of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Eindhoven in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Eindhoven in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:00 5512 ma Boxtel (05:12) 's Hertogenbosch (05:25) Geldermalsen (05:43) Utrecht Centraal (06:03) Woerden (06:19) Gouda (06:31) Rotterdam Centraal (06:56)
05:09 1212 ma di wo do vr za Tilburg (05:39) Breda (06:07) Dordrecht (06:32) Rotterdam Centraal (07:00) Schiedam Centrum (07:11) Den Haag HS (07:29) Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
05:16 814 ma di wo do vr Boxtel (05:28) 's Hertogenbosch (05:41) Geldermalsen (06:01) Utrecht Centraal (06:22) Amsterdam Centraal (06:57) Haarlem (07:17) Zandvoort (07:37)
05:45 1214 ma di wo do vr Tilburg (06:17) Breda (06:38) Dordrecht (07:02)
05:48 5516 ma di wo do vr za Boxtel (06:05) 's Hertogenbosch (06:18) Geldermalsen (06:35) Utrecht Centraal (06:56) Woerden (07:09) Gouda (07:20) Rotterdam Centraal (07:45)
05:58 4715 ma di wo do vr Weert (06:21) Roermond (06:40) Sittard (07:10) Maastricht (07:37)
06:12 3213 ma di wo do vr Helmond (06:21) Venlo (06:55)
06:22 816 ma 's Hertogenbosch (06:42) Utrecht Centraal (07:13) Amsterdam Centraal (07:51)
06:30 818 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (06:53) Utrecht Centraal (07:27) Amsterdam Centraal (08:05) Haarlem (08:26) Zandvoort (08:41)
06:34 2717 ma di wo do vr Weert (06:56) Roermond (07:12) Sittard (07:40) Heerlen (08:11)
06:38 1218 ma di wo do vr Tilburg (07:01) Breda (07:20) Dordrecht (07:40) Rotterdam Centraal (08:01) Schiedam Centrum (08:15) Den Haag HS (08:31) Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
06:40 5520 ma di wo do vr za Boxtel (06:58) 's Hertogenbosch (07:11) Geldermalsen (07:29) Utrecht Centraal (07:53) Woerden (08:10) Gouda (08:22) Rotterdam Centraal (08:48)
06:40 3215 ma di wo do vr Helmond (06:49)
06:47 1220 ma di wo do vr za zo Tilburg (07:17) Breda (07:37) Dordrecht (08:01) Rotterdam Centraal (08:27)
06:56 3217 za zo Helmond (07:04) Venlo (07:34)
06:56 1217 ma di wo do vr Helmond (07:04) Venlo (07:34)
06:56 817 ma di wo do vr za Roermond (07:26) Sittard (07:43) Maastricht (07:59)
07:02 4719 ma di wo do vr za Weert (07:24) Roermond (07:47) Sittard (08:10) Maastricht (08:39)
07:03 920 zo 's Hertogenbosch (07:24) Geldermalsen (07:43) Utrecht Centraal (08:04) Amsterdam Centraal (08:35) Haarlem (08:56) Zandvoort (09:11)
07:06 9920 ma di wo do vr za Tilburg (07:31) Breda (07:50) Dordrecht (08:10) Rotterdam Centraal (08:30)
07:10 9622 ma di wo do vr za zo Boxtel (07:27) 's Hertogenbosch (07:40) Geldermalsen (07:59) Utrecht Centraal (08:21)
07:26 919 ma di wo do vr za Roermond (07:56) Sittard (08:13) Heerlen (08:33)
07:26 1973 ma di wo do vr za Helmond (07:35) Venlo (08:04)
07:30 2721 ma di wo do vr za Weert (07:52) Roermond (08:12) Sittard (08:40) Heerlen (09:11)
07:35 822 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (07:56) Utrecht Centraal (08:29) Amsterdam Centraal (09:02) Haarlem (09:22) Zandvoort (09:36)
07:38 1222 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:07) Breda (08:28) Dordrecht (08:52) Rotterdam Centraal (09:08) Schiedam Centrum (09:15) Den Haag HS (09:31) Leiden Centraal (09:45) Amsterdam Centraal (10:22)
07:40 5524 ma di wo do vr za zo Boxtel (07:57) 's Hertogenbosch (08:10) Geldermalsen (08:29) Utrecht Centraal (08:54) Woerden (09:13) Gouda (09:27) Rotterdam Centraal (09:50)
07:42 3221 ma di wo do vr Helmond (07:54)
