of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Wouw in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Wouw in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:34 3003 wo do vr za zo Bergen op Zoom (06:44)
06:50 3005 ma di wo do vr za Goes (08:04) Vlissingen (08:55)
07:03 1623 ma di wo do vr za zo Roosendaal (07:12) Breda (07:54) Tilburg (08:22)
07:57 3009 zo Goes (09:07) Vlissingen (09:52)
08:03 3024 ma di wo do vr za zo Roosendaal (08:13)
08:06 3011 ma di wo do vr za Bergen op Zoom (08:14)
08:47 3026 ma di wo do vr za Roosendaal (09:00) Lage Zwaluwe (09:36)
08:51 3024 zo Roosendaal (09:00)
10:01 3033 di Goes (11:18)
10:58 3040 ma di wo do vr za Roosendaal (11:07)
13:02 3035 ma di wo do vr za zo Goes (14:06) Vlissingen (14:47)
13:27 3052 ma di wo do vr za zo Roosendaal (13:36) Breda (14:09)
15:01 1644 ma di wo do vr za Bergen op Zoom (15:12)
16:12 3049 ma di wo do vr za zo Goes (17:19) Vlissingen (18:01)
16:17 3058 di Roosendaal (16:27)
16:29 1673 ma di wo do vr za Roosendaal (16:39) Breda (17:45)
17:59 1677 ma di wo do vr za zo Roosendaal (18:08) Breda (18:37) Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:31)
19:44 3069 ma di wo do vr za zo Goes (21:04) Vlissingen (21:56)
21:22 3078 ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:31) Lage Zwaluwe (22:12)