Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Tzummarum in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Tzummarum in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:08 1230 ma di wo do vr za zo
06:09 1235 ma di wo do vr za zo Stiens (06:50)
06:25 1238 ma di wo do vr za zo Harlingen (06:50)
06:32 1232 ma di wo do vr za Franeker halte (06:45)
07:40 1245 ma di wo do vr za Stiens (08:18)
09:25 1247 ma di wo do vr za zo Stiens (10:03) Leeuwarden (10:26)
09:41 1242 ma di wo do vr za zo Harlingen (10:06)
09:43 1242 ma di wo do za zo Franeker halte (09:56)
10:43 1249 ma di wo do vr za zo Stiens (11:20)
13:08 1256 ma di wo do vr za zo Harlingen (13:35)
13:11 1256 ma di wo do vr za zo Franeker halte (13:24)
15:00 1268 vr Harlingen (15:27)
15:01 1274 vr Franeker halte (15:14)
15:40 1272 ma di wo do vr za zo Harlingen (16:07)
15:43 1276 ma di wo do za zo Franeker halte (15:56)
16:52 1277 ma di wo do vr za zo Stiens (17:30)
18:19 1284 ma di wo do vr za zo Harlingen (18:44)
18:22 1280 zo Franeker halte (18:35)
19:21 1287 ma di wo do vr za zo Stiens (19:58)
21:41 1292 ma di wo do vr za zo Sexbierum- Pietersbierum (21:51)