of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Delft in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Delft in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:24 3419 ma di wo do vr Schiedam Centrum (05:33) Rotterdam Centraal (05:38)
05:27 1006 ma di wo do vr Den Haag HS (05:35) Leiden Centraal (05:52)
05:36 111 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (05:43) Rotterdam Centraal (05:48) Dordrecht (06:10) Roosendaal (06:37)
05:50 1019 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (05:59) Rotterdam Centraal (06:05) Dordrecht (06:37)
06:01 1008 ma di wo do vr Den Haag HS (06:09) Leiden Centraal (06:26)
06:08 1221 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (06:15) Rotterdam Centraal (06:20) Dordrecht (06:40) Breda (07:09) Tilburg (07:24) Eindhoven (07:50) Helmond (08:04) Venlo (08:35)
06:21 4227 ma di wo do vr za Den Haag HS (06:27) Leiden Centraal (06:39) Haarlem (06:57) Beverwijk (07:20) Alkmaar (07:40) Den Helder (08:15)
06:24 1021 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (06:32) Rotterdam Centraal (06:38) Dordrecht (07:03)
06:32 1010 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (06:40) Leiden Centraal (06:57)
06:50 5023 ma di wo do vr Schiedam Centrum (06:57) Rotterdam Centraal (07:03)
06:53 3412 ma di wo do vr za Den Haag HS (06:59) Leiden Centraal (07:14) Amsterdam Centraal (07:50)
06:58 1023 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:06) Rotterdam Centraal (07:12) Dordrecht (07:38)
07:01 1012 ma di wo do vr za Den Haag HS (07:10) Leiden Centraal (07:28)
07:01 1012 zo Den Haag HS (07:10) Leiden Centraal (07:28)
07:11 1225 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:18) Rotterdam Centraal (07:23) Dordrecht (07:41) Breda (08:02) Tilburg (08:21) Eindhoven (08:51) Helmond (09:05) Venlo (09:35)
07:20 1212 ma di wo do vr za Den Haag HS (07:29) Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
07:28 1025 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:36) Rotterdam Centraal (07:42) Dordrecht (08:08)
07:31 1014 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (07:40) Leiden Centraal (07:58) Amsterdam Centraal (08:35)
07:39 9927 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:47) Rotterdam Centraal (07:53) Dordrecht (08:22) Breda (08:40) Tilburg (08:54) Eindhoven (09:22) Helmond (09:36) Venlo (09:59)
07:40 3314 ma di wo do vr Den Haag HS (07:50)
07:48 1116 ma di wo do vr Den Haag HS (07:53) Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
07:48 1116 za zo Den Haag HS (07:53) Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
07:51 3416 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:00) Leiden Centraal (08:17) Amsterdam Centraal (08:56)
07:56 5329 ma di wo do vr Schiedam Centrum (08:03) Rotterdam Centraal (08:09) Dordrecht (08:34)
07:58 1027 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:06) Rotterdam Centraal (08:12) Dordrecht (08:38)
08:06 1016 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:14) Leiden Centraal (08:31) Amsterdam Centraal (09:11)
08:11 1229 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:18) Rotterdam Centraal (08:24) Dordrecht (08:42) Breda (09:02) Tilburg (09:21) Eindhoven (09:51) Helmond (10:05) Venlo (10:35)
08:16 179 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:27) Dordrecht (08:46) Roosendaal (09:10)
08:18 168 ma di wo do vr za Den Haag HS (08:24) Leiden Centraal (08:36) Amsterdam Centraal (09:11)
08:24 1218 ma di wo do vr Den Haag HS (08:31) Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
08:24 1218 za zo Den Haag HS (08:31) Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
08:27 1029 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:36) Rotterdam Centraal (08:42) Dordrecht (09:14)
08:33 5029 ma di wo do vr Schiedam Centrum (08:41) Rotterdam Centraal (08:47)
08:34 1018 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:42) Leiden Centraal (08:59)
08:43 3431 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:50) Rotterdam Centraal (08:55)
08:52 3420 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:01) Leiden Centraal (09:15) Amsterdam Centraal (09:51)
