NS-station Zutphen pas klaar in oktober ( - 5 mei 2006)
NS-station Zutphen pas klaar in oktober
5 mei 2006
De verbouwing van het Zutphense NS-station is niet voor oktober klaar. Oorzaak is dat de werkzaamheden in de fietsenkelder ruim meer tijd vergen dan verwacht.
De gemeente Zutphen denkt dat de opening eind september of begin oktober kan plaatshebben. Pro Rail en de NS houden het op oktober, zo werd deze week duidelijk. De exploitant van de bewaakte fietsenstalling is niet blij met de verdere vertraging.
‘We hadden al via, via al gehoord dat het wel eens oktober kon worden’, laat een medewerker van de stalling weten. Hij vindt het vooral vervelend voor de jaarabonnementklanten. Zij moeten het nu steeds met de duurdere maandabonnementen doen. ‘Eerst was het april, toen juli en nu oktober. We hadden er graag al gezeten.’
Pro Rail heeft inmiddels een bouwvergunning. De werkzaamheden worden zoveel mogelijk gecombineerd met de fietsenstalling om de overlast voor de treinreizigers en de ondernemers in de hal zo beperkt mogelijk te houden. Als straks in de hal de trap na
Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond.
|