Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Almelo in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Almelo in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:31 7918 ma di wo do vr Zwolle (06:19)
05:46 416 ma di wo do vr Deventer (06:10) Apeldoorn (06:23) Amersfoort (06:52) Amsterdam Centraal (07:34)
06:00 6011 ma di wo do vr Mariënberg (06:25)
06:10 618 ma di wo do vr za Deventer (06:41) Apeldoorn (06:58) Amersfoort (07:25) Utrecht Centraal (07:41) Rotterdam Centraal (08:21)
06:23 2905 ma di wo do vr Hengelo (06:38) Enschede (06:48)
06:27 2920 ma di wo do vr Rijssen (06:35)
06:31 2907 ma di wo do vr za Hengelo (06:46) Enschede (06:55)
06:38 7922 ma di wo do vr za Zwolle (07:26)
06:42 420 ma di wo do vr Deventer (07:06) Apeldoorn (07:19) Amersfoort (07:49) Amsterdam Centraal (08:34)
06:44 7909 ma di wo do vr Hengelo (07:00) Enschede (07:10)
06:54 2909 ma di wo do vr Hengelo (07:09) Enschede (07:20)
07:00 6015 ma di wo do vr za Mariënberg (07:25)
07:08 2922 ma di wo do vr za Deventer (07:39)
07:17 2911 ma di wo do vr za Hengelo (07:32) Enschede (07:42)
07:17 622 ma di wo do vr za zo Deventer (07:43) Apeldoorn (07:58) Amersfoort (08:25) Utrecht Centraal (08:42) Den Haag Centraal (09:25)
07:19 7924 ma di wo do vr Zwolle (08:05)
07:36 2913 ma di wo do vr za Hengelo (07:51) Enschede (08:00)
07:38 6017 ma di wo do vr Vroomshoop (07:55)
07:40 2924 ma di wo do vr Rijssen (07:51) Deventer (08:16)
07:43 7926 ma di wo do vr za zo Zwolle (08:27)
07:47 424 ma di wo do vr za Deventer (08:11) Apeldoorn (08:24) Amersfoort (08:53) Amsterdam Centraal (09:34)
07:48 7915 ma di wo do vr za Hengelo (08:04) Enschede (08:14)
07:56 6024 ma di wo do vr Hengelo (08:12) Enschede (08:23)
07:58 6019 ma di wo do vr za zo Mariënberg (08:24)
08:08 2926 ma di wo do vr za zo Deventer (08:39)
08:12 619 ma di wo do vr za Hengelo (08:23) Enschede (08:32)
08:18 626 ma di wo do vr za zo Deventer (08:43) Apeldoorn (08:58) Amersfoort (09:25) Utrecht Centraal (09:43) Den Haag Centraal (10:27)
08:21 6021 ma di wo do vr Mariënberg (08:46)
08:26 2919 ma di wo do vr za zo Hengelo (08:44) Enschede (08:54)
08:42 7930 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:27)
08:47 421 ma di wo do vr za Hengelo (08:58) Enschede (09:07)
08:47 428 ma di wo do vr za Deventer (09:11) Apeldoorn (09:24) Amersfoort (09:53) Amsterdam Centraal (10:34)
08:52 7919 ma di wo do vr za Hengelo (09:08) Enschede (09:18)
09:00 6023 ma di wo do vr za zo Mariënberg (09:25) Hardenberg (09:40)
09:08 2930 ma di wo do vr za zo Deventer (09:39)
09:12 623 ma di wo do vr za zo Hengelo (09:23) Enschede (09:32)
09:18 630 ma di wo do vr za zo Deventer (09:43) Apeldoorn (09:58) Amersfoort (10:25) Utrecht Centraal (10:43) Den Haag Centraal (11:26)
09:28 2923 ma di wo do vr za zo Hengelo (09:43) Enschede (09:52)
09:42 7934 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:27)
09:47 432 ma di wo do vr za Deventer (10:11) Apeldoorn (10:24) Amersfoort (10:53) Amsterdam Centraal (11:34)
09:49 425 ma di wo do vr za Hengelo (10:00) Enschede (10:09)
09:53 7923 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:09) Enschede (10:19)
10:00 6027 ma di wo do vr za zo Mariënberg (10:25) Hardenberg (10:40)
10:08 2934 ma di wo do vr za zo Deventer (10:39)
10:12 627 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:23) Enschede (10:32)
