Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Geldermalsen in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Geldermalsen in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:29 7112 ma di wo do vr Gorinchem (06:01) Dordrecht (06:27)
05:44 5512 ma Utrecht Centraal (06:03) Woerden (06:19) Gouda (06:31) Rotterdam Centraal (06:56)
05:44 5512 di wo do vr Utrecht Centraal (06:03) Woerden (06:19) Gouda (06:31) Den Haag Centraal (06:58)
06:02 814 ma di wo do vr Utrecht Centraal (06:22) Amsterdam Centraal (06:57) Haarlem (07:17) Zandvoort (07:37)
06:03 817 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (06:21) Boxtel (06:34) Eindhoven (06:54) Roermond (07:26) Sittard (07:43) Maastricht (07:59)
06:06 7114 ma di wo do vr Gorinchem (06:36) Dordrecht (07:03)
06:08 6115 ma di wo do vr Tiel (06:18)
06:36 5516 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:56) Woerden (07:09) Gouda (07:20) Rotterdam Centraal (07:45)
06:41 9619 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (06:58) Boxtel (07:15) Eindhoven (07:34)
06:48 7116 ma di wo do vr za Gorinchem (07:14) Dordrecht (07:41)
06:51 6117 ma di wo do vr za Tiel (07:01) Nijmegen (07:41)
06:57 5519 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (07:15) Boxtel (07:28) Eindhoven (07:47)
07:15 6119 ma di wo do vr Tiel (07:25) Arnhem Centraal (08:09)
07:17 6118 ma di wo do vr Utrecht Centraal (07:41)
07:29 9621 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (07:47) Boxtel (08:00) Eindhoven (08:19)
07:33 5520 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:53) Woerden (08:10) Gouda (08:22) Rotterdam Centraal (08:48)
07:44 920 zo Utrecht Centraal (08:04) Amsterdam Centraal (08:35) Haarlem (08:56) Zandvoort (09:11)
07:49 7120 ma di wo do vr za Gorinchem (08:15) Dordrecht (08:42)
07:51 6121 ma di wo do vr za Tiel (08:01) Nijmegen (08:42)
07:52 6120 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:14)
07:59 5523 zo 's Hertogenbosch (08:17) Boxtel (08:30) Eindhoven (08:46)
07:59 5523 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (08:17) Boxtel (08:30) Eindhoven (08:46)
08:01 9622 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:21)
08:16 6123 ma di wo do vr za zo Tiel (08:26) Arnhem Centraal (09:10)
08:18 6122 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:40)
08:19 7022 zo Gorinchem (08:44) Dordrecht (09:12)
08:29 9625 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:47) Boxtel (09:00) Eindhoven (09:19)
08:34 5524 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:54) Woerden (09:13) Gouda (09:27) Rotterdam Centraal (09:50)
08:47 7124 ma di wo do vr za Gorinchem (09:17) Dordrecht (09:43)
08:48 6124 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (09:11)
09:01 5527 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:18) Boxtel (09:31) Eindhoven (09:47)
09:05 9626 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:25)
09:18 6126 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:42)
09:19 6127 ma di wo do vr za zo Tiel (09:28) Nijmegen (10:03)
09:19 7126 ma di wo do vr za zo Gorinchem (09:44) Dordrecht (10:11)
09:29 9629 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:47) Boxtel (10:00) Eindhoven (10:19)
09:34 5528 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:55) Woerden (10:13) Gouda (10:26) Rotterdam Centraal (10:49)
09:59 5531 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:17) Boxtel (10:31) Eindhoven (10:47)
10:04 9630 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:24)
10:16 6131 ma di wo do vr za zo Tiel (10:26) Arnhem Centraal (11:10)
10:18 6130 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:42)
10:19 7130 ma di wo do vr za zo Gorinchem (10:44) Dordrecht (11:11)
10:29 9633 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:47) Boxtel (11:00) Eindhoven (11:19)
10:34 5532 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:55) Woerden (11:13) Gouda (11:26) Rotterdam Centraal (11:49)
10:59 5535 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:17) Boxtel (11:31) Eindhoven (11:47)
