Beelden van een station in Breda dat er ook echt komt (BN/DeStem - 13 feb 2010)
Beelden van een station in Breda dat er ook echt komt
BN/DeStem -
Nico Schapendonk -
13 feb 2010
Lees het volledige artikel hier.
De bouw van het nieuwe NS-station Centraal Breda lijkt in een stroomversnelling terecht te komen nu de gemeente Breda, ProRail en NS Poort hun geschil over de financiële problemen hebben bijgelegd. Alles lijkt opeens zo goed te zijn geregeld dat verkeerswethouder Wilbert Willems wel durft te stellen dat het station in maart 2014 kan worden opgeleverd. We zijn allemaal trots en blij, zei Ine Frings van ProRail donderdag bij de presentatie van het nieuwe akkoord.
Dat is goed nieuws voor architect Koen van Velsen. Die ziet dat zijn geesteskind weer een stap dichter bij verwezenlijking is gekomen. Tot nu toe liggen er alleen nog een tunnel en een derde perron op het verder nog zo aftandse station.
Als volgend jaar alle voorbereidingen zijn afgerond, kan de klus worden geklaard. Met in elk geval de zekerheid dat de Belastingdienst zijn intrek gaat nemen in de kantoren die van het complex deel uitmaken.
Of al het geplande vastgoed ook wordt gebouwd is nog niet zeker. Dat za
Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond. Ga voor de volledige tekst naar de link bovenaan deze pagina.
|