Selecteer provincie
drenthe
flevoland
friesland
gelderland
groningen
limburg
noord-brabant
noord-holland
overijssel
utrecht
zeeland
zuid-holland
Geavanceerd
mobiel
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Trein 2669 in de Dienstregeling 1971/1972
2669 (Amsterdam Centraal - Alkmaar)
Amsterdam Centraal
17:31
Haarlem
A
17:45
V
17:47
Bloemendaal
17:51
Santpoort Zuid
17:54
Santpoort Noord
17:57
Driehuis
18:00
Beverwijk
A
18:05
V
18:06
Heemskerk
18:09
Uitgeest
A
18:13
V
18:14
Castricum
18:19
Heiloo
18:26
Alkmaar
A
18:32