of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Neede in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Neede in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:27 1150 ma di wo do vr za Eibergen (05:33)
05:49 1104 ma di wo do vr za Ruurlo (06:14)
05:50 1107 ma di wo do vr za zo Boekelo (06:18) Enschede Noord (06:32) Oldenzaal EO (07:08)
06:46 1115 ma di wo do vr za Boekelo (07:14) Oldenzaal EO (07:55)
07:11 1155 ma di wo do vr za zo Goor West (07:38) Rijssen (08:00) Hellendoorn (09:40)
07:19 1152 ma di wo do vr za Winterswijk GOLS (07:53)
07:25 1100 ma di wo do vr za Ruurlo (07:48) Doetinchem (08:37)
08:32 1117 ma di wo do vr za zo Boekelo (08:57) Enschede Noord (09:12) Oldenzaal EO (10:10)
09:04 1154 zo Eibergen (09:10)
09:25 1159 ma di wo do vr za zo Goor West (09:52) Rijssen (10:13) Hellendoorn (11:24)
09:26 1116 ma di wo do vr za zo Ruurlo (09:49) Doetinchem (11:37)
09:30 1156 ma di wo do vr za zo Winterswijk GOLS (10:04)
10:44 1119 ma di wo do vr za zo Boekelo (11:09) Oldenzaal EO (11:45)
10:45 1161 ma di wo do vr za zo Goor West (11:14) Rijssen (12:24) Hellendoorn (12:54)
12:00 1120 ma di wo do vr za zo Ruurlo (12:25)
12:01 1158 ma di wo do vr za zo Winterswijk GOLS (12:37)
13:16 1127 di Boekelo (13:44) Enschede Noord (13:59) Oldenzaal EO (14:20)
14:40 1129 ma di wo do vr za zo Boekelo (15:08) Oldenzaal EO (16:10)
14:40 1162 ma di wo do vr za zo Eibergen (14:47)
15:07 1164 ma di wo do vr za zo Eibergen (15:13)
15:39 1166 ma di wo do vr za zo Winterswijk GOLS (16:15)
15:43 1132 ma di wo do vr za zo Ruurlo (16:08) Doetinchem (17:12)
16:55 1171 ma di wo do vr za zo Goor West (17:22) Rijssen (17:43) Hellendoorn (18:07)
16:56 1133 ma di wo do vr za zo Boekelo (17:21) Oldenzaal EO (18:01)
17:00 1168 ma di wo do vr za zo Eibergen (17:06)
18:52 1138 ma di wo do vr za zo Ruurlo (19:14)
18:54 1170 ma di wo do vr za zo Winterswijk GOLS (19:26)
19:36 1143 ma di wo do vr za zo Boekelo (20:01) Oldenzaal EO (20:37)
19:36 1175 ma di wo do vr za zo Goor West (20:01) Rijssen (20:20) Hellendoorn (21:44)
20:59 1142 ma di wo do vr za zo Ruurlo (21:22) Doetinchem (22:21)
21:05 1172 ma di wo do vr za zo Winterswijk GOLS (21:41)
22:27 1147 ma di wo do vr za zo Boekelo (22:52) Enschede Noord (23:06)
22:28 1174 ma di wo do vr za zo Eibergen (22:35)