Voorschot NS-station Schuytgraaf kost drie miljoen ( - 31 okt 2003)
Voorschot NS-station Schuytgraaf kost drie miljoen
31 okt 2003
ARNHEM - Willen de gemeente Arnhem en de ontwikkelaars die in Schuytgraaf huizen bouwen de kosten van het nieuwe NS - station voorschieten, dan moeten ze ongeveer drie miljoen euro lenen. Voor dat geld hebben de bewoners van de nieuwe wijk en die van Elderveld en De Laar een treinhalte in beide richtingen: naar Nijmegen en naar Arnhem Centraal.
De mogelijkheid om voor te financieren wordt onderzocht, nu blijkt dat Schuytgraaf ontbreekt op de lijst van nieuwe NS-stations voor 2005. Het ministerie van Verkeer en Waterstaat heeft er wel twee andere halteplaatsen op vermeld. De bouw is al verschillende keren uitgesteld.
Aanvankelijk bestond de hoop dat die in 2002 klaar zou zijn. Lopend de procedures die rond de bouw werden gevoerd, is dat steeds verder opgeschoven.
Realisering van de treinhalte in 2004 lukt volgens directeur P. Engelsman van de GEM Schuytgraaf beslist niet meer. In de loop van 2005 en niet eerder.
Dat tijdstip wordt mede bepaald door de
Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond.
|