of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Eindhoven in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Eindhoven in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:11 608 ma di wo do vr za Boxtel (05:29) 's Hertogenbosch (05:43) Geldermalsen (06:04) Utrecht Centraal (06:28) Amsterdam Centraal (07:05)
05:23 1208 ma di wo do vr za Boxtel (05:38) Tilburg (05:54) Breda (06:13) Lage Zwaluwe (06:26) Dordrecht (06:37) Rotterdam Centraal (07:08) Schiedam Centrum (07:17) Den Haag HS (07:35) Leiden Centraal (07:51) Haarlem (08:16) Amsterdam Centraal (08:34)
06:09 1210 ma di wo do vr za zo Boxtel (06:23) Tilburg (06:39) Breda (06:58) Dordrecht (07:23) Rotterdam Centraal (07:53) Schiedam Centrum (08:06) Den Haag HS (08:24)
06:13 612 ma di wo do vr za zo Boxtel (06:30) 's Hertogenbosch (06:43) Geldermalsen (07:04) Utrecht Centraal (07:28) Woerden (07:48) Gouda (07:59) Rotterdam Centraal (08:21)
06:27 1212 ma di wo do vr za Boxtel (06:42) Tilburg (06:58) Breda (07:17) Lage Zwaluwe (07:30)
06:29 1205 ma di wo do vr za Helmond (06:39) Deurne (06:49) Venlo (07:18)
06:41 1754 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (07:04) Geldermalsen (07:24) Utrecht Centraal (07:47) Gouda (08:11) Rotterdam Centraal (08:33)
07:00 607 ma di wo do vr za Weert (07:25)
07:03 1207 ma di wo do vr za zo Helmond (07:13) Deurne (07:23)
07:15 54 ma 's Hertogenbosch (07:40) Utrecht Centraal (08:15)
07:19 614 ma di wo do vr za zo Boxtel (07:35) 's Hertogenbosch (07:48) Geldermalsen (08:09) Utrecht Centraal (08:32) Amsterdam Centraal (09:13)
07:25 609 ma di wo do vr za zo Weert (07:49) Roermond (08:06) Sittard (08:23) Maastricht (08:40)
07:28 1214 ma di wo do vr za zo Boxtel (07:42) Tilburg (07:58) Breda (08:17) Lage Zwaluwe (08:30) Dordrecht (08:41) Rotterdam Centraal (09:08) Schiedam Centrum (09:18) Den Haag HS (09:36) Leiden Centraal (09:50) Haarlem (10:14) Amsterdam Centraal (10:30)
07:29 1209 ma di wo do vr za zo Helmond (07:39) Deurne (07:48) Venlo (08:14)
08:02 30 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (08:24) Utrecht Centraal (08:58) Amsterdam Centraal (09:31)
08:10 D10 ma di wo do vr za zo Venlo (08:54)
08:19 616 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:35) 's Hertogenbosch (08:48) Geldermalsen (09:09) Utrecht Centraal (09:32) Woerden (09:49) Gouda (10:00) Rotterdam Centraal (10:21)
08:25 611 zo Weert (08:49) Roermond (09:06) Sittard (09:28) Maastricht (09:53)
08:25 611 ma di wo do vr za Weert (08:49) Roermond (09:06) Sittard (09:28) Maastricht (09:53)
08:26 1211 ma di wo do vr za zo Helmond (08:36) Deurne (08:45) Venlo (09:09)
08:28 1216 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:42) Tilburg (08:58) Breda (09:17) Lage Zwaluwe (09:30) Dordrecht (09:41) Rotterdam Centraal (10:09) Schiedam Centrum (10:18) Den Haag HS (10:36) Leiden Centraal (10:50) Haarlem (11:14) Amsterdam Centraal (11:30)
08:38 31 ma di wo do vr za Roermond (09:13) Sittard (09:31) Maastricht (09:50)
09:01 58 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:21) Utrecht Centraal (09:58) Amsterdam Centraal (10:38)
09:02 D164 ma di wo do vr za zo Venlo (09:52)
09:19 620 ma di wo do vr za zo Boxtel (09:35) 's Hertogenbosch (09:48) Geldermalsen (10:09) Utrecht Centraal (10:32) Amsterdam Centraal (11:13)
09:25 D751 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:43) Hoek van Holland haven (11:12)