07:52 3222 ma di wo do vr Tilburg (08:17) Breda (08:33)
07:55 1221 zo Helmond (08:04) Venlo (08:35)
07:55 821 ma di wo do vr zo Roermond (08:26) Sittard (08:43) Maastricht (08:59)
07:55 1221 ma di wo do vr za Helmond (08:04) Venlo (08:35)
07:55 821 za Roermond (08:26) Sittard (08:43) Maastricht (08:59) Valkenburg (09:30)
08:00 4723 ma di wo do vr za zo Weert (08:22) Roermond (08:42) Sittard (09:10) Maastricht (09:39)
08:03 924 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (08:26) Utrecht Centraal (08:58) Amsterdam Centraal (09:30) Haarlem (09:52) Zandvoort (10:05)
08:06 9924 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:33) Breda (08:50) Dordrecht (09:10) Rotterdam Centraal (09:29)
08:08 9626 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:25) 's Hertogenbosch (08:38) Geldermalsen (08:57) Utrecht Centraal (09:25)
08:18 3223 ma di wo do vr Helmond (08:28)
08:23 926 ma 's Hertogenbosch (08:44) Utrecht Centraal (09:17) Amsterdam Centraal (09:52)
08:27 923 za Roermond (08:56) Sittard (09:13) Heerlen (09:33) Schin op Geul (09:51) Valkenburg (09:57)
08:27 923 ma di wo do vr Roermond (08:56) Sittard (09:13) Heerlen (09:33)
08:27 1975 ma di wo do vr za zo Helmond (08:36) Venlo (08:59)
08:30 2725 ma di wo do vr za Weert (08:52) Roermond (09:12) Sittard (09:40) Heerlen (10:11)
08:36 826 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:58) Utrecht Centraal (09:29) Amsterdam Centraal (10:02) Haarlem (10:22) Zandvoort (10:35)
08:39 1226 ma di wo do vr za zo Tilburg (09:08) Breda (09:29) Dordrecht (09:52) Rotterdam Centraal (10:08) Schiedam Centrum (10:15) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:45) Amsterdam Centraal (11:22)
08:43 5528 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:57) 's Hertogenbosch (09:10) Geldermalsen (09:29) Utrecht Centraal (09:55) Woerden (10:13) Gouda (10:26) Rotterdam Centraal (10:49)
08:57 1225 ma di wo do vr za zo Helmond (09:05) Venlo (09:35)
08:57 825 za Roermond (09:26) Sittard (09:43) Maastricht (09:59) Valkenburg (10:28)
08:57 825 ma di wo do vr zo Roermond (09:26) Sittard (09:43) Maastricht (09:59)
09:03 4727 ma di wo do vr za zo Weert (09:25) Roermond (09:42) Sittard (10:10) Maastricht (10:39)
09:05 928 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (09:27) Utrecht Centraal (09:59) Amsterdam Centraal (10:31) Haarlem (10:52) Zandvoort (11:05)
09:08 9928 ma di wo do vr za zo Tilburg (09:31) Breda (09:51) Dordrecht (10:11) Rotterdam Centraal (10:29)
09:15 9630 ma di wo do vr za zo Boxtel (09:32) 's Hertogenbosch (09:45) Geldermalsen (10:03) Utrecht Centraal (10:24)
09:27 9927 ma di wo do vr za zo Helmond (09:36) Venlo (09:59)
09:27 927 za Roermond (09:56) Sittard (10:13) Heerlen (10:33) Schin op Geul (10:51) Valkenburg (10:57)
09:27 927 ma di wo do vr Roermond (09:56) Sittard (10:13) Heerlen (10:33)
09:33 2729 ma di wo do vr za zo Weert (09:55) Roermond (10:12) Sittard (10:40) Heerlen (11:11)
09:35 830 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:57) Utrecht Centraal (10:29) Amsterdam Centraal (11:02) Haarlem (11:22) Zandvoort (11:35)
09:39 1230 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:07) Breda (10:28) Dordrecht (10:52) Rotterdam Centraal (11:08) Schiedam Centrum (11:15) Den Haag HS (11:31) Leiden Centraal (11:45) Amsterdam Centraal (12:22)
09:43 5532 ma di wo do vr za zo Boxtel (09:57) 's Hertogenbosch (10:10) Geldermalsen (10:29) Utrecht Centraal (10:55) Woerden (11:13) Gouda (11:26) Rotterdam Centraal (11:49)
