Geavanceerd
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
stationschefs
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
overig
© disclaimer
Start bouw kunstwerken Hanzelijn in Dronten en Lelystad ( - 21 feb 2008)

Start bouw kunstwerken Hanzelijn in Dronten en Lelystad

21 feb 2008

De aanleg van de Hanzelijn krijgt steeds meer zichtbare vormen. Op verschillende plekken in Dronten en Lelystad zijn de vele zandbergen hiervan het bewijs. Binnenkort starten er op diverse lokaties verschillende bouwwerkzaamheden. De Combinatie Hanzelijn NL v.o.f. voert deze werkzaamheden uit in opdracht van ProRail.

Het zandspuiten van de eerste laag tussen de Biddingringweg en de Rendiertocht is eind februari afgerond. De bouwwerkzaamheden voor het spoorviaduct aan de Rendierweg starten eind februari. Hierna volgen de werkzaamheden aan het spoorviaduct over de Rivierendreef.

Dronten en omgeving

Februari: Ten oosten van de bebouwde kom van Dronten is begonnen met het grondwerk voor de spoorbaan. Op enkele locaties vindt dit grondwerk plaats onder begeleiding van een archeologisch team. Dit team houdt in de gaten of er archeologische vondsten in de grond aanwezig zijn. De bewoning in de Flevopolder stamt uit de vroeg prehistorische tijd, bekend als het stenen tijd

Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond.

Gekoppelde stations

Dronten
Lelystad Centrum
Kampen Zuid