09:25 613 ma di wo do vr za zo Weert (09:49) Roermond (10:06) Sittard (10:23) Maastricht (10:40)
09:26 1213 ma di wo do vr za zo Helmond (09:36) Deurne (09:45) Venlo (10:09)
09:28 1220 ma di wo do vr za zo Boxtel (09:42) Tilburg (09:58) Breda (10:17) Lage Zwaluwe (10:30) Dordrecht (10:41) Rotterdam Centraal (11:09) Schiedam Centrum (11:18) Den Haag HS (11:36) Leiden Centraal (11:50) Haarlem (12:14) Amsterdam Centraal (12:30)
10:01 D251 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:18) Hoek van Holland haven (11:45)
10:19 622 ma di wo do vr za zo Boxtel (10:35) 's Hertogenbosch (10:48) Geldermalsen (11:09) Utrecht Centraal (11:32) Woerden (11:49) Gouda (12:00) Rotterdam Centraal (12:21)
10:25 615 ma di wo do vr za zo Weert (10:49) Roermond (11:06) Sittard (11:23) Maastricht (11:40)
10:26 1215 ma di wo do vr za zo Helmond (10:36) Deurne (10:45) Venlo (11:09)
10:28 1222 ma di wo do vr za zo Boxtel (10:40) Tilburg (10:56) Breda (11:15) Lage Zwaluwe (11:26) Dordrecht (11:37) Rotterdam Centraal (12:05) Schiedam Centrum (12:14) Den Haag HS (12:32) Leiden Centraal (12:46) Haarlem (13:10) Amsterdam Centraal (13:26)
11:19 626 ma di wo do vr za zo Boxtel (11:35) 's Hertogenbosch (11:48) Geldermalsen (12:09) Utrecht Centraal (12:32) Amsterdam Centraal (13:13)
11:25 617 ma di wo do vr za zo Weert (11:49) Roermond (12:06) Sittard (12:23) Maastricht (12:40)
11:26 1217 ma di wo do vr za zo Helmond (11:36) Deurne (11:45) Venlo (12:09)
11:28 1226 ma di wo do vr za zo Boxtel (11:42) Tilburg (11:58) Breda (12:17) Lage Zwaluwe (12:30) Dordrecht (12:41) Rotterdam Centraal (13:09) Schiedam Centrum (13:18) Den Haag HS (13:36) Leiden Centraal (13:50) Haarlem (14:14) Amsterdam Centraal (14:30)
11:38 D135 ma di wo do vr za zo Roermond (12:12)
12:02 32 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (12:24) Utrecht Centraal (12:58) Amsterdam Centraal (13:31)
12:19 628 ma di wo do vr za zo Boxtel (12:35) 's Hertogenbosch (12:48) Geldermalsen (13:09) Utrecht Centraal (13:32) Woerden (13:49) Gouda (14:00) Rotterdam Centraal (14:21)
12:25 619 ma di wo do vr za zo Weert (12:49) Roermond (13:06) Sittard (13:23) Maastricht (13:40)
12:26 1219 ma di wo do vr za zo Helmond (12:36) Deurne (12:45) Venlo (13:09)
12:28 1228 ma di wo do vr za zo Boxtel (12:42) Tilburg (12:58) Breda (13:17) Lage Zwaluwe (13:30) Dordrecht (13:41) Rotterdam Centraal (14:09) Schiedam Centrum (14:18) Den Haag HS (14:36) Leiden Centraal (14:50) Haarlem (15:14) Amsterdam Centraal (15:30)
12:41 33 ma di wo do vr za Roermond (13:16) Sittard (13:34) Maastricht (13:53)
13:19 632 ma di wo do vr za zo Boxtel (13:35) 's Hertogenbosch (13:48) Geldermalsen (14:09) Utrecht Centraal (14:32) Amsterdam Centraal (15:13)
13:25 621 ma di wo do vr za zo Weert (13:49) Roermond (14:06) Sittard (14:23) Maastricht (14:40)
13:26 1221 ma di wo do vr za zo Helmond (13:36) Deurne (13:45) Venlo (14:09)
13:28 1232 ma di wo do vr za zo Boxtel (13:42) Tilburg (13:58) Breda (14:17) Lage Zwaluwe (14:30) Dordrecht (14:41) Rotterdam Centraal (15:09) Schiedam Centrum (15:18) Den Haag HS (15:36) Leiden Centraal (15:50) Haarlem (16:14) Amsterdam Centraal (16:30)
14:19 634 ma di wo do vr za zo Boxtel (14:35) 's Hertogenbosch (14:48) Geldermalsen (15:09) Utrecht Centraal (15:32) Woerden (15:49) Gouda (16:00) Rotterdam Centraal (16:21)
14:25 623 ma di wo do vr za zo Weert (14:49) Roermond (15:06) Sittard (15:23) Maastricht (15:40)