11:03 9634 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:22)
11:16 6135 ma di wo do vr za zo Tiel (11:25) Nijmegen (12:00)
11:18 6134 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:42)
11:19 7134 ma di wo do vr za zo Gorinchem (11:44) Dordrecht (12:11)
11:29 9637 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:47) Boxtel (12:00) Eindhoven (12:19)
11:34 5536 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:55) Woerden (12:13) Gouda (12:26) Rotterdam Centraal (12:49)
12:00 5539 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:17) Boxtel (12:31) Eindhoven (12:47)
12:03 9638 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:22)
12:16 6139 ma di wo do vr za zo Tiel (12:26) Arnhem Centraal (13:10)
12:18 6138 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:42)
12:19 7138 ma di wo do vr za zo Gorinchem (12:44) Dordrecht (13:11)
12:29 9641 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:47) Boxtel (13:00) Eindhoven (13:19)
12:34 5540 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:55) Woerden (13:13) Gouda (13:26) Rotterdam Centraal (13:49)
13:00 5543 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:17) Boxtel (13:31) Eindhoven (13:47)
13:03 9642 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:22)
13:16 6143 ma di wo do vr za zo Tiel (13:25) Nijmegen (14:00)
13:18 6142 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:42)
13:19 7142 ma di wo do vr za zo Gorinchem (13:44) Dordrecht (14:11)
13:29 9645 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:47) Boxtel (14:00) Eindhoven (14:19)
13:34 5544 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:55) Woerden (14:13) Gouda (14:26) Rotterdam Centraal (14:49)
14:00 5547 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:17) Boxtel (14:31) Eindhoven (14:47)
14:03 9646 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:22)
14:16 6147 ma di wo do vr za zo Tiel (14:26) Arnhem Centraal (15:10)
14:18 6146 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:42)
14:19 7146 ma di wo do vr za zo Gorinchem (14:44) Dordrecht (15:11)
14:29 9649 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:47) Boxtel (15:00) Eindhoven (15:19)
14:34 5548 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:55) Woerden (15:13) Gouda (15:26) Rotterdam Centraal (15:49)
15:00 5551 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:17) Boxtel (15:31) Eindhoven (15:47)
15:03 9650 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:22)
15:16 6151 ma di wo do vr za zo Tiel (15:25) Nijmegen (15:59)
15:18 6150 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:42)
15:19 7150 ma di wo do vr za zo Gorinchem (15:44) Dordrecht (16:11)
15:27 9653 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:45) Boxtel (15:58) Eindhoven (16:17)
15:34 5552 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:55) Woerden (16:13) Gouda (16:26) Rotterdam Centraal (16:49)
16:00 5555 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:17) Boxtel (16:31) Eindhoven (16:47)
16:03 9654 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:22)
16:16 6155 ma di wo do vr za zo Tiel (16:26) Arnhem Centraal (17:10)
16:18 6154 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:42)
16:19 7154 ma di wo do vr za zo Gorinchem (16:44) Dordrecht (17:11)
16:29 9657 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:47) Boxtel (16:59) Eindhoven (17:18)
16:34 5556 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:55) Woerden (17:13) Gouda (17:26) Rotterdam Centraal (17:49)
17:00 5559 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:17) Boxtel (17:31) Eindhoven (17:47)
17:03 9658 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:22)
17:16 6159 ma di wo do vr za zo Tiel (17:25) Nijmegen (18:01)
17:18 6158 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:42)
17:19 7158 ma di wo do vr za zo Gorinchem (17:44) Dordrecht (18:11)
17:29 9661 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:47) Boxtel (17:59) Eindhoven (18:18)
