of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Almelo in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Almelo in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:56 2902 ma di wo do vr za Wierden (06:00) Deventer (06:30)
06:02 3902 ma di wo do vr za Zwolle (06:49)
06:14 212 ma di wo do vr za Deventer (06:42) Apeldoorn (06:57) Amersfoort (07:27) Utrecht Centraal (07:52) Rotterdam Centraal (08:40)
06:35 3053 ma di wo do vr za Vroomshoop (06:51)
06:37 2901 ma di wo do vr za Hengelo (06:53) Enschede (07:02)
06:45 3904 ma di wo do vr za Zwolle (07:34)
06:46 2903 ma di wo do vr za Hengelo (07:03) Enschede (07:15)
06:53 3006 ma di wo do vr za Hengelo (07:14) Enschede (07:28)
06:56 3055 ma di wo do vr za Mariënberg (07:25)
06:57 3904 zo Zwolle (07:42)
07:04 2906 ma di wo do vr za Wierden (07:08) Deventer (07:35) Apeldoorn (07:49)
07:24 2907 ma di wo do vr za zo Hengelo (07:40) Enschede (07:49)
07:25 20 ma di wo do vr za Deventer (07:49) Apeldoorn (08:04) Amersfoort (08:34) Amsterdam Centraal (09:14)
07:38 3910 ma di wo do vr za Zwolle (08:23)
07:41 3057 ma di wo do vr za Vroomshoop (07:57)
07:50 2909 ma di wo do vr za zo Hengelo (08:07) Enschede (08:16)
07:52 2912 ma di wo do vr za Wierden (07:56) Deventer (08:23)
07:58 3912 ma di wo do vr za Zwolle (08:38)
08:03 2911 ma di wo do vr za Hengelo (08:19) Enschede (08:28)
08:04 3059 ma di wo do vr za zo Mariënberg (08:30)
08:21 211 ma di wo do vr za Hengelo (08:32) Enschede (08:42)
08:21 216 ma di wo do vr za zo Deventer (08:49) Apeldoorn (09:04) Amersfoort (09:34) Utrecht Centraal (09:58) Rotterdam Centraal (10:42)
08:27 2915 ma di wo do vr za Hengelo (08:43) Enschede (08:52)
08:27 3061 ma di wo do vr za Mariënberg (08:53)
08:50 3916 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:36)
08:54 2917 ma di wo do vr za zo Hengelo (09:09) Enschede (09:17)
09:02 3063 ma di wo do vr za zo Mariënberg (09:29)
09:05 2916 ma di wo do vr za zo Wierden (09:09) Deventer (09:37)
09:13 21 ma di wo do vr za Hengelo (09:24) Enschede (09:34)
09:25 220 ma di wo do vr za zo Deventer (09:49) Apeldoorn (10:04) Amersfoort (10:34) Amsterdam Centraal (11:14)
09:54 3920 ma di wo do vr za Zwolle (10:38)
09:54 2919 ma di wo do vr za Hengelo (10:09) Enschede (10:17)
10:02 3065 ma di wo do vr za zo Mariënberg (10:29)
10:05 2920 ma di wo do vr za zo Wierden (10:09) Deventer (10:37)
10:21 222 ma di wo do vr za zo Deventer (10:49) Apeldoorn (11:04) Amersfoort (11:34) Utrecht Centraal (11:58) Rotterdam Centraal (12:42)
10:24 215 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:39) Enschede (10:49)
10:48 2924 ma di wo do vr za zo Wierden (10:52) Deventer (11:20)
10:54 2925 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:09) Enschede (11:17)
10:54 3924 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:38)
11:02 3067 ma di wo do vr za Mariënberg (11:29)
11:24 217 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:35) Enschede (11:45)
11:25 22 ma di wo do vr za Deventer (11:49) Apeldoorn (12:04) Amersfoort (12:34) Amsterdam Centraal (13:14)
11:48 2932 ma di wo do vr za zo Wierden (11:52) Deventer (12:20)
11:54 2933 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:09) Enschede (12:17)
11:54 3932 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:38)
12:02 3069 ma di wo do vr za zo Mariënberg (12:29)
12:11 2936 ma di wo do vr za Wierden (12:15) Deventer (12:43)
12:20 219 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:35) Enschede (12:45)
12:20 3091 za Mariënberg (12:54)
12:25 228 ma di wo do vr za zo Deventer (12:49) Apeldoorn (13:04) Amersfoort (13:34) Utrecht Centraal (13:58) Rotterdam Centraal (14:42)
12:48 2940 ma di wo do vr za zo Wierden (12:52) Deventer (13:20)
12:54 2941 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:09) Enschede (13:17)
12:54 3940 ma di wo do vr za Zwolle (13:38)
13:02 3071 ma di wo do vr za Mariënberg (13:29)
13:20 23 ma di wo do vr za Hengelo (13:31) Enschede (13:41)
13:21 232 ma di wo do vr za Deventer (13:49) Apeldoorn (14:04) Amersfoort (14:34) Amsterdam Centraal (15:14)
13:48 2944 ma di wo do vr za zo Wierden (13:52) Deventer (14:20)
13:54 3944 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:38)
13:54 2945 ma di wo do vr za zo Hengelo (14:09) Enschede (14:17)
14:02 3073 ma di wo do vr za zo Mariënberg (14:29)
14:24 223 ma di wo do vr za zo Hengelo (14:35) Enschede (14:45)
14:25 234 ma di wo do vr za zo Deventer (14:49) Apeldoorn (15:04) Amersfoort (15:34) Utrecht Centraal (15:58) Rotterdam Centraal (16:42)
14:48 2948 ma di wo do vr za zo Wierden (14:52) Deventer (15:20)
14:54 2949 ma di wo do vr za zo Hengelo (15:09) Enschede (15:17)
