Perron Wijchen wordt kaal gemaakt (De Gelderlander - 30 nov 2010)
Perron Wijchen wordt kaal gemaakt
De Gelderlander -
30 nov 2010
Lees het volledige artikel hier.
Er wordt op korte termijn meer ruimte gemaakt voor reizigers op het perron op het station in Wijchen. ProRail gaat de wachthuisjes op het perron grotendeels slopen en wil verder overbodig straatmeubilair verwijderen.
Op die manier wil de spoorbeheerder volgens regiodirecteur Jan Mulder ervoor zorgen dat het veilig en comfortabel is op het smalle en drukke perron, dat tussen twee sporen ligt. Van de wachthuisjes worden het glas en de horizontale balken verwijderd zodat reizigers er onderdoor kunnen lopen.
Verder gaan we kijken wat er nog meer staat, en wat er niet hoeft te staan weghalen. We willen dat mensen meer plek hebben om te lopen en om zich te verspreiden.
Directe aanleiding is een incident van vorige week dat voor veel commotie heeft gezorgd. Een jong meisje viel in het gedrang op het spoor en kon net op tijd door haar vader in veiligheid worden gebracht. Voor reizigers en de gemeente Wijchen was dat een bevestiging van hun klacht dat het perron gevaar
Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond. Ga voor de volledige tekst naar de link bovenaan deze pagina.
|