Vertrek | Trein | In de richting | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:34 | 4438 | ma | di | wo | do | vr | za | Assen (06:51) | |
07:50 | 1510 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Assen (07:57) Meppel (09:16) Zwolle (09:52) |
07:52 | 1507 | ma | di | wo | do | vr | za | Groningen (08:28) | |
10:05 | 1518 | ma | di | wo | do | vr | za | Assen (10:13) Meppel (11:39) Zwolle (12:24) Hattemerbroek (13:16) Nunspeet (13:48) Nijkerk (14:38) Amersfoort (14:56) Den Dolder (15:21) Bilthoven (15:27) Utrecht Centraal (15:39) | |
10:45 | 1517 | zo | Groningen (11:18) | ||||||
11:45 | 7130 | ma | di | wo | do | vr | za | Assen (11:56) Meppel (13:36) | |
12:00 | 1523 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (12:34) |
14:35 | 1534 | ma | di | wo | do | vr | za | Assen (14:42) | |
15:45 | 1527 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (16:11) |
16:20 | 3742 | ma | di | wo | do | vr | za | Assen (16:25) Beilen (16:50) | |
16:45 | 1529 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (17:20) |
17:15 | 1538 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Assen (17:25) Meppel (18:47) Zwolle (19:28) Hattemerbroek (20:29) Nunspeet (21:00) Nijkerk (21:48) Amersfoort (22:07) Den Dolder (23:16) Bilthoven (23:22) Utrecht Centraal (23:34) |
17:40 | 3741 | ma | di | wo | do | vr | Groningen (18:12) | ||
20:45 | 1537 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (21:19) |
22:05 | 3748 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Assen (22:12) |
22:45 | 3749 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (23:16) | Orden deze dienstregeling naar richting