10:18 634 ma di wo do vr za zo Deventer (10:43) Apeldoorn (10:58) Amersfoort (11:25) Utrecht Centraal (11:43) Den Haag Centraal (12:26)
10:24 2927 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:39) Enschede (10:48)
10:42 7938 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:27)
10:46 429 ma di wo do vr za Hengelo (10:57) Enschede (11:06)
10:47 436 ma di wo do vr za Deventer (11:11) Apeldoorn (11:24) Amersfoort (11:53) Amsterdam Centraal (12:34)
10:51 7927 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:08) Enschede (11:18)
11:00 6031 ma di wo do vr za zo Mariënberg (11:25) Hardenberg (11:40)
11:08 2938 ma di wo do vr za zo Deventer (11:39)
11:12 631 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:23) Enschede (11:32)
11:18 638 ma di wo do vr za zo Deventer (11:43) Apeldoorn (11:58) Amersfoort (12:25) Utrecht Centraal (12:43) Den Haag Centraal (13:26)
11:24 2931 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:39) Enschede (11:48)
11:42 7942 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:27)
11:46 433 ma di wo do vr za Hengelo (11:57) Enschede (12:06)
11:47 440 ma di wo do vr za Deventer (12:11) Apeldoorn (12:24) Amersfoort (12:53) Amsterdam Centraal (13:34)
11:51 7931 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:08) Enschede (12:18)
12:00 6035 ma di wo do vr za zo Mariënberg (12:25) Hardenberg (12:40)
12:08 2942 ma di wo do vr za zo Deventer (12:39)
12:12 635 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:23) Enschede (12:32)
12:18 642 ma di wo do vr za zo Deventer (12:43) Apeldoorn (12:58) Amersfoort (13:25) Utrecht Centraal (13:43) Den Haag Centraal (14:26)
12:24 2935 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:39) Enschede (12:48)
12:42 7946 ma di wo do vr za zo Zwolle (13:27)
12:46 437 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:57) Enschede (13:06)
12:47 444 ma di wo do vr za Deventer (13:11) Apeldoorn (13:24) Amersfoort (13:53) Amsterdam Centraal (14:34)
12:51 7935 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:08) Enschede (13:18)
13:00 6039 ma di wo do vr za zo Mariënberg (13:25) Hardenberg (13:40)
13:08 2946 ma di wo do vr za zo Deventer (13:39)
13:12 639 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:23) Enschede (13:32)
13:18 646 ma di wo do vr za zo Deventer (13:43) Apeldoorn (13:58) Amersfoort (14:25) Utrecht Centraal (14:43) Den Haag Centraal (15:26)
13:24 2939 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:39) Enschede (13:48)
13:42 7950 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:27)
13:46 441 ma di wo do vr za Hengelo (13:57) Enschede (14:06)
13:47 448 ma di wo do vr za Deventer (14:11) Apeldoorn (14:24) Amersfoort (14:53) Amsterdam Centraal (15:34)
13:51 7939 ma di wo do vr za zo Hengelo (14:08) Enschede (14:18)
14:00 6043 ma di wo do vr za zo Mariënberg (14:25) Hardenberg (14:40)
14:08 2950 ma di wo do vr za zo Deventer (14:39)
14:12 643 ma di wo do vr za zo Hengelo (14:23) Enschede (14:32)
14:18 650 ma di wo do vr za zo Deventer (14:43) Apeldoorn (14:58) Amersfoort (15:25) Utrecht Centraal (15:43) Den Haag Centraal (16:26)
14:24 2943 ma di wo do vr za zo Hengelo (14:39) Enschede (14:48)
14:42 7954 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:27)
14:46 445 ma di wo do vr za Hengelo (14:57) Enschede (15:06)