09:57 1229 ma di wo do vr za zo Helmond (10:05) Venlo (10:35)
09:57 829 za Roermond (10:26) Sittard (10:43) Maastricht (10:59) Valkenburg (11:30)
09:57 829 ma di wo do vr zo Roermond (10:26) Sittard (10:43) Maastricht (10:59)
10:03 4731 ma di wo do vr za zo Weert (10:25) Roermond (10:42) Sittard (11:10) Maastricht (11:39)
10:05 932 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (10:27) Utrecht Centraal (10:59) Amsterdam Centraal (11:31) Haarlem (11:52) Zandvoort (12:05)
10:08 1972 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:33) Breda (10:50) Dordrecht (11:10) Rotterdam Centraal (11:33)
10:10 9634 ma di wo do vr za zo Boxtel (10:27) 's Hertogenbosch (10:40) Geldermalsen (10:59) Utrecht Centraal (11:22)
10:27 1979 ma di wo do vr za zo Helmond (10:36) Venlo (10:59)
10:27 931 za Roermond (10:56) Sittard (11:13) Heerlen (11:33) Schin op Geul (11:51) Valkenburg (11:57)
10:27 931 ma di wo do vr Roermond (10:56) Sittard (11:13) Heerlen (11:33)
10:33 2733 ma di wo do vr za zo Weert (10:55) Roermond (11:12) Sittard (11:40) Heerlen (12:11)
10:35 834 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:57) Utrecht Centraal (11:29) Amsterdam Centraal (12:02) Haarlem (12:22) Zandvoort (12:35)
10:39 1234 ma di wo do vr za zo Tilburg (11:07) Breda (11:28) Dordrecht (11:52) Rotterdam Centraal (12:08) Schiedam Centrum (12:15) Den Haag HS (12:31) Leiden Centraal (12:45) Amsterdam Centraal (13:22)
10:43 5536 ma di wo do vr za zo Boxtel (10:57) 's Hertogenbosch (11:10) Geldermalsen (11:29) Utrecht Centraal (11:55) Woerden (12:13) Gouda (12:26) Rotterdam Centraal (12:49)
10:57 1233 ma di wo do vr za zo Helmond (11:05) Venlo (11:35)
10:57 833 za Roermond (11:26) Sittard (11:43) Maastricht (11:59) Valkenburg (12:28)
10:57 833 ma di wo do vr zo Roermond (11:26) Sittard (11:43) Maastricht (11:59)
11:03 4735 ma di wo do vr za zo Weert (11:25) Roermond (11:42) Sittard (12:10) Maastricht (12:39)
11:05 936 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (11:27) Utrecht Centraal (11:59) Amsterdam Centraal (12:31) Haarlem (12:52) Zandvoort (13:05)
11:08 1974 ma di wo do vr za zo Tilburg (11:33) Breda (11:50) Dordrecht (12:10) Rotterdam Centraal (12:29)
11:10 9638 ma di wo do vr za zo Boxtel (11:27) 's Hertogenbosch (11:40) Geldermalsen (11:59) Utrecht Centraal (12:22)
11:27 9935 ma di wo do vr za zo Helmond (11:36) Venlo (11:59)
11:27 935 za Roermond (11:56) Sittard (12:13) Heerlen (12:33) Schin op Geul (12:51) Valkenburg (12:57)
11:27 935 ma di wo do vr Roermond (11:56) Sittard (12:13) Heerlen (12:33)
11:33 2737 ma di wo do vr za zo Weert (11:55) Roermond (12:12) Sittard (12:40) Heerlen (13:11)
11:35 838 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:57) Utrecht Centraal (12:29) Amsterdam Centraal (13:02) Haarlem (13:22) Zandvoort (13:35)
11:39 1238 ma di wo do vr za zo Tilburg (12:07) Breda (12:28) Dordrecht (12:52) Rotterdam Centraal (13:08) Schiedam Centrum (13:15) Den Haag HS (13:31) Leiden Centraal (13:45) Amsterdam Centraal (14:22)
11:43 5540 ma di wo do vr za zo Boxtel (11:57) 's Hertogenbosch (12:10) Geldermalsen (12:29) Utrecht Centraal (12:55) Woerden (13:13) Gouda (13:26) Rotterdam Centraal (13:49)
11:57 837 ma di wo do vr zo Roermond (12:26) Sittard (12:43) Maastricht (12:59)
11:57 837 za Roermond (12:26) Sittard (12:43) Maastricht (12:59) Valkenburg (13:28)
11:57 1237 ma di wo do vr za zo Helmond (12:05) Venlo (12:35)
