station Hengelo - stationsgebouw II (1905)
station Hengelo
stationsgebouw II (1905) asymmetrisch station. Boven toegang een poortachtige ingangspartij. Rechtdeur voor aankomende reizigers. Aan beide zijgevels een torentje, maar niet even groot.
Afbeelding toegevoegd op 11 apr 2012
Welk cijfer geef je deze afbeelding?
Bedenk: je beoordeelt niet de schoonheid van het gebouw, maar de kwaliteit van de afbeelding.
Hallo Wicher, het hotel (Eulderink) rechts op de foto ziet er nieuwer uit dan dat op de afbeelding uit 1907. Zijn de jaartallen van beide fotos misschien verwisseld?
Schrijf hier uw opmerkingen bij deze afbeelding.
naam:
e-mail:
(toon mailadres niet op de site)
los deze som op **
Uw opmerking of vraag:
* verplicht veld
** omdat er blijkbaar nogal veel spam op dit formulier wordt ingevuld (die ik dan handmatig moet verwijderen) moet je deze eenvoudige som oplossen om te tonen dat je geen spam robot bent.
N.B. Voor diegenen onder jullie die niet zo'n ster in rekenen zijn: het antwoord is dus 2.
Heeft u zelf foto's die in deze verzameling zouden passen, mail deze dan naar Wichor Bramer. Het gaat daarbij om foto's van het station
of van stationsgebouwen. Foto's van treinen waarop geen stations te zien zijn neem ik niet op op mijn site.