Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Hembrug in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Hembrug in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:36 2410 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (06:43)
06:40 2425 ma di wo do vr za Zaandam (06:43) Uitgeest (07:04) Alkmaar (07:20)
07:16 2427 ma di wo do vr za zo Zaandam (07:19) Uitgeest (07:38) Alkmaar (07:55)
07:24 2414 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:31)
07:41 5414 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (07:47)
07:42 7629 ma di wo do vr za zo Hoorn (08:15) Enkhuizen (08:39)
07:47 2429 ma di wo do vr za zo Zaandam (07:50) Uitgeest (08:09) Alkmaar (08:27)
07:47 5129 ma di wo do vr za Zaandam (07:50) Alkmaar (08:12)
07:48 7614 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:55)
08:06 2416 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:12)
08:12 7631 ma di wo do vr za Hoorn (08:45) Enkhuizen (09:09)
08:18 4131 ma di wo do vr za zo Zaandam (08:21) Alkmaar (08:42) Den Helder (09:14)
09:42 7637 ma di wo do vr za zo Hoorn (10:15) Enkhuizen (10:39)
09:49 7622 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:56)
10:42 7641 ma di wo do vr za zo Hoorn (11:15) Enkhuizen (11:39)
10:48 7626 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:55)
12:40 2434 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:47)
12:42 7649 ma di wo do vr za zo Hoorn (13:15) Enkhuizen (13:39)
13:40 2438 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:47)
13:42 7653 ma di wo do vr za zo Hoorn (14:15) Enkhuizen (14:39)
15:12 7659 ma di wo do vr za Hoorn (15:45) Enkhuizen (16:09)
15:18 7644 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (15:25)
16:40 7665 ma di wo do vr za zo Hoorn (17:15) Enkhuizen (17:40)
16:40 2450 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:47)
17:11 6667 ma di wo do vr zo Hoorn (17:45)
17:14 4152 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:20)
17:18 7652 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (17:25)
17:19 2467 ma di wo do vr za zo Zaandam (17:22) Uitgeest (17:39) Alkmaar (17:57)
17:40 2454 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:48)
17:48 7654 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:55)
17:49 2469 ma di wo do vr za zo Zaandam (17:52) Uitgeest (18:09) Alkmaar (18:27)
21:40 2470 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:47)
21:47 2485 ma di wo do vr za Zaandam (21:50) Uitgeest (22:09) Alkmaar (22:27)
22:40 2474 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:47)
22:42 7689 ma di wo do vr za zo Hoorn (23:15) Enkhuizen (23:39)
22:47 2489 ma di wo do vr za zo Zaandam (22:50) Uitgeest (23:09) Alkmaar (23:27)
23:47 2493 ma di wo do vr za zo Zaandam (23:50) Uitgeest (00:09) Alkmaar (00:27)