12:03 4739 ma di wo do vr za zo Weert (12:25) Roermond (12:42) Sittard (13:10) Maastricht (13:39)
12:05 940 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (12:27) Utrecht Centraal (12:59) Amsterdam Centraal (13:31) Haarlem (13:52) Zandvoort (14:05)
12:08 9940 ma di wo do vr za zo Tilburg (12:33) Breda (12:50) Dordrecht (13:10) Rotterdam Centraal (13:29) Schiedam Centrum (13:43) Den Haag HS (14:01) Leiden Centraal (14:15) Amsterdam Centraal (14:51)
12:10 9642 ma di wo do vr za zo Boxtel (12:27) 's Hertogenbosch (12:40) Geldermalsen (12:59) Utrecht Centraal (13:22)
12:27 939 za Roermond (12:56) Sittard (13:13) Heerlen (13:33) Schin op Geul (13:51) Valkenburg (13:57)
12:27 939 ma di wo do vr Roermond (12:56) Sittard (13:13) Heerlen (13:33)
12:27 1983 ma di wo do vr za zo Helmond (12:36) Venlo (12:59)
12:33 2741 ma di wo do vr za zo Weert (12:55) Roermond (13:12) Sittard (13:40) Heerlen (14:11)
12:35 842 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:57) Utrecht Centraal (13:29) Amsterdam Centraal (14:02) Haarlem (14:22) Zandvoort (14:35)
12:38 297 ma di wo do vr za zo Roermond (13:11) Sittard (13:27) Maastricht (13:42) Visé (14:04) Luik (14:26)
12:39 1242 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:07) Breda (13:28) Dordrecht (13:52) Rotterdam Centraal (14:08) Schiedam Centrum (14:15) Den Haag HS (14:31) Leiden Centraal (14:45) Amsterdam Centraal (15:22)
12:43 5544 ma di wo do vr za zo Boxtel (12:57) 's Hertogenbosch (13:10) Geldermalsen (13:29) Utrecht Centraal (13:55) Woerden (14:13) Gouda (14:26) Rotterdam Centraal (14:49)
12:57 1241 ma di wo do vr za zo Helmond (13:05) Venlo (13:35)
12:57 841 ma di wo do vr za zo Roermond (13:26) Sittard (13:43) Maastricht (13:59)
13:03 4743 ma di wo do vr za zo Weert (13:25) Roermond (13:42) Sittard (14:10) Maastricht (14:39)
13:05 944 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (13:27) Utrecht Centraal (13:59) Amsterdam Centraal (14:31) Haarlem (14:52) Zandvoort (15:05)
13:08 1978 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:33) Breda (13:50) Dordrecht (14:10) Rotterdam Centraal (14:29)
13:10 9646 ma di wo do vr za zo Boxtel (13:27) 's Hertogenbosch (13:40) Geldermalsen (13:59) Utrecht Centraal (14:22)
13:27 943 ma di wo do vr za Roermond (13:56) Sittard (14:13) Heerlen (14:33)
13:27 9943 ma di wo do vr za zo Helmond (13:36) Venlo (13:59)
13:33 2745 ma di wo do vr za zo Weert (13:55) Roermond (14:12) Sittard (14:40) Heerlen (15:11)
13:35 846 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:57) Utrecht Centraal (14:29) Amsterdam Centraal (15:02) Haarlem (15:22) Zandvoort (15:35)
13:39 1246 ma di wo do vr za zo Tilburg (14:07) Breda (14:28) Dordrecht (14:52) Rotterdam Centraal (15:08) Schiedam Centrum (15:14) Den Haag HS (15:29) Leiden Centraal (15:43) Amsterdam Centraal (16:23)
13:43 5548 ma di wo do vr za zo Boxtel (13:57) 's Hertogenbosch (14:10) Geldermalsen (14:29) Utrecht Centraal (14:55) Woerden (15:13) Gouda (15:26) Rotterdam Centraal (15:49)
13:57 845 ma di wo do vr za zo Roermond (14:26) Sittard (14:43) Maastricht (14:59)
13:57 1245 ma di wo do vr za zo Helmond (14:05) Venlo (14:35)
14:03 4747 ma di wo do vr za zo Weert (14:25) Roermond (14:42) Sittard (15:10) Maastricht (15:39)
14:05 948 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (14:27) Utrecht Centraal (14:59) Amsterdam Centraal (15:31) Haarlem (15:54) Zandvoort (16:06)
14:08 9948 ma di wo do vr za zo Tilburg (14:33) Breda (14:50) Dordrecht (15:10) Rotterdam Centraal (15:29)