14:47 452 ma di wo do vr za Deventer (15:11) Apeldoorn (15:24) Amersfoort (15:53) Amsterdam Centraal (16:34)
14:51 7943 ma di wo do vr za zo Hengelo (15:08) Enschede (15:18)
15:00 6047 ma di wo do vr za zo Mariënberg (15:25) Hardenberg (15:40)
15:08 2954 ma di wo do vr za zo Deventer (15:39)
15:12 647 ma di wo do vr za zo Hengelo (15:23) Enschede (15:32)
15:18 654 ma di wo do vr za zo Deventer (15:43) Apeldoorn (15:58) Amersfoort (16:25) Utrecht Centraal (16:43) Den Haag Centraal (17:26)
15:24 2947 ma di wo do vr za zo Hengelo (15:39) Enschede (15:48)
15:42 7958 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:27)
15:46 449 ma di wo do vr za Hengelo (15:57) Enschede (16:06)
15:47 456 ma di wo do vr za zo Deventer (16:11) Apeldoorn (16:24) Amersfoort (16:53) Amsterdam Centraal (17:34)
15:51 7947 ma di wo do vr za zo Hengelo (16:08) Enschede (16:18)
16:00 6051 ma di wo do vr za zo Mariënberg (16:25) Hardenberg (16:40)
16:08 2958 ma di wo do vr za zo Deventer (16:39)
16:12 651 ma di wo do vr za zo Hengelo (16:23) Enschede (16:32)
16:18 658 ma di wo do vr za zo Deventer (16:43) Apeldoorn (16:58) Amersfoort (17:25) Utrecht Centraal (17:43) Den Haag Centraal (18:26)
16:24 2951 ma di wo do vr za zo Hengelo (16:39) Enschede (16:51)
16:37 6053 ma di wo do vr Mariënberg (17:04)
16:40 7962 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:27)
16:46 453 ma di wo do vr za Hengelo (16:57) Enschede (17:06)
16:47 460 ma di wo do vr za zo Deventer (17:11) Apeldoorn (17:24) Amersfoort (17:53) Amsterdam Centraal (18:34)
16:50 7951 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:07) Enschede (17:18)
17:00 6055 ma di wo do vr za zo Mariënberg (17:25) Hardenberg (17:40)
17:08 2962 ma di wo do vr za zo Deventer (17:39)
17:12 655 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:23) Enschede (17:32)
17:18 662 ma di wo do vr za zo Deventer (17:43) Apeldoorn (17:58) Amersfoort (18:25) Utrecht Centraal (18:43) Den Haag Centraal (19:26)
17:24 2955 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:39) Enschede (17:49)
17:37 6057 ma di wo do vr Mariënberg (18:04)
17:42 7966 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:27)
17:46 457 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:57) Enschede (18:06)
17:47 464 ma di wo do vr za zo Deventer (18:11) Apeldoorn (18:24) Amersfoort (18:53) Amsterdam Centraal (19:34)
17:51 7955 ma di wo do vr za zo Hengelo (18:08) Enschede (18:18)
17:57 2957 ma di wo do vr Hengelo (18:12) Enschede (18:21)
18:00 6059 ma di wo do vr za zo Mariënberg (18:25) Hardenberg (18:40)
18:08 2966 ma di wo do vr za zo Deventer (18:39)
18:12 659 ma di wo do vr za zo Hengelo (18:23) Enschede (18:32)
18:18 666 ma di wo do vr za zo Deventer (18:43) Apeldoorn (18:58) Amersfoort (19:25) Utrecht Centraal (19:43) Den Haag Centraal (20:26)
18:24 2959 ma di wo do vr za zo Hengelo (18:39) Enschede (18:49)
18:42 7970 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:27)
18:46 461 ma di wo do vr za zo Hengelo (18:57) Enschede (19:06)
18:47 468 ma di wo do vr za zo Deventer (19:11) Apeldoorn (19:24) Amersfoort (19:53) Amsterdam Centraal (20:34)
18:51 7959 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:08) Enschede (19:18)
19:00 6063 ma di wo do vr za zo Mariënberg (19:25) Hardenberg (19:41)
19:08 2970 ma di wo do vr za zo Deventer (19:39)
19:12 663 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:23) Enschede (19:32)
