Geavanceerd
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
stationschefs
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
overig
© disclaimer
Stationsgebouwtje Helmond Brouwhuis blijft staan ( - 12 mrt 2008)

Stationsgebouwtje Helmond Brouwhuis blijft staan

12 mrt 2008

Hoewel door de gemeente Helmond de sloopvergunning al was afgegeven aan de NS, blijft het in 1987 als eerste voorstadstation in Helmond gebouwde stationsgebouw in Helmond Brouwhuis waarschijnlijk toch staan.

Volgens de Helmondse wethouder Frans Stienen (CDA) van Stedelijke Ontwikkeling wil een ondernemer een broodjeszaak in het gebouwtje starten. Daghoreca past in het bestemmingsplan en nieuwe ogen in de buurt van het station zijn nooit verkeerd, aldus de wethouder. De gemeente Helmond geeft groen licht voor dit plan.

Een woordvoerster van de Nederlanse Spoorwegen wilde alleen meedelen dat de sloopplannen van het oude stationsgebouw momenteel niet uitgevoerd worden en dat er gesprekken gaande zijn met een potentiële huurder.

Gekoppelde stations

Helmond Brouwhuis