14:10 9650 ma di wo do vr za zo Boxtel (14:27) 's Hertogenbosch (14:40) Geldermalsen (14:59) Utrecht Centraal (15:22)
14:27 9951 ma di wo do vr za zo Helmond (14:36) Venlo (14:59)
14:27 947 ma di wo do vr za Roermond (14:56) Sittard (15:13) Heerlen (15:33)
14:27 1987 ma di wo do vr za zo Helmond (14:36) Venlo (14:59)
14:33 2749 ma di wo do vr za zo Weert (14:55) Roermond (15:12) Sittard (15:40) Heerlen (16:11)
14:35 850 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:57) Utrecht Centraal (15:29) Amsterdam Centraal (16:02) Haarlem (16:22) Zandvoort (16:35)
14:39 1250 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:07) Breda (15:28) Dordrecht (15:52) Rotterdam Centraal (16:08) Schiedam Centrum (16:15) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:45) Amsterdam Centraal (17:22)
14:43 5552 ma di wo do vr za zo Boxtel (14:57) 's Hertogenbosch (15:10) Geldermalsen (15:29) Utrecht Centraal (15:55) Woerden (16:13) Gouda (16:26) Rotterdam Centraal (16:49)
14:57 1249 ma di wo do vr za zo Helmond (15:05) Venlo (15:35)
14:57 849 ma di wo do vr za zo Roermond (15:26) Sittard (15:43) Maastricht (15:59)
15:03 4751 ma di wo do vr za zo Weert (15:25) Roermond (15:42) Sittard (16:10) Maastricht (16:39)
15:05 952 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (15:27) Utrecht Centraal (15:59) Amsterdam Centraal (16:31) Haarlem (16:52) Zandvoort (17:05)
15:08 1982 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:33) Breda (15:50) Dordrecht (16:10) Rotterdam Centraal (16:29)
15:10 9654 ma di wo do vr za zo Boxtel (15:27) 's Hertogenbosch (15:40) Geldermalsen (15:59) Utrecht Centraal (16:22)
15:27 951 ma di wo do vr za Roermond (15:56) Sittard (16:10) Heerlen (16:32)
15:33 2753 ma di wo do vr za zo Weert (15:55) Roermond (16:12) Sittard (16:40) Heerlen (17:11)
15:35 854 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:57) Utrecht Centraal (16:29) Amsterdam Centraal (17:02) Haarlem (17:22) Zandvoort (17:35)
15:39 1254 ma di wo do vr za zo Tilburg (16:07) Breda (16:28) Dordrecht (16:52) Rotterdam Centraal (17:08) Schiedam Centrum (17:15) Den Haag HS (17:31) Leiden Centraal (17:45) Amsterdam Centraal (18:22)
15:43 5556 ma di wo do vr za zo Boxtel (15:57) 's Hertogenbosch (16:10) Geldermalsen (16:29) Utrecht Centraal (16:55) Woerden (17:13) Gouda (17:26) Rotterdam Centraal (17:49)
15:56 853 ma di wo do vr za zo Roermond (16:25) Sittard (16:42) Maastricht (16:58)
15:57 1253 ma di wo do vr za zo Helmond (16:05) Venlo (16:35)
16:03 4755 ma di wo do vr za zo Weert (16:25) Roermond (16:42) Sittard (17:10) Maastricht (17:39)
16:05 956 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:27) Utrecht Centraal (16:59) Amsterdam Centraal (17:33) Haarlem (17:51) Zandvoort (18:09)
16:08 9956 ma di wo do vr za zo Tilburg (16:33) Breda (16:50) Dordrecht (17:10)
16:10 9658 ma di wo do vr za zo Boxtel (16:27) 's Hertogenbosch (16:40) Geldermalsen (16:59) Utrecht Centraal (17:22)
16:27 955 ma di wo do vr za zo Roermond (16:56) Sittard (17:10) Heerlen (17:32)
16:27 1991 ma di wo do vr za zo Helmond (16:36) Venlo (17:00)
16:33 2757 ma di wo do vr za zo Weert (16:55) Roermond (17:12) Sittard (17:40) Heerlen (18:11)
16:35 858 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:57) Utrecht Centraal (17:29) Amsterdam Centraal (18:02) Haarlem (18:24) Zandvoort (18:42)