14:54 3948 ma di wo do vr za Zwolle (15:38)
15:20 225 ma di wo do vr za Hengelo (15:35) Enschede (15:45)
15:21 236 ma di wo do vr za Deventer (15:49) Apeldoorn (16:04) Amersfoort (16:34) Hilversum (16:55) Amsterdam Centraal (17:16)
15:26 3075 ma di wo do vr za Mariënberg (15:53)
15:48 2956 ma di wo do vr za zo Wierden (15:52) Deventer (16:20)
15:54 2957 ma di wo do vr za zo Hengelo (16:09) Enschede (16:17)
15:54 3956 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:38)
16:02 3079 ma di wo do vr za zo Mariënberg (16:29)
16:24 229 ma di wo do vr za zo Hengelo (16:35) Enschede (16:45)
16:25 238 ma di wo do vr za zo Deventer (16:49) Apeldoorn (17:04) Amersfoort (17:34) Utrecht Centraal (17:58) Rotterdam Centraal (18:42)
16:42 3098 ma di wo do vr Mariënberg (17:09)
16:48 2962 ma di wo do vr za zo Wierden (16:52) Deventer (17:20) Apeldoorn (17:42) Amersfoort (18:14)
16:49 2961 ma di wo do vr Hengelo (16:59) Enschede (17:08)
16:54 3962 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:38)
16:54 2963 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:09) Enschede (17:17)
17:02 3081 za zo Mariënberg (17:29)
17:10 2964 ma di wo do vr Wierden (17:14) Rijssen (17:21)
17:24 3083 ma di wo do vr Mariënberg (17:51)
17:24 231 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:35) Enschede (17:45)
17:25 26 ma di wo do vr za zo Deventer (17:49) Apeldoorn (18:04) Amersfoort (18:34) Amsterdam Centraal (19:14)
17:36 2966 ma di wo do vr Wierden (17:41) Deventer (18:13)
17:39 2969 ma di wo do vr Hengelo (17:55) Enschede (18:07)
17:44 3007 ma di wo do vr Mariënberg (18:14) Hardenberg (18:28)
17:48 2968 ma di wo do vr za zo Wierden (17:52) Deventer (18:20)
17:54 2973 ma di wo do vr za zo Hengelo (18:09) Enschede (18:17)
17:54 3968 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:38)
18:00 2970 ma di wo do vr Wierden (18:04) Deventer (18:31) Apeldoorn (18:46)
18:03 3085 ma di wo do vr za zo Mariënberg (18:30)
18:20 235 ma di wo do vr za zo Hengelo (18:35) Enschede (18:45)
18:21 242 ma di wo do vr za zo Deventer (18:49) Apeldoorn (19:04) Amersfoort (19:34) Utrecht Centraal (19:58) Rotterdam Centraal (20:42)
18:43 3097 ma di wo do vr Mariënberg (19:10)
18:48 2976 ma di wo do vr za zo Wierden (18:52) Deventer (19:20)
18:54 2977 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:09) Enschede (19:17)
18:54 3976 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:38)
19:02 3087 ma di wo do vr za zo Mariënberg (19:29)
19:20 27 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:31) Enschede (19:41)
19:25 244 ma di wo do vr za zo Deventer (19:49) Apeldoorn (20:04) Amersfoort (20:34) Amsterdam Centraal (21:14)
19:48 2980 ma di wo do vr za zo Wierden (19:52) Deventer (20:20)
19:54 3980 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:38)
19:54 2981 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:09) Enschede (20:17)
20:02 3089 ma di wo do vr za zo Mariënberg (20:29)
20:21 246 ma di wo do vr za zo Deventer (20:49) Apeldoorn (21:04) Amersfoort (21:34) Utrecht Centraal (21:58) Rotterdam Centraal (22:42)
20:24 239 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:35) Enschede (20:45)
20:54 2985 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:09) Enschede (21:17)
20:54 3984 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:38)
21:00 2984 ma di wo do vr za zo Wierden (21:04) Deventer (21:31)
21:20 241 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:31) Enschede (21:41)
21:25 248 ma di wo do vr zo Deventer (21:49) Apeldoorn (22:04) Amersfoort (22:34) Amsterdam Centraal (23:14)
21:48 2988 ma di wo do vr za zo Wierden (21:52) Deventer (22:20) Apeldoorn (22:37) Amersfoort (23:09)
21:54 3988 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:38)
21:54 2989 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:09) Enschede (22:17)
22:02 3093 ma di wo do vr za zo Mariënberg (22:29)
22:21 250 zo Deventer (22:49) Apeldoorn (23:04) Amersfoort (23:34) Utrecht Centraal (23:58) Rotterdam Centraal (00:42)
22:24 243 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:39) Enschede (22:49)
22:48 2992 ma di wo do vr za zo Wierden (22:52) Deventer (23:20)
22:54 3992 zo Zwolle (23:38)
22:54 2993 ma di wo do vr za zo Hengelo (23:09) Enschede (23:17)
22:57 3099 ma di wo do vr za zo Vroomshoop (23:14)
23:24 245 ma di wo do vr za zo Hengelo (23:35) Enschede (23:45)
23:28 2997 ma di wo do vr za zo Hengelo (23:43)
23:50 3092 ma di wo do vr za zo Hengelo (00:05) Enschede (00:15)
23:57 2999 za Hengelo (00:12) Enschede (00:20)
00:24 247 ma di wo do vr za zo Hengelo (00:39) Enschede (00:49)