of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Dordrecht in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Dordrecht in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:25 3006 ma di wo do vr za Rotterdam Blaak (06:00) Rotterdam Centraal (06:08)
05:27 3005 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (05:47) Roosendaal (06:21) Goes (08:04) Vlissingen (08:55)
05:32 3145 ma di wo do vr za Gorinchem (06:03) Geldermalsen (06:47) Tiel (07:09) Kesteren (07:29) Ressen- Bemmel (08:13) Nijmegen (08:23)
06:29 3010 ma di wo do vr za Rotterdam Blaak (07:08) Rotterdam Centraal (07:16)
06:32 1207 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (06:54) Breda (07:17) Tilburg (07:49) Boxtel (08:14) Eindhoven (08:38)
06:53 3144 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (07:29) Rotterdam Centraal (07:36)
06:55 183 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (07:15) Breda (07:32) Tilburg (07:56) Boxtel (08:16) Eindhoven (08:39)
06:55 3147 ma di wo do vr za zo Gorinchem (07:27) Geldermalsen (08:10) Tiel (08:32) Kesteren (08:49) Arnhem (09:39)
07:41 3149 ma di wo do vr za Gorinchem (08:19)
07:42 1200 ma di wo do vr za Rotterdam Blaak (08:06) Rotterdam Centraal (08:14)
07:53 4 ma Rotterdam Blaak (08:17) Rotterdam Centraal (08:25)
07:58 3020 ma di wo do vr za Rotterdam Blaak (08:29) Rotterdam Centraal (08:36)
08:12 1209 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (08:32) Breda (08:50) Tilburg (09:22) Boxtel (09:45) Eindhoven (10:08)
08:13 3148 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (08:37) Rotterdam Centraal (08:45)
08:33 3022 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (09:08) Rotterdam Centraal (09:16)
08:41 3 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (09:02) Roosendaal (09:27)
08:57 182 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (09:23) Rotterdam Centraal (09:32) Den Haag HS (10:03) Haarlem (10:45) Amsterdam Centraal (11:06)
09:04 43 ma di wo do vr za zo Gorinchem (09:36) Geldermalsen (10:10) Tiel (10:26) Kesteren (10:40) Ressen- Bemmel (11:02) Nijmegen (11:12)
09:27 6 ma di wo do vr za Rotterdam Blaak (09:53) Rotterdam Centraal (10:02) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:48) Haarlem (11:14) Amsterdam Centraal (11:34)
09:47 3031 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (10:07) Roosendaal (10:44)
09:52 42 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (10:16) Rotterdam Centraal (10:24)
10:00 185 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (10:20) Breda (10:36) Tilburg (10:59) Boxtel (11:23) Eindhoven (11:44) Roermond (12:41) Sittard (13:07) Heerlen (13:48)
10:08 184 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (10:31) Rotterdam Centraal (10:39) Delft (11:00) Den Haag HS (11:12)
10:19 D14 ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:56)
10:38 12 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:05) Den Haag HS (11:34) Amsterdam Centraal (12:29)
11:04 3036 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (11:40) Rotterdam Centraal (11:47)
11:17 437 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (11:37) Roosendaal (12:01)
11:19 3161 ma di wo do vr za zo Gorinchem (12:10)
11:53 3160 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (12:17) Rotterdam Centraal (12:25)
12:10 415 ma di wo do vr za zo Roosendaal (12:48)
12:20 3036 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (12:43) Rotterdam Centraal (12:51)
12:29 D27 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (12:59) Den Haag HS (13:32) Amsterdam Centraal (14:27)
12:30 1213 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (12:54) Breda (13:18) Tilburg (13:50) Boxtel (14:16)
12:43 3165 ma di wo do vr za zo Gorinchem (13:21) Geldermalsen (14:01) Tiel (14:34) Kesteren (14:57) Ressen- Bemmel (15:47) Nijmegen (15:57)
12:51 186 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (13:14) Rotterdam Centraal (13:22)
12:56 7002 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (13:41)
13:22 3164 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (13:57) Rotterdam Centraal (14:05)
13:25 3037 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (13:46) Roosendaal (14:19)