16:39 1258 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:07) Breda (17:28) Dordrecht (17:52) Rotterdam Centraal (18:08) Schiedam Centrum (18:15) Den Haag HS (18:31) Leiden Centraal (18:45) Amsterdam Centraal (19:22)
16:40 5560 ma di wo do vr za zo Boxtel (16:57) 's Hertogenbosch (17:10) Geldermalsen (17:29) Utrecht Centraal (17:55) Woerden (18:13) Gouda (18:26) Rotterdam Centraal (18:49)
16:57 857 ma di wo do vr za zo Roermond (17:26) Sittard (17:43) Maastricht (17:59)
17:01 1257 ma di wo do vr za zo Helmond (17:09) Venlo (17:40)
17:03 4759 ma di wo do vr za zo Weert (17:25) Roermond (17:42) Sittard (18:10) Maastricht (18:41)
17:05 960 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:27) Utrecht Centraal (17:59) Amsterdam Centraal (18:31) Haarlem (18:52) Zandvoort (19:05)
17:08 1986 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:33) Breda (17:50) Dordrecht (18:10) Rotterdam Centraal (18:29)
17:10 3259 ma di wo do vr Helmond (17:19)
17:10 9662 ma di wo do vr za zo Boxtel (17:27) 's Hertogenbosch (17:40) Geldermalsen (17:59) Utrecht Centraal (18:25)
17:14 3260 ma di wo do vr Tilburg (17:44) Breda (18:03)
17:20 4760 ma di wo do vr Boxtel (17:37) 's Hertogenbosch (17:55)
17:26 296 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:47) Utrecht Centraal (18:19)
17:26 1993 ma di wo do vr za zo Helmond (17:35) Venlo (18:04)
17:26 959 ma di wo do vr za zo Roermond (17:58) Sittard (18:14) Heerlen (18:34)
17:35 2761 ma di wo do vr za zo Weert (17:57) Roermond (18:12) Sittard (18:40) Heerlen (19:12)
17:35 862 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:57) Utrecht Centraal (18:29) Amsterdam Centraal (19:02) Haarlem (19:25) Zandvoort (19:37)
17:38 1262 ma di wo do vr za zo Tilburg (18:07) Breda (18:28) Dordrecht (18:52) Rotterdam Centraal (19:08) Schiedam Centrum (19:15) Den Haag HS (19:31) Leiden Centraal (19:45) Amsterdam Centraal (20:22)
17:40 5564 ma di wo do vr za zo Boxtel (17:57) 's Hertogenbosch (18:10) Geldermalsen (18:29) Utrecht Centraal (18:55) Woerden (19:13) Gouda (19:26) Rotterdam Centraal (19:49)
17:47 5559 ma di wo do vr Weert (18:10)
17:56 861 ma di wo do vr za zo Roermond (18:28) Sittard (18:44) Maastricht (19:00)
17:57 1261 ma di wo do vr za zo Helmond (18:05) Venlo (18:35)
18:03 4763 ma di wo do vr za zo Weert (18:25) Roermond (18:42) Sittard (19:10) Maastricht (19:40)
18:05 964 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:27) Utrecht Centraal (18:59) Amsterdam Centraal (19:31) Haarlem (19:52) Zandvoort (20:05)
18:08 1988 ma di wo do vr za zo Tilburg (18:33) Breda (18:50) Dordrecht (19:10) Rotterdam Centraal (19:29)
18:10 9666 ma di wo do vr za zo Boxtel (18:27) 's Hertogenbosch (18:40) Geldermalsen (18:59) Utrecht Centraal (19:20)
18:27 963 ma di wo do vr za zo Roermond (18:56) Sittard (19:13) Heerlen (19:33)
18:27 1995 ma di wo do vr za zo Helmond (18:36) Venlo (18:59)
18:33 2765 ma di wo do vr za zo Weert (18:55) Roermond (19:12) Sittard (19:40) Heerlen (20:11)
18:35 866 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:57) Utrecht Centraal (19:29) Amsterdam Centraal (20:03) Haarlem (20:24) Zandvoort (20:36)
18:39 1266 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:07) Breda (19:28) Dordrecht (19:52) Rotterdam Centraal (20:08) Schiedam Centrum (20:15) Den Haag HS (20:31) Leiden Centraal (20:45) Amsterdam Centraal (21:22)
18:42 3265 ma di wo do vr Helmond (18:50) Venlo (19:20)
18:43 5568 ma di wo do vr za zo Boxtel (18:57) 's Hertogenbosch (19:10) Geldermalsen (19:29) Utrecht Centraal (19:55) Woerden (20:13) Gouda (20:26) Rotterdam Centraal (20:49)
