Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Ede- Wageningen in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Ede- Wageningen in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:38 1312 ma di wo do vr Utrecht Centraal (06:04) Amsterdam Centraal (06:46)
05:46 9514 ma di wo do vr Utrecht Centraal (06:22) Woerden (06:41) Gouda (06:52) Rotterdam Centraal (07:15)
05:58 1416 ma di wo do vr Amersfoort (06:33)
06:26 1315 ma di wo do vr Arnhem (06:40) Dieren (06:59)
06:32 1418 ma di wo do vr Amersfoort (07:09)
06:39 716 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:08) Amsterdam Centraal (07:44)
06:49 1318 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:23)
06:53 717 ma di wo do vr za Arnhem (07:05)
06:57 1415 ma di wo do vr Arnhem (07:11)
07:01 9518 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:27) Woerden (07:42) Gouda (07:53) Rotterdam Centraal (08:18)
07:03 1420 ma di wo do vr za Amersfoort (07:37)
07:06 518 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:42) Amsterdam Centraal (08:21)
07:22 1320 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:53) Amsterdam Centraal (08:31)
07:28 1417 ma di wo do vr za Arnhem (07:44)
07:34 1422 ma di wo do vr za Amersfoort (08:09)
07:44 720 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:10) Amsterdam Centraal (08:50)
07:46 521 za Arnhem (08:00) Nijmegen (08:22)
07:46 521 ma di wo do vr Arnhem (08:00) Nijmegen (08:22)
07:49 9522 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:23) Woerden (08:43) Gouda (08:55) Rotterdam Centraal (09:18)
07:59 1419 ma di wo do vr Arnhem (08:15)
08:04 1424 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:40)
08:08 1323 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:22) Dieren (08:45)
08:13 1773 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:25)
08:16 522 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:43) Amsterdam Centraal (09:19)
08:26 1324 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:57) Amsterdam Centraal (09:39)
08:29 9525 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:42) Nijmegen (08:58)
08:32 1421 ma di wo do vr za Arnhem (08:47)
08:33 1426 ma di wo do vr za Amersfoort (09:09)
08:43 525 ma di wo do vr za Arnhem (08:54) Nijmegen (09:16)
08:50 524 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (09:14) Amsterdam Centraal (09:48)
08:50 524 zo Utrecht Centraal (09:14) Amsterdam Centraal (09:48)
08:54 9526 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:25) Woerden (09:43) Gouda (09:57) Rotterdam Centraal (10:20)
09:05 1428 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:40)
09:08 1327 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:22) Dieren (09:46)
09:14 727 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:26)
09:20 526 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (09:44) Amsterdam Centraal (10:20)
09:27 1328 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:58) Amsterdam Centraal (10:39)
09:38 9529 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:50) Nijmegen (10:07)
09:44 529 ma di wo do vr za Arnhem (09:56) Nijmegen (10:16)
09:50 1774 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:14) Amsterdam Centraal (10:48)
09:54 9530 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:25) Woerden (10:43) Gouda (10:56) Rotterdam Centraal (11:19)
10:03 1432 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:40)
10:08 1331 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:22) Dieren (10:45)
10:14 1777 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:26)
10:20 530 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (10:44) Amsterdam Centraal (11:20)
10:27 1332 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:58) Amsterdam Centraal (11:39)
10:38 9533 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:50) Nijmegen (11:07)
10:44 533 ma di wo do vr za Arnhem (10:56) Nijmegen (11:16)
10:50 1776 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:14) Amsterdam Centraal (11:47)
10:54 9534 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:25) Woerden (11:43) Gouda (11:56) Rotterdam Centraal (12:19)
11:03 1436 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:40)
11:08 1335 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:22) Dieren (11:45)
11:14 1779 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:26)
11:20 534 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (11:44) Amsterdam Centraal (12:20)
11:27 1336 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:58) Amsterdam Centraal (12:39)
11:38 9537 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:50) Nijmegen (12:07)
11:44 537 ma di wo do vr za Arnhem (11:56) Nijmegen (12:16)
11:50 1778 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:14) Amsterdam Centraal (12:47)
11:54 9538 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:25) Woerden (12:43) Gouda (12:56) Rotterdam Centraal (13:19)
12:03 1440 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:40)
12:08 1339 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:22) Dieren (12:45)
12:14 1781 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:26)
12:20 538 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (12:44) Amsterdam Centraal (13:20)
12:27 1340 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:58) Amsterdam Centraal (13:39)
12:38 9541 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:50) Nijmegen (13:07)
12:44 541 ma di wo do vr za Arnhem (12:56) Nijmegen (13:16)
12:51 740 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:15) Amsterdam Centraal (13:48)
12:54 9542 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:25) Woerden (13:43) Gouda (13:56) Rotterdam Centraal (14:19)
13:03 1444 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:40)
13:08 1343 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:22) Dieren (13:45)
13:14 1783 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:26)
13:20 542 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (13:44) Amsterdam Centraal (14:23)
13:27 1344 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:58) Amsterdam Centraal (14:39)
13:38 9545 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:50) Nijmegen (14:07)
13:44 545 ma di wo do vr za Arnhem (13:56) Nijmegen (14:16)
13:50 1782 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:14) Amsterdam Centraal (14:47)
13:54 9546 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:25) Woerden (14:43) Gouda (14:56) Rotterdam Centraal (15:19)
14:03 1448 zo Amersfoort (14:40)
14:03 1448 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:40)
14:08 1347 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:22) Dieren (14:45)
14:14 1785 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:26)
14:20 546 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (14:44) Amsterdam Centraal (15:20)
14:27 1348 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:58) Amsterdam Centraal (15:37)
14:38 9549 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:50) Nijmegen (15:07)
14:44 549 ma di wo do vr za Arnhem (14:56) Nijmegen (15:16)
14:50 748 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:14) Amsterdam Centraal (15:51)
14:54 9550 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:25) Woerden (15:43) Gouda (15:56) Rotterdam Centraal (16:19)