09:02 1031 ma di wo do vr Schiedam Centrum (09:10) Rotterdam Centraal (09:15) Dordrecht (09:38)
09:02 1031 za zo Schiedam Centrum (09:10) Rotterdam Centraal (09:15) Dordrecht (09:38)
09:03 1020 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:11) Leiden Centraal (09:28)
09:11 1233 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:19) Rotterdam Centraal (09:24) Dordrecht (09:41) Breda (10:02) Tilburg (10:21) Eindhoven (10:51) Helmond (11:05) Venlo (11:35)
09:24 1222 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:31) Leiden Centraal (09:45) Amsterdam Centraal (10:22)
09:30 1033 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:38) Rotterdam Centraal (09:44)
09:34 1022 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:42) Leiden Centraal (09:59)
09:37 4218 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:43) Rotterdam Centraal (09:49) Dordrecht (10:15)
09:52 3424 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:01) Leiden Centraal (10:15) Amsterdam Centraal (10:51)
09:59 1035 zo Schiedam Centrum (10:07) Rotterdam Centraal (10:13) Dordrecht (10:38)
09:59 1035 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (10:07) Rotterdam Centraal (10:13) Dordrecht (10:38)
10:03 1024 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:11) Leiden Centraal (10:28)
10:11 1237 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:19) Rotterdam Centraal (10:24) Dordrecht (10:41) Breda (11:02) Tilburg (11:21) Eindhoven (11:51) Helmond (12:05) Venlo (12:35)
10:24 1226 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:45) Amsterdam Centraal (11:22)
10:30 1037 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:38) Rotterdam Centraal (10:44) Dordrecht (11:14)
10:34 1026 zo Den Haag HS (10:42) Leiden Centraal (10:59) Amsterdam Centraal (11:36)
10:34 1026 ma di wo do vr za Den Haag HS (10:42) Leiden Centraal (10:59)
10:42 3439 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:49) Rotterdam Centraal (10:55)
10:52 3428 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:01) Leiden Centraal (11:15) Amsterdam Centraal (11:51)
10:59 1039 zo Schiedam Centrum (11:07) Rotterdam Centraal (11:13) Dordrecht (11:38)
10:59 1039 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (11:07) Rotterdam Centraal (11:13) Dordrecht (11:38)
11:03 1028 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:11) Leiden Centraal (11:28)
11:11 1241 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:19) Rotterdam Centraal (11:24) Dordrecht (11:41) Breda (12:02) Tilburg (12:21) Eindhoven (12:51) Helmond (13:05) Venlo (13:35)
11:24 1230 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:31) Leiden Centraal (11:45) Amsterdam Centraal (12:22)
11:30 1041 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:38) Rotterdam Centraal (11:44) Dordrecht (12:14)
11:34 1030 ma di wo do vr za Den Haag HS (11:42) Leiden Centraal (11:59)
11:34 1030 zo Den Haag HS (11:42) Leiden Centraal (11:59) Amsterdam Centraal (12:36)
11:42 3443 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:49) Rotterdam Centraal (11:55)
11:52 3432 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:01) Leiden Centraal (12:15) Amsterdam Centraal (12:51)
11:59 1043 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (12:07) Rotterdam Centraal (12:13) Dordrecht (12:38)
11:59 1043 zo Schiedam Centrum (12:07) Rotterdam Centraal (12:13) Dordrecht (12:38)
12:03 1032 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:11) Leiden Centraal (12:28)
12:11 1245 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:19) Rotterdam Centraal (12:24) Dordrecht (12:41) Breda (13:02) Tilburg (13:21) Eindhoven (13:51) Helmond (14:05) Venlo (14:35)
12:24 1234 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:31) Leiden Centraal (12:45) Amsterdam Centraal (13:22)
12:30 1045 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:38) Rotterdam Centraal (12:44) Dordrecht (13:14)
12:34 1034 zo Den Haag HS (12:42) Leiden Centraal (12:59) Amsterdam Centraal (13:36)
12:34 1034 ma di wo do vr za Den Haag HS (12:42) Leiden Centraal (12:59)