18:57 865 ma di wo do vr za zo Roermond (19:26) Sittard (19:43) Maastricht (19:59)
18:57 1265 ma di wo do vr za zo Helmond (19:05) Venlo (19:35)
19:03 4767 ma di wo do vr za zo Weert (19:25) Roermond (19:42) Sittard (20:10) Maastricht (20:39)
19:05 968 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:27) Utrecht Centraal (19:59) Amsterdam Centraal (20:31) Haarlem (20:52) Zandvoort (21:05)
19:08 1990 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:33) Breda (19:50) Dordrecht (20:20) Rotterdam Centraal (20:37) Schiedam Centrum (20:43) Den Haag HS (21:01) Leiden Centraal (21:15) Amsterdam Centraal (21:51)
19:10 9670 ma di wo do vr za zo Boxtel (19:27) 's Hertogenbosch (19:40) Geldermalsen (19:59) Utrecht Centraal (20:22)
19:27 1997 ma di wo do vr za zo Helmond (19:36) Venlo (19:59)
19:27 967 ma di wo do vr za zo Roermond (19:56) Sittard (20:13) Heerlen (20:33)
19:33 2769 ma di wo do vr za zo Weert (19:55) Roermond (20:12) Sittard (20:40) Heerlen (21:11)
19:35 870 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:57) Utrecht Centraal (20:29) Amsterdam Centraal (21:01) Haarlem (21:22) Zandvoort (21:35)
19:39 1270 ma di wo do vr za zo Tilburg (20:07) Breda (20:28) Dordrecht (20:52) Rotterdam Centraal (21:08) Schiedam Centrum (21:15) Den Haag HS (21:31) Leiden Centraal (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
19:42 10069 vr Roermond (20:14) Sittard (20:32) Maastricht (20:52)
19:43 5572 ma di wo do vr za zo Boxtel (19:57) 's Hertogenbosch (20:10) Geldermalsen (20:29) Utrecht Centraal (20:55) Woerden (21:13) Gouda (21:26) Rotterdam Centraal (21:49)
19:57 869 ma di wo do vr za zo Roermond (20:26) Sittard (20:43) Maastricht (20:59)
19:57 1269 ma di wo do vr za zo Helmond (20:05) Venlo (20:35)
20:03 4771 ma di wo do vr za zo Weert (20:25) Roermond (20:42) Sittard (21:10) Maastricht (21:39)
20:05 972 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:27) Utrecht Centraal (20:59) Amsterdam Centraal (21:32)
20:08 1992 ma di wo do vr za zo Tilburg (20:33) Breda (20:50) Dordrecht (21:10) Rotterdam Centraal (21:29)
20:10 9674 ma di wo do vr za zo Boxtel (20:27) 's Hertogenbosch (20:40) Geldermalsen (20:59) Utrecht Centraal (21:20)
20:27 971 ma di wo do vr za zo Roermond (20:56) Sittard (21:13) Heerlen (21:33)
20:27 9971 ma di wo do vr za zo Helmond (20:36) Venlo (20:59)
20:33 2773 ma di wo do vr za zo Weert (20:55) Roermond (21:12) Sittard (21:40) Heerlen (22:11)
20:35 874 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:57) Utrecht Centraal (21:29) Amsterdam Centraal (22:01)
20:39 1274 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:07) Breda (21:28) Dordrecht (21:52) Rotterdam Centraal (22:08) Schiedam Centrum (22:15) Den Haag HS (22:31) Leiden Centraal (22:45) Amsterdam Centraal (23:22)
20:43 5576 ma di wo do vr za zo Boxtel (20:57) 's Hertogenbosch (21:10) Geldermalsen (21:29) Utrecht Centraal (21:55) Woerden (22:13) Gouda (22:26) Rotterdam Centraal (22:49)
20:57 873 ma di wo do vr za zo Roermond (21:26) Sittard (21:43) Maastricht (21:59)
20:57 1273 ma di wo do vr za zo Helmond (21:05) Venlo (21:35)
21:03 4775 ma di wo do vr za zo Weert (21:25) Roermond (21:42) Sittard (22:10) Maastricht (22:39)
21:05 976 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:27) Utrecht Centraal (21:59) Amsterdam Centraal (22:32) Haarlem (22:52) Zandvoort (23:05)
