Selecteer provincie
drenthe
flevoland
friesland
gelderland
groningen
limburg
noord-brabant
noord-holland
overijssel
utrecht
zeeland
zuid-holland
Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Trein 1282 in de Zomerdienstregeling 1911
1282 (Leeuwarden - Metslawier)
Leeuwarden
17:17
Jelsum
17:28
Cornjum
17:31
Britsum
17:33
Stiens
A
17:36
V
17:38
Hallum
17:51
Marrum- Westernijkerk
17:56
Ferwerd
18:01
Blija
18:06
Holwerd
18:13
Ternaard
18:21
Hantum
18:25
Dokkum- Aalsum
A
18:33
V
18:36
Metslawier
A
18:44