15:03 1452 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:40)
15:08 1351 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:22) Dieren (15:45)
15:14 751 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:26)
15:20 550 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (15:44) Amsterdam Centraal (16:20)
15:27 1352 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:58) Amsterdam Centraal (16:37)
15:40 9553 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:51) Nijmegen (16:10)
15:44 553 ma di wo do vr za Arnhem (15:56) Nijmegen (16:16)
15:50 1786 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:14) Amsterdam Centraal (16:48)
15:54 9554 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:25) Woerden (16:43) Gouda (16:56) Rotterdam Centraal (17:19)
16:03 1456 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:40)
16:08 1355 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:22) Dieren (16:45)
16:14 1789 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:26)
16:20 554 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:44) Amsterdam Centraal (17:20)
16:27 1356 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:37)
16:31 1453 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:43)
16:38 9557 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:50) Nijmegen (17:07)
16:44 557 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:56) Nijmegen (17:16)
16:50 1788 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:14) Amsterdam Centraal (17:48)
16:55 9558 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:28) Woerden (17:43) Gouda (17:56) Rotterdam Centraal (18:19)
17:04 1460 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:40)
17:08 1359 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:22) Dieren (17:45)
17:14 759 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:26)
17:17 558 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:43) Amsterdam Centraal (18:22)
17:27 1360 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:58) Amsterdam Centraal (18:37)
17:32 1457 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:45)
17:38 9561 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:52) Nijmegen (18:08)
17:46 561 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:58) Nijmegen (18:20)
17:50 1790 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:14) Amsterdam Centraal (18:48)
17:55 9562 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:28) Woerden (18:44) Gouda (18:56) Rotterdam Centraal (19:19)
18:01 1459 ma di wo do vr Arnhem (18:12)
18:04 1464 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:40)
18:08 1363 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:22) Dieren (18:45)
18:15 1793 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:27)
18:17 562 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:43) Amsterdam Centraal (19:22)
18:27 1364 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:58) Amsterdam Centraal (19:37)
18:34 1466 ma di wo do vr Amersfoort (19:10)
18:38 9565 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:52) Nijmegen (19:08)
18:47 565 za zo Arnhem (18:59) Nijmegen (19:21)
18:47 565 ma di wo do vr Arnhem (18:59) Nijmegen (19:21)
18:50 1792 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:14) Amsterdam Centraal (19:48)
18:54 9566 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:25) Woerden (19:44) Gouda (19:56) Rotterdam Centraal (20:19)
19:03 1468 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:40)
19:08 1367 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:22) Dieren (19:45)
19:14 1795 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:26)
19:17 566 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:43) Amsterdam Centraal (20:22)
19:27 1368 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:58) Amsterdam Centraal (20:42)
19:38 9569 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:52) Nijmegen (20:08)
19:44 569 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:56) Nijmegen (20:16)
19:50 1794 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:14) Amsterdam Centraal (20:48)
19:54 9570 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:25) Woerden (20:43) Gouda (20:54) Rotterdam Centraal (21:17)
20:03 1472 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:40)
20:08 1371 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:22) Dieren (20:45)
20:14 1797 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:26)
20:20 570 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:44) Amsterdam Centraal (21:20)
20:27 1372 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:58) Amsterdam Centraal (21:42)
20:38 9573 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:52) Nijmegen (21:08)
20:44 573 zo Arnhem (20:56) Nijmegen (21:16)
20:44 573 ma di wo do vr za Arnhem (20:56)
20:50 772 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:14) Amsterdam Centraal (21:48)
20:54 9574 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:25) Woerden (21:44) Gouda (21:57) Rotterdam Centraal (22:20)
21:00 1476 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:40)
21:08 1375 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:22) Dieren (21:45)
21:14 775 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:26)
21:16 574 zo Utrecht Centraal (21:40) Amsterdam Centraal (22:19)
21:27 1376 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:58) Amsterdam Centraal (22:42)
21:38 9577 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:52) Nijmegen (22:08)
21:44 577 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:55) Nijmegen (22:16)
21:50 1796 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:14) Amsterdam Centraal (22:48)
21:54 9578 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:25) Woerden (22:44) Gouda (22:57) Rotterdam Centraal (23:20)
22:03 1480 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:40)
22:08 1379 ma di wo do vr za zo Arnhem (22:22) Dieren (22:45)
22:14 779 ma di wo do vr za zo Arnhem (22:26)
22:20 578 zo Utrecht Centraal (22:44) Amsterdam Centraal (23:20)
22:27 1380 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:58) Amsterdam Centraal (23:42)
22:38 9581 ma di wo do vr za zo Arnhem (22:52) Nijmegen (23:08)
22:40 6780 zo Utrecht Centraal (23:08)
22:44 581 zo Arnhem (22:55) Nijmegen (23:16)
22:50 780 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:14) Amsterdam Centraal (23:48)
22:54 9582 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:25) Woerden (23:44) Gouda (23:57) Rotterdam Centraal (00:20)
23:03 1484 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:40)
23:08 1383 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:22)
23:14 783 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:26)
23:17 1798 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:41) Amsterdam Centraal (00:27)
23:27 1384 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:58)
23:34 1481 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:45)
23:39 9585 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:50) Nijmegen (00:07)
23:47 585 zo Arnhem (23:59)
23:55 9586 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:26)
00:10 1387 ma di wo do vr za zo Arnhem (00:24)
00:17 787 ma di wo do vr za zo Arnhem (00:29)
00:46 1389 zo Arnhem (01:02)