Kruiningen-Yerseke trekt veel minder in- en uitstappers : Behoud intercitystation onzeker (Provinciale Zeeuwse Courant - 20 apr 2005)
Kruiningen-Yerseke trekt veel minder in- en uitstappers : Behoud intercitystation onzekerProvinciale Zeeuwse Courant -
Harmen van der Werf - 20 apr 2005
Misschien kunt u het volledige artikel hier vinden.
Het zou heel bijzonder zijn als het NS-station Kruiningen-Yerseke vanaf 2007 gehandhaafd blijft als stopplaats voor sneltreinen. Dat stelt F. Chervet, beleidsmedewerker openbaar vervoer bij de provincie.
Chervet is direct betrokken bij het overleg tussen de provincie en NS Reizigers over de nieuwe dienstregeling voor het spoor in 2007. De dienstregeling gaat dat jaar drastisch veranderen vanwege de ingebruikname van de hogesnelheidslijn (hsl) en de Betuwelijn. Met name Zeeland zal de wra
Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond.
|