12:42 3447 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:49) Rotterdam Centraal (12:55)
12:52 3436 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:01) Leiden Centraal (13:15) Amsterdam Centraal (13:51)
12:58 1047 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (13:06) Rotterdam Centraal (13:12) Dordrecht (13:38)
12:58 1047 zo Schiedam Centrum (13:06) Rotterdam Centraal (13:12) Dordrecht (13:38)
13:03 1036 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:11) Leiden Centraal (13:28)
13:12 1249 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:20) Rotterdam Centraal (13:25) Dordrecht (13:42)
13:24 1238 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:31) Leiden Centraal (13:45) Amsterdam Centraal (14:22)
13:30 1049 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:38) Rotterdam Centraal (13:44) Dordrecht (14:14)
13:34 1038 zo Den Haag HS (13:42) Leiden Centraal (13:59) Amsterdam Centraal (14:36)
13:34 1038 ma di wo do vr za Den Haag HS (13:42) Leiden Centraal (13:59)
13:42 9951 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:49) Rotterdam Centraal (13:55) Dordrecht (14:20)
13:52 9940 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:01) Leiden Centraal (14:15) Amsterdam Centraal (14:51)
13:58 1051 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (14:06) Rotterdam Centraal (14:12) Dordrecht (14:38)
13:58 1051 zo Schiedam Centrum (14:06) Rotterdam Centraal (14:12) Dordrecht (14:38)
14:03 1040 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:11) Leiden Centraal (14:28)
14:12 1253 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:20) Rotterdam Centraal (14:25) Dordrecht (14:42)
14:24 1242 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:31) Leiden Centraal (14:45) Amsterdam Centraal (15:22)
14:30 1053 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:38) Rotterdam Centraal (14:44) Dordrecht (15:14)
14:34 1042 ma di wo do vr za Den Haag HS (14:42) Leiden Centraal (14:59)
14:34 1042 zo Den Haag HS (14:42) Leiden Centraal (14:59) Amsterdam Centraal (15:36)
14:42 3455 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:49) Rotterdam Centraal (14:55)
14:52 3444 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:01) Leiden Centraal (15:15) Amsterdam Centraal (15:51)
14:58 1055 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (15:06) Rotterdam Centraal (15:12) Dordrecht (15:38)
14:58 1055 zo Schiedam Centrum (15:06) Rotterdam Centraal (15:12) Dordrecht (15:38)
15:03 1044 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:11) Leiden Centraal (15:28)
15:12 1257 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:20) Rotterdam Centraal (15:25) Dordrecht (15:42)
15:23 1246 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:29) Leiden Centraal (15:43) Amsterdam Centraal (16:23)
15:30 1057 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:38) Rotterdam Centraal (15:44) Dordrecht (16:14)
15:39 1046 ma di wo do vr za Den Haag HS (15:47) Leiden Centraal (16:04)
15:39 1046 zo Den Haag HS (15:47) Leiden Centraal (16:04) Amsterdam Centraal (16:38)
15:42 3459 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:49) Rotterdam Centraal (15:55)
15:52 3448 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:01) Leiden Centraal (16:15) Amsterdam Centraal (16:51)
15:58 1059 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (16:06) Rotterdam Centraal (16:12) Dordrecht (16:38)
15:58 1059 zo Schiedam Centrum (16:06) Rotterdam Centraal (16:12) Dordrecht (16:38)
16:03 1048 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:11) Leiden Centraal (16:28)
16:12 1261 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:20) Rotterdam Centraal (16:25) Dordrecht (16:42)
16:24 1250 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:45) Amsterdam Centraal (17:22)
16:28 5061 ma di wo do vr Schiedam Centrum (16:38) Rotterdam Centraal (16:44)
16:34 1050 za zo Den Haag HS (16:42) Leiden Centraal (16:58)
16:34 1050 ma di wo do vr Den Haag HS (16:42) Leiden Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:33)
16:35 1061 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:43) Rotterdam Centraal (16:49) Dordrecht (17:19)
