Geavanceerd
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
stationschefs
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
overig
© disclaimer
‘Station Rijssen blijft zeker tot 2012 bestaan’ ( - 5 jul 2006)

‘Station Rijssen blijft zeker tot 2012 bestaan’

5 jul 2006

Het stationsgebouw in Rijssen wordt zeker niet voor 2012 afgebroken. Dat stelt grafisch ontwerper Hans Bloemendaal, die het hele station tot dat jaar heeft gehuurd van NS-Stations en nog een optie heeft voor een verlenging van dat contract. Een eventuele verhuizing van zijn bedrijf is voor hem niet aan de orde.

Bloemendaal geeft aan enigszins verrast te zijn door de berichtgeving in deze krant dat de herontwikkeling van de stationsomgeving in een stroomversnelling is geraakt nu NS-Vastgoed bereid is zijn grond aan de gemeente Rijssen-Holten te verkopen. Wethouder W. Stegeman en directeur J. Haase van bouwbedrijf Roelofs & Haase praten binnenkort met elkaar over de toekomstige invulling van het gebied tussen de spoorlijn en de Stationsdwarsweg.

Dat Stegeman op voorhand niet uitsluit dat het uit 1886 stammende stationsgebouw moet wijken voor de nieuwbouwplannen irriteert Bloemendaal behoorlijk.

‘Sinds 2002 maakt ons bureau Bloemendaal in Vorm gebruik van de bovenverdie

Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond.

Gekoppelde stations

Rijssen