14:26 1223 ma di wo do vr za zo Helmond (14:36) Deurne (14:45) Venlo (15:09)
14:28 1234 ma di wo do vr za zo Boxtel (14:42) Tilburg (14:58) Breda (15:17) Lage Zwaluwe (15:30) Dordrecht (15:41) Rotterdam Centraal (16:09) Schiedam Centrum (16:18) Den Haag HS (16:36) Leiden Centraal (16:50) Haarlem (17:14) Amsterdam Centraal (17:30)
14:47 75 za Roermond (15:17) Sittard (15:35) Maastricht (15:53)
15:05 60 za 's Hertogenbosch (15:26) Utrecht Centraal (15:58)
15:19 636 ma di wo do vr za zo Boxtel (15:35) 's Hertogenbosch (15:48) Geldermalsen (16:09) Utrecht Centraal (16:32) Amsterdam Centraal (17:13)
15:25 625 ma di wo do vr za zo Weert (15:49) Roermond (16:06) Sittard (16:23) Maastricht (16:40)
15:26 1225 ma di wo do vr za zo Helmond (15:36) Deurne (15:45) Venlo (16:09)
15:28 1236 ma di wo do vr za zo Boxtel (15:42) Tilburg (15:58) Breda (16:17) Lage Zwaluwe (16:30) Dordrecht (16:41) Rotterdam Centraal (17:09) Schiedam Centrum (17:18) Den Haag HS (17:36) Leiden Centraal (17:50) Haarlem (18:14) Amsterdam Centraal (18:30)
16:02 34 za 's Hertogenbosch (16:24) Utrecht Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:31)
16:05 68 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (16:26) Utrecht Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:36)
16:19 638 ma di wo do vr za zo Boxtel (16:35) 's Hertogenbosch (16:48) Geldermalsen (17:09) Utrecht Centraal (17:32) Woerden (17:49) Gouda (18:00) Rotterdam Centraal (18:21)
16:25 629 ma di wo do vr za zo Weert (16:49) Roermond (17:06) Sittard (17:23) Maastricht (17:40)
16:26 1229 ma di wo do vr za zo Helmond (16:36) Deurne (16:45) Venlo (17:09)
16:28 1238 ma di wo do vr za zo Boxtel (16:42) Tilburg (16:58) Breda (17:17) Lage Zwaluwe (17:30) Dordrecht (17:41) Rotterdam Centraal (18:09) Schiedam Centrum (18:18) Den Haag HS (18:36) Leiden Centraal (18:50) Haarlem (19:14) Amsterdam Centraal (19:30)
16:41 35 za Roermond (17:16) Sittard (17:34) Maastricht (17:53)
16:57 1780 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:17) Geldermalsen (17:38) Utrecht Centraal (17:59) Amsterdam Centraal (18:38)
17:19 640 ma di wo do vr za zo Boxtel (17:35) 's Hertogenbosch (17:48) Geldermalsen (18:09) Utrecht Centraal (18:32) Amsterdam Centraal (19:13)
17:25 631 ma di wo do vr za zo Weert (17:49) Roermond (18:06) Sittard (18:23) Maastricht (18:40)
17:26 1231 ma di wo do vr za zo Helmond (17:36) Deurne (17:45) Venlo (18:09)
17:28 1240 ma di wo do vr za zo Boxtel (17:42) Tilburg (17:58) Breda (18:17) Lage Zwaluwe (18:30) Dordrecht (18:41) Rotterdam Centraal (19:09) Schiedam Centrum (19:18) Den Haag HS (19:36) Leiden Centraal (19:50) Haarlem (20:14) Amsterdam Centraal (20:30)
17:48 1731 ma di wo do vr za zo Weert (18:06) Roermond (18:22) Sittard (18:44) Maastricht (19:09)
18:02 36 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (18:24) Utrecht Centraal (18:58) Amsterdam Centraal (19:31)
18:19 642 ma di wo do vr za zo Boxtel (18:35) 's Hertogenbosch (18:48) Geldermalsen (19:09) Utrecht Centraal (19:32) Woerden (19:49) Gouda (20:00) Rotterdam Centraal (20:21)
18:25 635 ma di wo do vr za zo Weert (18:49) Roermond (19:06)
18:26 1235 ma di wo do vr za zo Helmond (18:36) Deurne (18:45) Venlo (19:09)
18:28 1242 ma di wo do vr za zo Boxtel (18:42) Tilburg (18:58) Breda (19:17) Lage Zwaluwe (19:30) Dordrecht (19:41) Rotterdam Centraal (20:09) Schiedam Centrum (20:18) Den Haag HS (20:36) Leiden Centraal (20:50) Haarlem (21:14) Amsterdam Centraal (21:30)