19:18 670 ma di wo do vr za zo Deventer (19:43) Apeldoorn (19:58) Amersfoort (20:25) Utrecht Centraal (20:42) Den Haag Centraal (21:26)
19:24 2963 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:39) Enschede (19:49)
19:42 7974 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:27)
19:46 465 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:57) Enschede (20:06)
19:47 472 ma di wo do vr za zo Deventer (20:11) Apeldoorn (20:24) Amersfoort (20:53) Amsterdam Centraal (21:34)
19:51 7963 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:08) Enschede (20:18)
20:00 6067 ma di wo do vr za zo Mariënberg (20:25) Hardenberg (20:41)
20:08 2974 ma di wo do vr za zo Deventer (20:39)
20:12 667 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:23) Enschede (20:32)
20:18 674 ma di wo do vr za zo Deventer (20:43) Apeldoorn (20:58) Amersfoort (21:25) Utrecht Centraal (21:42) Den Haag Centraal (22:26)
20:24 2967 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:39) Enschede (20:48)
20:42 7978 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:27)
20:46 469 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:57) Enschede (21:06)
20:46 476 ma di wo do vr za zo Deventer (21:10) Apeldoorn (21:23) Amersfoort (21:53) Amsterdam Centraal (22:34)
20:51 7967 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:08) Enschede (21:18)
21:00 6071 ma di wo do vr za zo Mariënberg (21:25) Hardenberg (21:40)
21:06 2978 ma di wo do vr za zo Deventer (21:37)
21:12 671 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:23) Enschede (21:32)
21:18 678 ma di wo do vr za zo Deventer (21:43) Apeldoorn (21:58) Amersfoort (22:25) Utrecht Centraal (22:43) Den Haag Centraal (23:26)
21:24 2971 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:39) Enschede (21:48)
21:42 7982 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:27)
21:46 473 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:57) Enschede (22:06)
21:47 480 zo Deventer (22:11) Apeldoorn (22:24) Amersfoort (22:53) Amsterdam Centraal (23:34)
21:50 7971 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:06) Enschede (22:15)
22:00 6075 ma di wo do vr za zo Mariënberg (22:25) Hardenberg (22:41)
22:08 2982 ma di wo do vr za zo Deventer (22:39)
22:12 675 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:23) Enschede (22:32)
22:18 682 ma di wo do vr za zo Deventer (22:43) Apeldoorn (22:58) Amersfoort (23:25) Amsterdam Centraal (00:04)
22:24 2975 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:39) Enschede (22:48)
22:42 7986 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:27)
22:46 477 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:57) Enschede (23:06)
22:47 484 zo Deventer (23:11) Apeldoorn (23:24) Amersfoort (23:53)
22:51 7975 ma di wo do vr za zo Hengelo (23:08) Enschede (23:18)
23:00 6079 ma di wo do vr za zo Mariënberg (23:25)
23:12 679 ma di wo do vr za zo Hengelo (23:23) Enschede (23:32)
23:12 2986 zo Deventer (23:42) Apeldoorn (23:59)
23:24 2979 ma di wo do vr za zo Hengelo (23:39) Enschede (23:48)
23:46 2981 ma di wo do vr za Hengelo (23:57) Enschede (00:06)
23:46 481 ma di wo do vr za Hengelo (23:57) Enschede (00:06)
23:51 7979 ma di wo do vr za zo Hengelo (00:08) Enschede (00:18)
00:02 2990 vr za zo Rijssen (00:13)
00:21 683 ma di wo do vr za zo Hengelo (00:36) Enschede (00:45)