Stations in Voorst en Twello kan ( - 27 jun 2001)
Stations in Voorst en Twello kan
27 jun 2001
VOORST/TWELLO - De aanleg van tien nieuwe treinstations in deze regio waaronder in Twello, Voorst en Eefde en Voorst is haalbaar. Als station Voorst er inderdaad komt, moet het station in Klarenbeek op dezelfde lijn Zutphen-Apeldoorn sluiten. De bouw van een station in Joppe langs de spoorlijn Zutphen-Deventer, dat eerder ook mogelijk werd geacht, is van de baan. Het aantal reizigers dat in Joppe zal in- en uitstappen is te klein.
Nieuwe stations Stedendriehoek
De provincie Gelderland wil het openbaar vervoer stimuleren en denkt dat de bouw van nieuwe stations daarbij kan helpen. Op de aanleg wordt al jaren gestudeerd. Uit een dinsdag bekend gemaakte nieuwe studie blijkt nu dat tien nieuwe stations in Gelderland haalbaar zijn.
Het gaat om Eefde (lijn Zutphen-Hengelo), Voorst en Apeldoorn-De Maten (beide op de lijn Zutphen-Apeldoorn), Twello, Apeldoorn-Osseveld en Barneveld-Noord (alledrie op de lijn Deventer-Amersfoort), Echteld, Kesteren en Valburg (alledrie
Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond.
| Gekoppelde stations
Voorst- Empe
Twello
|