of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Bozum in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Bozum in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:30 1759 di Sneek (06:40)
06:34 1755 vr Leeuwarden (07:07)
06:57 766 ma di wo do vr za zo Sneek (07:07) Stavoren (08:07)
07:43 767 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (08:13)
08:20 772 ma di wo do vr za Sneek (08:35)
08:56 1771 ma di wo do vr za Leeuwarden (09:28)
09:20 768 ma di wo do vr za zo Sneek (09:30)
10:06 1772 di Sneek (10:16)
10:43 775 di zo Leeuwarden (11:13)
12:14 757 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (12:38)
12:53 780 ma di wo do vr za zo Sneek (13:03) Stavoren (14:05) Enkhuizen (15:31) Hoorn (16:21) Zaandam (17:24) Amsterdam Centraal (17:45)
13:40 153 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (13:55)
14:12 1779 di Leeuwarden (14:44)
14:47 1783 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (15:16)
15:47 786 ma di wo do vr za zo Sneek (15:55) Stavoren (16:55) Enkhuizen (18:12) Hoorn (19:00) Zaandam (20:04) Amsterdam Centraal (20:22)
17:29 785 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (18:02)
17:54 1792 ma di wo do vr za zo Sneek (18:04) Stavoren (19:12)
19:48 777 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (20:16)
21:30 796 ma di wo do vr za zo Sneek (21:40) Stavoren (22:39)