13:49 187 ma di wo do vr za zo Breda (14:19) Tilburg (14:42) Boxtel (15:08) Eindhoven (15:29)
13:56 3167 ma di wo do vr za zo Gorinchem (14:34)
14:45 21 za Roosendaal (15:25) Goes (16:21) Vlissingen (16:51)
15:01 1214 ma di wo do vr za Rotterdam Blaak (15:28) Rotterdam Centraal (15:36)
15:09 11 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (15:29) Roosendaal (15:52)
15:20 16 ma za Rotterdam Blaak (15:44) Rotterdam Centraal (15:52)
15:28 18 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (15:52) Rotterdam Centraal (16:00) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:48) Haarlem (17:15) Amsterdam Centraal (17:35)
15:33 47 ma di wo do vr za zo Gorinchem (16:01) Geldermalsen (16:30) Tiel (16:55) Kesteren (17:12) Ressen- Bemmel (17:34) Nijmegen (17:44)
15:43 1257 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (16:03) Breda (16:21) Tilburg (16:56) Boxtel (17:21) Eindhoven (17:50) Venlo (19:09)
16:00 458 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (16:24) Rotterdam Centraal (16:32)
16:18 3056 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (16:49) Rotterdam Centraal (16:56)
16:40 3063 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (16:59) Roosendaal (17:32) Goes (18:35) Vlissingen (19:05)
16:48 188 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:14) Delft (17:33) Den Haag HS (17:45)
16:56 3170 ma di wo do vr za Rotterdam Blaak (17:19) Rotterdam Centraal (17:27)
17:01 189 ma di wo do vr za zo Breda (17:32) Tilburg (17:55) Boxtel (18:13) Eindhoven (18:34)
17:06 3173 ma di wo do vr za zo Gorinchem (17:40) Geldermalsen (18:22) Tiel (18:49) Kesteren (19:07) Ressen- Bemmel (19:36) Nijmegen (19:46)
17:31 1225 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (17:53) Breda (18:15)
17:50 3060 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (18:14) Rotterdam Centraal (18:22)
17:53 D26 ma di wo do vr za zo Roosendaal (18:33)
18:00 3174 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (18:36) Rotterdam Centraal (18:44)
18:08 191 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (18:27) Breda (18:46) Tilburg (19:14) Boxtel (19:37) Eindhoven (20:03)
18:10 3175 ma di wo do vr za zo Gorinchem (18:52)
18:56 1220 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:22)
19:11 434 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (19:38) Rotterdam Centraal (19:46)
19:14 3177 ma di wo do vr za zo Gorinchem (19:45) Geldermalsen (20:26) Tiel (20:55) Kesteren (21:17) Ressen- Bemmel (21:56) Nijmegen (22:06)
19:23 435 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (19:43) Roosendaal (20:06)
19:32 460 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (19:55) Rotterdam Centraal (20:03)
19:41 D17 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (20:04) Rotterdam Centraal (20:12) Den Haag HS (20:41) Haarlem (21:21) Amsterdam Centraal (21:41)
20:07 190 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:33) Delft (20:52) Den Haag HS (21:04) Leiden Centraal (21:21)
20:19 193 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (20:39) Breda (20:54) Tilburg (21:16) Boxtel (21:34) Eindhoven (21:55)
20:21 3179 ma di wo do vr za zo Gorinchem (20:58)
20:34 436 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (20:59) Rotterdam Centraal (21:06) Den Haag HS (21:35) Leiden Centraal (21:53) Haarlem (22:20) Amsterdam Centraal (22:41)
20:44 3066 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (21:16) Rotterdam Centraal (21:23)
21:05 34 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (21:29) Rotterdam Centraal (21:37) Delft (21:59) Den Haag HS (22:10) Leiden Centraal (22:27) Haarlem (22:53) Amsterdam Centraal (23:13)
21:40 48 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (22:03) Rotterdam Centraal (22:11)
21:42 15 ma di wo do vr za zo Roosendaal (22:20) Goes (23:23) Vlissingen (23:53)
22:19 438 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:46)
22:23 1237 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (22:43) Roosendaal (23:23)
22:40 194 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (23:07) Rotterdam Centraal (23:14) Delft (23:33) Den Haag HS (23:45)
22:50 3186 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (23:27) Rotterdam Centraal (23:35)
23:19 3183 ma di wo do vr za zo Gorinchem (23:58)