Spoorbrug Middelburg naar terrein Stoomtrein ( - 7 jan 2008)
Spoorbrug Middelburg naar terrein Stoomtrein
7 jan 2008
De monumentale voetgangersbrug uit Middelburg is het beste af in Goes.
Dat concludeert het Middelburgse college van burgemeester en wethouders. Het definitieve besluit over de toekomst van de brug moet nog genomen worden.
Een paar weken geleden maakten Middelburgse raadsleden een tocht langs vier mogelijke locaties voor de spoorbrug. Gevoelsmatig kwam het terrein van de Stoomtrein Goes-Borsele als beste uit de bus. Uit een klein onderzoek dat door de gemeente Middelburg is ingesteld, komt nu hetzelfde.
Herplaatsen in het Stationsgebied of een andere locatie in de hoofdstad, is duur. Zo n 800.000 euro. Bovendien komt de brug in het moderne Stationsgebied niet langer goed tot zijn recht. Ook zal hij daar nauwelijks gebruikt worden.
Bij het Arnekanaal kan de brug van nut zijn voor een deel van Arnemuiden en voor recreanten. Maar de brug wordt op die plek erg steil.
Niet iedereen zal er met de fiets gebruik van kunnen maken. En bij de Oosterse Lageweg,
Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond.
|