PvdA en Leefbaar Amersfoort willen halte Hoevelaken dichter bij stad : station inzet politieke strijd (Amersfoortse Courant - 5 apr 2005)
PvdA en Leefbaar Amersfoort willen halte Hoevelaken dichter bij stad : station inzet politieke strijd Amersfoortse Courant -
Lot Folgering en Gerben van ‘ t Hof - 5 apr 2005
Misschien kunt u het volledige artikel hier vinden.
De komst van een station bij Hoevelaken staat weer ter discussie. De fracties van PvdA en Leefbaar Amersfoort zien het station het liefst op bedrijventerrein De Wieken bij Amersfoort.
Ook zijn er geen vervoerders die de lijndienst tussen Amersfoort en Ede- Wageningen willen exploiteren. Vanavond tijdens de vergadering van de Amersfoortse gemeenteraad dienen Leefbaar Amersfoort en de PvdA een motie in om de locatie van het toekomstige station Hoevelaken te wijzigen. Het station moet meer
Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond.
|