16:42 3463 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:49) Rotterdam Centraal (16:55)
16:52 3452 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:01) Leiden Centraal (17:15) Amsterdam Centraal (17:51)
16:54 1163 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (17:05) Dordrecht (17:26) Roosendaal (17:48) Vlissingen (18:42)
17:01 1063 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:09) Rotterdam Centraal (17:15) Dordrecht (17:41)
17:03 1052 zo Den Haag HS (17:11) Leiden Centraal (17:28)
17:03 1052 ma di wo do vr za Den Haag HS (17:11) Leiden Centraal (17:28) Amsterdam Centraal (18:07)
17:08 5052 ma di wo do vr Den Haag HS (17:18)
17:12 1265 za zo Schiedam Centrum (17:20) Rotterdam Centraal (17:25) Dordrecht (17:42)
17:12 5065 ma di wo do vr Schiedam Centrum (17:20) Rotterdam Centraal (17:25)
17:18 128 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:27) Leiden Centraal (17:39) Amsterdam Centraal (18:13)
17:24 1254 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:31) Leiden Centraal (17:45) Amsterdam Centraal (18:22)
17:30 5067 ma di wo do vr Schiedam Centrum (17:38) Rotterdam Centraal (17:43) Dordrecht (18:12) Roosendaal (18:45)
17:34 1054 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:42) Leiden Centraal (17:58)
17:35 1065 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:44) Rotterdam Centraal (17:50) Dordrecht (18:16)
17:38 5054 ma di wo do vr Den Haag HS (17:48)
17:42 3467 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:50) Rotterdam Centraal (17:56)
17:48 1167 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:56) Rotterdam Centraal (18:02) Dordrecht (18:26) Roosendaal (18:49) Vlissingen (19:44)
17:52 3456 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:01) Leiden Centraal (18:15) Amsterdam Centraal (18:51)
18:00 1067 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:09) Rotterdam Centraal (18:15) Dordrecht (18:41)
18:03 1056 za zo Den Haag HS (18:11) Leiden Centraal (18:27)
18:03 1056 ma di wo do vr Den Haag HS (18:11) Leiden Centraal (18:27) Haarlem (18:46)
18:12 1269 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:20) Rotterdam Centraal (18:25) Dordrecht (18:42) Breda (19:04) Tilburg (19:22) Eindhoven (19:52) Helmond (20:05) Venlo (20:35)
18:24 1258 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:31) Leiden Centraal (18:45) Amsterdam Centraal (19:22)
18:31 1069 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:39) Rotterdam Centraal (18:45) Dordrecht (19:22)
18:34 1058 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:42) Leiden Centraal (18:58)
18:39 3471 za zo Schiedam Centrum (18:46) Rotterdam Centraal (18:52)
18:39 9971 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:46) Rotterdam Centraal (18:52) Dordrecht (19:16) Breda (19:36) Tilburg (19:54) Eindhoven (20:22) Helmond (20:36) Venlo (20:59)
18:47 1171 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:55) Rotterdam Centraal (19:01) Dordrecht (19:25) Roosendaal (19:50) Vlissingen (20:44)
18:52 3460 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:01) Leiden Centraal (19:15) Amsterdam Centraal (19:51)
18:58 1071 za zo Schiedam Centrum (19:06) Rotterdam Centraal (19:12) Dordrecht (19:38)
18:58 1071 ma di wo do vr Schiedam Centrum (19:06) Rotterdam Centraal (19:12) Dordrecht (19:38)
19:03 1060 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:11) Leiden Centraal (19:28)
19:12 1273 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (19:20) Rotterdam Centraal (19:25) Dordrecht (19:42)
19:24 1262 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:31) Leiden Centraal (19:45) Amsterdam Centraal (20:22)
19:30 1073 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (19:38) Rotterdam Centraal (19:44) Dordrecht (20:10)
19:34 1062 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:42) Leiden Centraal (19:58)
19:42 3475 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (19:49) Rotterdam Centraal (19:55)
19:52 3464 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:01) Leiden Centraal (20:15) Amsterdam Centraal (20:51)
