of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Rosmalen (oud) in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Rosmalen (oud) in de Zomerdienstregeling 1911

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:47 731 ma di wo do vr za zo Oss (07:18)
07:26 451 ma di wo do vr za zo Nijmegen (08:25) Elst (08:41) Arnhem (08:58)
07:46 448 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (07:55) Boxtel (08:22)
08:20 732 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:30)
08:52 166 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:01)
09:43 733 ma di wo do vr za zo Oss (10:15)
10:44 450 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:52)
11:20 734 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:32) Waalwijk (12:50)
12:51 455 ma di wo do vr za zo Nijmegen (13:50) Elst (14:12) Arnhem (14:29) Dieren (15:16) Zutphen (15:37) Deventer (15:59) Zwolle (16:48)
13:30 452 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:38) Tilburg (14:36)
16:31 463 ma di wo do vr za zo Nijmegen (17:29)
17:14 454 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:22) Tilburg (18:01)
18:18 459 ma di wo do vr za zo Nijmegen (19:19) Elst (20:17) Arnhem (20:35) Dieren (21:13) Zutphen (21:29) Deventer (21:54) Zwolle (22:42)
19:35 456 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:43) Boxtel (20:19)
21:54 461 ma di wo do vr za zo Nijmegen (22:54) Elst (23:18) Arnhem (23:35)
22:39 458 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:47) Tilburg (23:44)