Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrek | Trein | In de richting | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:45 | 4446 | ma | di | wo | do | vr | za | Meppel (08:00) | |
07:35 | 104 | ma | di | wo | do | vr | za | Meppel (08:20) Zwolle (08:45) Amersfoort (09:49) Utrecht Centraal (10:13) Gouda (10:49) Rotterdam Maas (11:12) | |
07:47 | 1507 | ma | di | wo | do | vr | za | Groningen (08:28) | |
08:00 | 1510 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Meppel (09:16) Zwolle (09:52) |
08:04 | 3707 | ma | di | wo | do | vr | za | Gasselternijveen (08:39) Stadskanaal Hoofdstation (08:50) | |
08:27 | 3708 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (08:57) Weiwerd (10:35) Delfzijl (10:43) |
09:35 | 106 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Zwolle (10:37) Amersfoort (11:40) Utrecht Centraal (12:03) Woerden (12:27) Gouda (12:44) Rotterdam Maas (13:06) |
10:03 | 101 | ma | di | wo | do | vr | za | Groningen (10:27) | |
10:07 | 3709 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Gasselternijveen (10:38) Stadskanaal Hoofdstation (10:49) |
10:10 | 7021 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (10:46) |
10:18 | 1518 | ma | di | wo | do | vr | za | Meppel (11:39) Zwolle (12:24) Hattemerbroek (13:16) Nunspeet (13:48) Nijkerk (14:38) Amersfoort (14:56) Den Dolder (15:21) Bilthoven (15:27) Utrecht Centraal (15:39) | |
10:37 | 1517 | zo | Groningen (11:18) | ||||||
11:06 | 103 | ma | di | wo | do | vr | za | Groningen (11:30) | |
11:09 | 3711 | ma | di | wo | do | vr | za | Gasselternijveen (11:44) Stadskanaal Hoofdstation (11:54) | |
11:53 | 1523 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (12:34) |
12:07 | 7130 | ma | di | wo | do | vr | za | Meppel (13:36) | |
13:06 | 113 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (13:27) |
13:30 | 110 | ma | di | wo | do | vr | za | Zwolle (14:41) Amersfoort (15:46) Utrecht Centraal (16:10) Gouda (16:49) Rotterdam Maas (17:11) | |
13:31 | 3715 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Gasselternijveen (14:06) Stadskanaal Hoofdstation (14:19) |
14:01 | 1528 | ma | di | wo | do | vr | za | Meppel (15:20) Zwolle (16:03) Hattemerbroek (16:35) Nunspeet (17:05) Nijkerk (18:09) Amersfoort (18:25) Den Dolder (18:50) Bilthoven (18:56) Utrecht Centraal (19:08) | |
14:54 | 1530 | zo | Meppel (15:41) Zwolle (16:12) | ||||||
15:33 | 116 | ma | di | wo | do | vr | za | Meppel (16:14) Zwolle (16:40) Amersfoort (17:48) Utrecht Centraal (18:13) Woerden (18:34) Gouda (18:51) Rotterdam Maas (19:13) | |
15:35 | 1527 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (16:11) |
16:28 | 3742 | ma | di | wo | do | vr | za | Beilen (16:50) | |
16:30 | 3719 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Gasselternijveen (17:07) Stadskanaal Hoofdstation (17:18) |
16:39 | 1529 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (17:20) |
17:00 | 120 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Zwolle (18:07) Amersfoort (19:10) Utrecht Centraal (19:34) Gouda (20:12) Rotterdam Maas (20:34) |
17:11 | 119 | ma | di | wo | do | vr | za | Groningen (17:35) | |
17:29 | 1538 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Meppel (18:47) Zwolle (19:28) Hattemerbroek (20:29) Nunspeet (21:00) Nijkerk (21:48) Amersfoort (22:07) Den Dolder (23:16) Bilthoven (23:22) Utrecht Centraal (23:34) |
17:33 | 3741 | ma | di | wo | do | vr | Groningen (18:12) | ||
17:36 | 3723 | ma | di | wo | do | vr | za | Gasselternijveen (18:11) Stadskanaal Hoofdstation (18:23) | |
18:51 | 7022 | ma | di | wo | do | vr | za | Meppel (20:02) | |
19:46 | 125 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (20:10) |
20:04 | 128 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Zwolle (21:15) Amersfoort (22:19) Utrecht Centraal (22:42) Woerden (23:08) Gouda (23:29) Rotterdam Maas (23:51) |
20:05 | 3727 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Gasselternijveen (20:40) Stadskanaal Hoofdstation (20:51) |
20:38 | 1537 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (21:19) |
22:17 | 129 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (22:41) |
22:22 | 3731 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Gasselternijveen (22:53) Stadskanaal Hoofdstation (23:03) |
22:35 | 3749 | ma | di | wo | do | vr | za | zo | Groningen (23:16) | Orden deze dienstregeling naar richting