21:08 9976 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:33) Breda (21:50) Dordrecht (22:10) Rotterdam Centraal (22:30) Schiedam Centrum (22:44) Den Haag HS (23:02) Leiden Centraal (23:16) Amsterdam Centraal (23:52)
21:10 9678 ma di wo do vr za zo Boxtel (21:27) 's Hertogenbosch (21:40) Geldermalsen (21:59) Utrecht Centraal (22:20)
21:27 9975 ma di wo do vr za zo Helmond (21:36) Venlo (21:59)
21:27 975 ma di wo do vr za zo Roermond (21:56) Sittard (22:13) Heerlen (22:33)
21:29 898 zo 's Hertogenbosch (21:50) Utrecht Centraal (22:25)
21:33 2777 ma di wo do vr za zo Weert (21:55) Roermond (22:12) Sittard (22:40) Heerlen (23:11)
21:35 878 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:57) Utrecht Centraal (22:29) Amsterdam Centraal (23:01) Haarlem (23:22) Zandvoort (23:35)
21:39 1278 ma di wo do vr za zo Tilburg (22:07) Breda (22:28) Dordrecht (22:52) Rotterdam Centraal (23:08) Schiedam Centrum (23:15) Den Haag HS (23:31) Leiden Centraal (23:45) Amsterdam Centraal (00:22)
21:43 5580 ma di wo do vr za zo Boxtel (21:57) 's Hertogenbosch (22:10) Geldermalsen (22:29) Utrecht Centraal (22:55) Woerden (23:13) Gouda (23:26) Rotterdam Centraal (23:49)
21:57 1277 ma di wo do vr za zo Helmond (22:05) Venlo (22:35)
21:57 877 ma di wo do vr za zo Roermond (22:26) Sittard (22:43) Maastricht (22:59)
22:03 4779 ma di wo do vr za zo Weert (22:25) Roermond (22:42) Sittard (23:10) Maastricht (23:39)
22:05 980 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:27) Utrecht Centraal (22:59) Amsterdam Centraal (23:31) Haarlem (23:52) Zandvoort (00:05)
22:08 1996 ma di wo do vr za zo Tilburg (22:33) Breda (22:50) Dordrecht (23:10) Rotterdam Centraal (23:44)
22:10 9682 ma di wo do vr za zo Boxtel (22:27) 's Hertogenbosch (22:40) Geldermalsen (22:59) Utrecht Centraal (23:22)
22:23 10280 zo Utrecht Centraal (23:18)
22:27 3279 ma di wo do vr za Helmond (22:36)
22:27 979 zo Roermond (22:56) Sittard (23:13) Heerlen (23:33)
22:27 9979 zo Helmond (22:36) Venlo (22:59)
22:33 2781 ma di wo do vr za zo Weert (22:55) Roermond (23:12) Sittard (23:40) Heerlen (00:11)
22:35 882 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:57) Utrecht Centraal (23:29) Amsterdam Centraal (00:01)
22:39 1282 ma di wo do vr za zo Tilburg (23:07) Breda (23:28) Dordrecht (23:55) Rotterdam Centraal (00:20) Schiedam Centrum (00:28) Den Haag HS (00:48)
22:43 5584 ma di wo do vr za zo Boxtel (22:57) 's Hertogenbosch (23:10) Geldermalsen (23:29) Utrecht Centraal (23:50)
22:57 1281 ma di wo do vr za zo Helmond (23:05) Venlo (23:35)
22:57 881 ma di wo do vr za zo Roermond (23:26) Sittard (23:43) Maastricht (23:59)
23:03 4783 ma di wo do vr za Weert (23:25) Roermond (23:42) Sittard (00:10) Maastricht (00:35)
23:03 4783 zo Weert (23:25) Roermond (23:42) Sittard (00:10) Maastricht (00:41)
23:05 984 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:27) Utrecht Centraal (23:59) Amsterdam Centraal (00:36)
23:08 9984 ma di wo do vr za zo Tilburg (23:38) Breda (23:59) Dordrecht (00:19) Rotterdam Centraal (00:44) Schiedam Centrum (00:55) Den Haag HS (01:13)
23:10 9686 ma di wo do vr za zo Boxtel (23:27) 's Hertogenbosch (23:40) Geldermalsen (00:00) Utrecht Centraal (00:23)
23:27 883 zo Roermond (23:56) Sittard (00:13) Maastricht (00:29)
23:27 3283 ma di wo do vr za Helmond (23:35)
23:27 9983 zo Helmond (23:35) Venlo (00:02)
23:30 2785 ma di wo do vr za zo Weert (23:52)
23:57 1285 ma di wo do vr za zo Helmond (00:05) Venlo (00:35)
00:00 478 ma di wo do vr za zo Weert (00:22)
00:02 1290 za zo Tilburg (00:31)