Geavanceerd
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
stationschefs
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
overig
© disclaimer
Helmond schiet deel station voor : Voorfinanciering in Brandevoort ( - 4 aug 2004)

Helmond schiet deel station voor : Voorfinanciering in Brandevoort

4 aug 2004

Een deel van de kosten van de bouw van het nieuwe station Brandevoort in Helmond worden door de gemeente voorgeschoten. Zo wil de gemeente ervoor zorgen dat het station in 2006 klaar is.

Voorlopig trekt de gemeente een bedrag van vier ton als voorschot uit, zo heeft het Helmondse college van B en W besloten.

De gemeente Helmond hecht er grote waarde aan dat het station in Brandevoort in 2006 klaar is. In de voorlichting aan de (toekomstige) bewoners van deze Helmondse nieuwbouwwijk is ook altijd gesteld dat het station dat jaar in gebruik zou worden genomen. Na Helmond Centraal Station en de beide stations in de wijken ’t Hout en Brouwhuis zou Brandevoort het vierde Helmondse station worden.

Vanwege bezuinigingen had minister Peijs van Verkeer & Waterstaat eind vorig jaar aanvankelijk besloten dat de bouw van Station Brandevoort uitgesteld zou worden tot nader order. Na hevige protesten van de gemeente kwam de minister later terug op haar beslissing. Het stati

Vanwege copyright wordt niet de volledige tekst van dit artikel getoond.

Gekoppelde stations

Helmond Brandevoort