17:34 5560 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:55) Woerden (18:13) Gouda (18:26) Rotterdam Centraal (18:49)
17:45 6191 ma di wo do vr Tiel (17:55)
17:47 7060 ma di wo do vr Gorinchem (18:12) Dordrecht (18:43)
18:00 5563 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:17) Boxtel (18:31) Eindhoven (18:47)
18:05 9662 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:25)
18:17 6163 ma di wo do vr za zo Tiel (18:26) Arnhem Centraal (19:10)
18:18 6162 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:42)
18:19 7162 ma di wo do vr za zo Gorinchem (18:44) Dordrecht (19:11)
18:29 9665 vr za zo 's Hertogenbosch (18:47) Boxtel (18:59) Eindhoven (19:18)
18:29 9665 ma di wo do 's Hertogenbosch (18:47) Boxtel (18:59) Eindhoven (19:18)
18:34 5564 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:55) Woerden (19:13) Gouda (19:26) Rotterdam Centraal (19:49)
19:00 5567 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:17) Boxtel (19:31) Eindhoven (19:47)
19:01 9666 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:20)
19:16 6167 ma di wo do vr za zo Tiel (19:25) Nijmegen (20:02)
19:18 6166 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:42)
19:19 7166 ma di wo do vr za zo Gorinchem (19:44) Dordrecht (20:11)
19:29 9669 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:47) Boxtel (19:59) Eindhoven (20:18)
19:34 5568 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:55) Woerden (20:13) Gouda (20:26) Rotterdam Centraal (20:49)
20:00 5571 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:17) Boxtel (20:31) Eindhoven (20:47)
20:03 9670 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:22)
20:16 6171 ma di wo do vr za zo Tiel (20:26) Arnhem Centraal (21:10)
20:18 6170 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:44)
20:19 7170 ma di wo do vr za zo Gorinchem (20:44) Dordrecht (21:11)
20:29 9673 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:47) Boxtel (20:59) Eindhoven (21:18)
20:34 5572 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:55) Woerden (21:13) Gouda (21:26) Rotterdam Centraal (21:49)
21:00 5575 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:17) Boxtel (21:31) Eindhoven (21:47)
21:01 9674 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:20)
21:16 6175 ma di wo do vr za zo Tiel (21:25) Nijmegen (22:01)
21:18 6174 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:42)
21:19 7174 ma di wo do vr za zo Gorinchem (21:44) Dordrecht (22:11)
21:29 9677 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:47) Boxtel (21:59) Eindhoven (22:18)
21:34 5576 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:55) Woerden (22:13) Gouda (22:26) Rotterdam Centraal (22:49)
22:00 5579 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:17) Boxtel (22:31) Eindhoven (22:47)
22:01 9678 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:20)
22:16 6179 ma di wo do vr za zo Tiel (22:26) Arnhem Centraal (23:10)
22:18 6178 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:42)
22:19 7178 ma di wo do vr za zo Gorinchem (22:44) Dordrecht (23:11)
22:29 9681 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:47) Boxtel (22:59) Eindhoven (23:18)
22:34 5580 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:55) Woerden (23:13) Gouda (23:26) Rotterdam Centraal (23:49)
23:00 5583 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:17) Boxtel (23:31) Eindhoven (23:47)
23:03 9682 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:22)
23:16 6183 ma di wo do vr za zo Tiel (23:25) Nijmegen (00:01)
23:19 7182 ma di wo do vr za zo Gorinchem (23:44) Dordrecht (00:15)
23:29 9685 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:47) Boxtel (23:59) Eindhoven (00:18)
23:31 5584 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:50)
23:33 6185 ma di wo do vr za zo Tiel (23:44)
23:46 7184 zo Gorinchem (00:11)
00:00 5587 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (00:17) Boxtel (00:31) Eindhoven (00:47)
00:03 9686 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:23)
00:03 6187 ma di wo do vr za zo Tiel (00:13)