Station Voorburg mogelijk weg ( - 27 jan 2006)
Station Voorburg mogelijk weg
27 jan 2006
Treinreizigers kunnen in de toekomst wellicht niet meer in- of uitstappen op Station Voorburg, maar wel op ’Station Binckhorst’.
De gemeente Leidschendam-Voorburg is bereid mee te denken over een eventuele nieuwe locatie van Station Voorburg op de Binckhorst in Den Haag of in de omgeving.
Volgens de Haagse wethouder B. Bruins (VVD, verkeer) heeft dit nieuwe bedrijventerrein een eigen station nodig. „Daar komen veel nieuwe bedrijven en woningen en dus veel meer werknemers en bewoners. Met een eigen station wordt dat gebied beter bereikbaar. Station Voorburg is voor hen te ver weg,’’ aldus Bruins.
Zijn Leidschendam-Voorburgse collegawethouder T. Zwartepoorte zegt graag mee te willen denken. „Maar het liefst wil ik het huidige station Voorburg behouden. Daarvoor onderzoeken we nu de mogelijkheden.’’ Zo wil ze bijvoorbeeld weten of er meer parkeerplaatsen, kantoorruimten en fietspaden in de buurt van het station kunnen komen. ,,Mocht uiteindelijk blijken dat wij daar ni
Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond.
|