Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer

Plaats een opmerking bij station Kampen

Op de pagina kunt u een opmerking of herinnering insturen aan station Kampen die wordt toegevoegd aan de pagina.

Oorspronkelijke reactie:
Leonie (13 nov 2012)
Marco bedankt. Ik heb zelf ook nog even gegoogeld en rond gevraagd en ben er tot nu toe achter dat het pand van Siebrand is geweest. Ben er van de week geweest foto's maken en op een van de muren heeft ooit idd Siebrand gestaan. En wat ik eruit kan opmaken bij het pand werden aan de zijkant wel tanks gevuld denk ik gezien de kraanaansluitingen. Lopen ook kleinere sporen tussen loods en pand.
reactie webmaster: jammer dat je niet op ' reageer op dezeopmerking' hebt geklikt, dan had marco meteen bericht gekregen van deze reactie

naam:
e-mail:
(toon mailadres niet op de site)
los deze som op **
Uw opmerking of vraag:

* verplicht veld
** omdat er blijkbaar nogal veel spam op dit formulier wordt ingevuld (die ik dan handmatig moet verwijderen) moet je deze eenvoudige som oplossen om te tonen dat je geen spam robot bent.
N.B. Voor diegenen onder jullie die niet zo'n ster in rekenen zijn: het antwoord is dus 2.

Ga terug naar de vorige pagina