18:41 37 ma di wo do vr Roermond (19:16) Sittard (19:34) Maastricht (19:53)
19:05 134 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:30) Utrecht Centraal (20:06) Amsterdam Centraal (20:40)
19:19 644 ma di wo do vr za zo Boxtel (19:35) 's Hertogenbosch (19:48) Geldermalsen (20:09) Utrecht Centraal (20:32) Amsterdam Centraal (21:13)
19:25 637 ma di wo do vr za zo Weert (19:49) Roermond (20:06) Sittard (20:23) Maastricht (20:40)
19:26 1237 ma di wo do vr za zo Helmond (19:36) Deurne (19:45) Venlo (20:09)
19:28 1244 ma di wo do vr za zo Boxtel (19:42) Tilburg (19:58) Breda (20:17) Lage Zwaluwe (20:30) Dordrecht (20:41) Rotterdam Centraal (21:09) Schiedam Centrum (21:18) Den Haag HS (21:36) Leiden Centraal (21:50) Haarlem (22:14) Amsterdam Centraal (22:30)
19:41 D752 ma di wo do vr za zo Venlo (20:25)
20:08 D252 ma di wo do vr za zo Venlo (20:52)
20:19 646 ma di wo do vr za zo Boxtel (20:35) 's Hertogenbosch (20:48) Geldermalsen (21:09) Utrecht Centraal (21:32) Woerden (21:49) Gouda (22:00) Rotterdam Centraal (22:21)
20:24 1246 ma di wo do vr za zo Boxtel (20:38) Tilburg (20:54) Breda (21:13) Lage Zwaluwe (21:25) Dordrecht (21:36) Schiedam Centrum (22:11) Den Haag HS (22:29) Leiden Centraal (22:42)
20:25 639 ma di wo do vr za zo Weert (20:49) Roermond (21:06) Sittard (21:23) Maastricht (21:40)
20:26 1239 ma di wo do vr za zo Helmond (20:36) Deurne (20:45) Venlo (21:09)
20:51 D163 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:17) Rotterdam Centraal (22:08) Hoek van Holland haven (22:34)
21:19 648 ma di wo do vr za zo Boxtel (21:35) 's Hertogenbosch (21:48) Geldermalsen (22:09) Utrecht Centraal (22:32) Amsterdam Centraal (23:13)
21:25 641 ma di wo do vr za zo Weert (21:49) Roermond (22:06) Sittard (22:23) Maastricht (22:40)
21:26 1241 ma di wo do vr za zo Helmond (21:36) Deurne (21:45) Venlo (22:09)
21:28 1248 ma di wo do vr za zo Boxtel (21:42) Tilburg (21:58) Breda (22:17) Lage Zwaluwe (22:30) Dordrecht (22:48) Rotterdam Centraal (23:16) Schiedam Centrum (23:25) Den Haag HS (23:43) Leiden Centraal (23:57) Haarlem (00:22) Amsterdam Centraal (00:42)
21:33 D9 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:43) Hoek van Holland haven (23:10)
22:01 76 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (22:26) Utrecht Centraal (22:58) Amsterdam Centraal (23:35)
22:02 38 zo 's Hertogenbosch (22:24) Utrecht Centraal (22:58) Amsterdam Centraal (23:31)
22:19 650 ma di wo do vr za zo Boxtel (22:35) 's Hertogenbosch (22:48) Geldermalsen (23:09) Utrecht Centraal (23:32) Woerden (23:53) Gouda (00:04) Rotterdam Centraal (00:25)
22:25 643 ma di wo do vr za zo Weert (22:49) Roermond (23:06) Sittard (23:23) Maastricht (23:40)
22:26 1243 ma di wo do vr za zo Helmond (22:36) Deurne (22:45) Venlo (23:09)
22:28 1250 ma di wo do vr za zo Boxtel (22:42) Tilburg (22:58) Breda (23:17) Lage Zwaluwe (23:30)
22:41 39 zo Roermond (23:16) Sittard (23:34) Maastricht (23:53)
23:06 78 zo 's Hertogenbosch (23:27) Utrecht Centraal (23:59) Amsterdam Centraal (00:35)
23:19 652 ma di wo do vr za zo Boxtel (23:35) 's Hertogenbosch (23:48) Utrecht Centraal (00:28)
23:25 645 ma di wo do vr za zo Weert (23:49) Roermond (00:06) Sittard (00:23) Maastricht (00:40)
23:26 1245 ma di wo do vr za zo Helmond (23:36)