19:58 1075 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:06) Rotterdam Centraal (20:12) Dordrecht (20:38)
20:03 1064 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:11) Leiden Centraal (20:28)
20:12 1277 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:20) Rotterdam Centraal (20:25) Dordrecht (20:42)
20:24 1266 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:31) Leiden Centraal (20:45) Amsterdam Centraal (21:22)
20:30 1077 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:38) Rotterdam Centraal (20:44) Dordrecht (21:16)
20:32 1066 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:40) Leiden Centraal (20:56)
20:39 3479 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:46) Rotterdam Centraal (20:52)
20:52 1990 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:01) Leiden Centraal (21:15) Amsterdam Centraal (21:51)
20:58 1079 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:06) Rotterdam Centraal (21:12) Dordrecht (21:38)
21:03 1068 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:11) Leiden Centraal (21:28)
21:12 1281 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:20) Rotterdam Centraal (21:25) Dordrecht (21:42)
21:24 1270 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:31) Leiden Centraal (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
21:30 1081 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:38) Rotterdam Centraal (21:44) Dordrecht (22:16)
21:34 1070 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:42) Leiden Centraal (21:58)
21:39 3483 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:46) Rotterdam Centraal (21:52)
21:52 3472 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:01) Leiden Centraal (22:15) Amsterdam Centraal (22:51)
21:58 1083 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:06) Rotterdam Centraal (22:12) Dordrecht (22:38)
22:08 1072 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:16) Leiden Centraal (22:33)
22:12 1285 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:20) Rotterdam Centraal (22:25) Dordrecht (22:42)
22:24 1274 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:31) Leiden Centraal (22:45) Amsterdam Centraal (23:22)
22:31 1085 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:39) Rotterdam Centraal (22:45) Dordrecht (23:17)
22:35 1074 ma di wo do vr zo Den Haag HS (22:43) Leiden Centraal (22:59)
22:35 1074 za Den Haag HS (22:43) Leiden Centraal (22:59) Amsterdam Centraal (23:37)
22:43 3487 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:51) Rotterdam Centraal (22:56)
22:53 9976 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:02) Leiden Centraal (23:16) Amsterdam Centraal (23:52)
23:03 1087 ma di wo do vr zo Schiedam Centrum (23:11) Rotterdam Centraal (23:17)
23:03 1076 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:11) Leiden Centraal (23:28)
23:03 1087 za Schiedam Centrum (23:11) Rotterdam Centraal (23:17)
23:13 5089 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (23:21) Rotterdam Centraal (23:26)
23:24 1278 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:31) Leiden Centraal (23:45) Amsterdam Centraal (00:22)
23:38 1078 ma di wo do vr zo Den Haag HS (23:46) Leiden Centraal (00:03)
23:38 1078 za Den Haag HS (23:46) Leiden Centraal (00:03) Amsterdam Centraal (00:40)
23:41 3491 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (23:48) Rotterdam Centraal (23:54)
23:59 1091 ma di wo do vr zo Schiedam Centrum (00:07) Rotterdam Centraal (00:12) Dordrecht (00:33)
23:59 1091 za Schiedam Centrum (00:07) Rotterdam Centraal (00:12) Dordrecht (00:33)
00:00 1089 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (00:08) Rotterdam Centraal (00:14)
00:06 3480 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (00:15) Leiden Centraal (00:33) Amsterdam Centraal (01:10)
00:20 193 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (00:31)
00:39 1282 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (00:48)
00:49 3495 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (00:58) Rotterdam Centraal (01:04)
01:04 9984 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (01:13)