of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Hoogezand- Sappemeer in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Hoogezand- Sappemeer in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:21 8305 ma di wo do vr Winschoten (05:42) Nieuweschans (05:53)
05:53 8320 ma di wo do vr Groningen (06:09)
06:36 7309 ma di wo do vr za Winschoten (06:57)
06:52 8309 ma di wo do vr Winschoten (07:14) Nieuweschans (07:26)
06:54 8324 za Groningen (07:11)
06:54 8324 ma di wo do vr Groningen (07:11)
07:24 7326 ma di wo do vr za Groningen (07:41)
07:38 8313 ma di wo do vr za Winschoten (07:59) Nieuweschans (08:11)
07:44 8326 ma di wo do vr za Groningen (08:04)
07:57 8328 zo Groningen (08:15)
08:08 7315 ma di wo do vr za Winschoten (08:29)
08:25 7330 ma di wo do vr za Groningen (08:42)
08:38 8317 ma di wo do vr za zo Winschoten (08:59) Nieuweschans (09:11)
08:55 8332 zo Groningen (09:12)
08:55 8332 ma di wo do vr za Groningen (09:12)
09:08 7319 ma di wo do vr za Winschoten (09:29)
09:25 7334 ma di wo do vr za Groningen (09:42)
09:38 7321 ma di wo do vr za zo Winschoten (09:59)
09:55 8336 ma di wo do vr za zo Groningen (10:12)
10:11 7323 ma di wo do vr za Winschoten (10:34)
10:25 7338 ma di wo do vr za Groningen (10:42)
10:38 8325 ma di wo do vr za zo Winschoten (10:59) Nieuweschans (11:11)
10:46 7340 ma di wo do vr za zo Groningen (11:04)
11:08 7327 ma di wo do vr za Winschoten (11:29)
11:25 7342 ma di wo do vr za Groningen (11:42)
11:38 8329 ma di wo do vr za zo Winschoten (11:59) Nieuweschans (12:11)
11:55 8344 ma di wo do vr za zo Groningen (12:12)
12:08 7331 ma di wo do vr za Winschoten (12:29)
12:25 7346 ma di wo do vr za Groningen (12:42)
12:38 8333 ma di wo do vr za zo Winschoten (12:59) Nieuweschans (13:11)
12:55 8348 ma di wo do vr za zo Groningen (13:12)
13:08 7335 ma di wo do vr za Winschoten (13:29)
13:25 7350 ma di wo do vr za Groningen (13:42)
13:38 8337 ma di wo do vr za zo Winschoten (13:59) Nieuweschans (14:11)
13:55 8352 ma di wo do vr za zo Groningen (14:12)
14:08 7339 ma di wo do vr za Winschoten (14:29)
14:25 7354 ma di wo do vr za Groningen (14:42)
14:38 8341 ma di wo do vr za zo Winschoten (14:59) Nieuweschans (15:10)
14:55 8356 ma di wo do vr za zo Groningen (15:12)
15:08 7343 ma di wo do vr za Winschoten (15:29)
15:25 7358 ma di wo do vr za Groningen (15:42)
15:38 8345 ma di wo do vr za zo Winschoten (15:59) Nieuweschans (16:10)
15:55 8360 ma di wo do vr za zo Groningen (16:12)
16:08 7347 ma di wo do vr za Winschoten (16:29)
16:25 7362 ma di wo do vr za Groningen (16:42)
16:36 8349 ma di wo do vr za zo Winschoten (16:57) Nieuweschans (17:09)
16:55 8364 ma di wo do vr za zo Groningen (17:12)
17:10 7351 ma di wo do vr za Winschoten (17:32)
17:25 7366 ma di wo do vr za Groningen (17:43)
17:32 1505 ma di wo do vr za zo Winschoten (17:47) Nieuweschans (17:58) Leer (18:28)
17:45 8353 ma di wo do vr za zo Winschoten (18:06) Nieuweschans (18:18)
17:48 8368 ma di wo do vr za zo Groningen (18:05)
18:00 7370 ma di wo do vr Groningen (18:14)
18:08 7355 ma di wo do vr za Winschoten (18:32)
18:23 7357 ma di wo do vr Winschoten (18:42)
18:30 7372 ma di wo do vr za Groningen (18:47)
18:38 8357 ma di wo do vr za zo Winschoten (18:59) Nieuweschans (19:10)
18:55 8372 ma di wo do vr za zo Groningen (19:12)
19:08 7359 ma di wo do vr za Winschoten (19:29)
19:25 7374 ma di wo do vr za Groningen (19:42)
19:38 8361 ma di wo do vr za zo Winschoten (19:59) Nieuweschans (20:11)
19:55 8376 ma di wo do vr za zo Groningen (20:12)
20:18 7363 vr Winschoten (20:37)
20:41 8365 ma di wo do vr za zo Winschoten (21:05) Nieuweschans (21:16)
20:48 8380 ma di wo do vr za zo Groningen (21:05)
21:38 8369 ma di wo do vr za zo Winschoten (21:59) Nieuweschans (22:10)
21:55 8384 ma di wo do vr za zo Groningen (22:12)
22:38 8373 ma di wo do vr za zo Winschoten (22:59) Nieuweschans (23:10)
22:55 8388 ma di wo do vr za zo Groningen (23:12)
23:38 8377 ma di wo do vr za zo Winschoten (23:59) Nieuweschans (00:10)
23:55 8392 ma di wo do vr za zo Groningen (00:12)