Selecteer provincie
drenthe
flevoland
friesland
gelderland
groningen
limburg
noord-brabant
noord-holland
overijssel
utrecht
zeeland
zuid-holland
Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Trein 3817 in de Zomerdienstregeling 1929
3817 (Leeuwarden - Anjum / Anjum)
Leeuwarden
12:24
Leeuwarden Halte
12:28
Jelsum
12:34
Cornjum
12:37
Britsum
12:40
Stiens
A
12:45
V
12:48
Vrouwbuurtstermolen
12:53
Vrouwenparochie
12:56
St. Annaparochie
13:03
Koudeweg
13:06
St. Jacobiparochie
13:11
Minnertsga
13:17
Firdgum
13:20
Tzummarum
A
13:24
V
13:26
Oosterbierum
13:30
Sexbierum- Pietersbierum
13:36
Wynaldum
13:40
Midlum- Herbayum
13:43
Koetille
13:46
Harlingen
A
13:52
V
12:53
Finkum
12:57
Hijum
12:59
Hallum
13:06
Marrum- Westernijkerk
13:11
Ferwerd
13:16
Blija
13:20
Holwerd
13:27
Ternaard
13:34
Hantum
13:38
Dokkum- Aalsum
A
13:45
V
13:47
Metslawier
13:56
Morra- Lioessens
13:59
Anjum
A
14:05