Nijmegen (22:35) 's Hertogenbosch (23:47) Tilburg (00:34) Breda (00:59)
22:12 1683 ma di wo do vr za zo Dieren (22:28) Zutphen (22:49) Deventer (23:18) Zwolle (00:05)
23:43 1698 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:53) Nijmegen (00:35)