Geavanceerd
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
stationschefs
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
overig
© disclaimer
Bergentheim snakt naar eigen treinstation (De Stentor - 6 dec 2009)

Bergentheim snakt naar eigen treinstation

De Stentor - Alfred Dorgelo - 6 dec 2009

Lees het volledige artikel hier.

Wie je ook spreekt in Bergentheim, ze zijn allemaal unaniem voor het (her)openen van het treinstation in het dorp. De inwoners zouden het toejuichen als het initiatief van de gemeente Hardenberg wordt uitgevoerd als verbinding tussen Twente en Drenthe.

Super. Marijke Benjamins met vier schoolgaande kinderen ziet alleen maar voordelen van doortrekking van de lijn Almelo- Mariënberg naar Hardenberg en dan een nieuwe stop in haar dorp. Nu moet je eerst naar Mariënberg of Hardenberg, als je met de trein wilt reizen. Het kost allemaal extra tijd. Het zou toch een stuk eenvoudiger zijn als we gewoon hier in Bergentheim konden instappen. De laatste jaren is Bergentheim flink gegroeid. Als je ziet hoeveel kinderen er niet elke dag naar Mariënberg fietsen, dan is een station in ons dorp geen overbodige luxe.

Gert Nijenhuis denkt er net zo over. En wat dacht je van de veiligheid? Ik laat mijn kinderen s avonds niet dat donkere stuk vanaf de Hardenbergerweg naar huis fietsen. <

Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond. Ga voor de volledige tekst naar de link bovenaan deze pagina.

Gekoppelde stations

Mariënberg
Almelo
Hardenberg
Bergentheim