of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Dokkum- Aalsum in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Dokkum- Aalsum in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:14 7330 vr Stiens (07:01) Leeuwarden (07:22)
06:36 3806 ma di wo do vr za zo Stiens (07:29) Leeuwarden (07:58)
07:39 3808 vr Stiens (08:36) Leeuwarden (08:57)
08:42 3807 vr Anjum (09:00)
09:31 3809 ma di wo do vr za zo Anjum (09:49)
09:35 3816 ma di wo do vr za Stiens (10:27) Leeuwarden (10:48)
10:39 3818 ma di wo do vr za zo Stiens (11:31) Leeuwarden (11:58)
13:47 3817 ma di wo do vr za zo Anjum (14:05)
13:48 3824 ma di wo do za Stiens (14:41) Leeuwarden (15:07)
15:30 3819 vr Anjum (15:48)
16:07 3828 ma di wo do za Stiens (16:59) Leeuwarden (17:25)
16:41 3828 vr Stiens (17:34) Leeuwarden (18:03)
18:05 3827 ma di wo do vr za Anjum (18:23)
19:35 3834 ma di wo do vr za zo Stiens (20:27) Leeuwarden (20:54)
20:14 3831 ma di wo do vr za Anjum (20:32)
22:41 3835 ma di wo do vr za zo Anjum (22:59)