of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Susteren in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Susteren in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:24 4716 ma Roermond (05:38) Eindhoven (06:19)
05:24 4716 di wo do vr Roermond (05:38) Eindhoven (06:19)
06:24 4720 ma di wo do vr Roermond (06:39) Eindhoven (07:19)
06:25 4713 ma di wo do vr Sittard (06:32) Maastricht (06:56)
06:53 2722 ma di wo do vr Roermond (07:07) Eindhoven (07:48)
07:03 4715 za Sittard (07:10) Maastricht (07:37)
07:03 4715 ma di wo do vr Sittard (07:10) Maastricht (07:37)
07:28 4724 ma di wo do vr za zo Roermond (07:42) Eindhoven (08:27)
07:33 2717 ma di wo do vr Sittard (07:40) Heerlen (08:11)
07:58 2726 ma di wo do vr za Roermond (08:12) Eindhoven (08:57)
08:03 4719 zo Sittard (08:10) Maastricht (08:39)
08:03 4719 ma di wo do vr za Sittard (08:10) Maastricht (08:39)
08:30 4728 ma di wo do vr za zo Roermond (08:44) Eindhoven (09:27)
08:33 2721 ma di wo do vr za Sittard (08:40) Heerlen (09:11)
08:58 2730 ma di wo do vr za zo Roermond (09:12) Eindhoven (09:57)
09:03 4723 ma di wo do vr za zo Sittard (09:10) Maastricht (09:39)
09:30 4732 ma di wo do vr za zo Roermond (09:44) Eindhoven (10:27)
09:33 2725 ma di wo do vr za Sittard (09:40) Heerlen (10:11)
09:58 2734 ma di wo do vr za zo Roermond (10:12) Eindhoven (10:57)
10:03 4727 ma di wo do vr za zo Sittard (10:10) Maastricht (10:39)
10:30 4736 ma di wo do vr za zo Roermond (10:44) Eindhoven (11:27)
10:33 2729 ma di wo do vr za zo Sittard (10:40) Heerlen (11:11)
10:58 2738 ma di wo do vr za zo Roermond (11:12) Eindhoven (11:56)
11:03 4731 ma di wo do vr za zo Sittard (11:10) Maastricht (11:39)
11:28 4740 ma di wo do vr za zo Roermond (11:42) Eindhoven (12:23)
11:33 2733 ma di wo do vr za zo Sittard (11:40) Heerlen (12:11)
11:58 2742 ma di wo do vr za zo Roermond (12:12) Eindhoven (12:57)
12:03 4735 ma di wo do vr za zo Sittard (12:10) Maastricht (12:39)
12:30 4744 ma di wo do vr za zo Roermond (12:44) Eindhoven (13:27)
12:33 2737 ma di wo do vr za zo Sittard (12:40) Heerlen (13:11)
12:58 2746 ma di wo do vr za zo Roermond (13:12) Eindhoven (13:57)
13:03 4739 ma di wo do vr za zo Sittard (13:10) Maastricht (13:39)
13:30 4748 ma di wo do vr za zo Roermond (13:44) Eindhoven (14:27)
13:33 2741 ma di wo do vr za zo Sittard (13:40) Heerlen (14:11)
13:58 2750 ma di wo do vr za zo Roermond (14:12) Eindhoven (14:57)
14:03 4743 ma di wo do vr za zo Sittard (14:10) Maastricht (14:39)
14:30 4752 ma di wo do vr za zo Roermond (14:44) Eindhoven (15:27)
14:33 2745 ma di wo do vr za zo Sittard (14:40) Heerlen (15:11)
14:58 2754 ma di wo do vr za zo Roermond (15:12) Eindhoven (15:57)
15:03 4747 ma di wo do vr za zo Sittard (15:10) Maastricht (15:39)
15:30 4756 ma di wo do vr za zo Roermond (15:44) Eindhoven (16:27)
15:33 2749 ma di wo do vr za zo Sittard (15:40) Heerlen (16:11)
15:58 2758 ma di wo do vr za zo Roermond (16:12) Eindhoven (16:57)
16:03 4751 ma di wo do vr za zo Sittard (16:10) Maastricht (16:39)
16:25 4760 ma di wo do vr Roermond (16:39) Eindhoven (17:18) Boxtel (17:37) 's Hertogenbosch (17:55)
16:25 4760 za zo Roermond (16:39) Eindhoven (17:18)
16:33 2753 ma di wo do vr za zo Sittard (16:40) Heerlen (17:11)
16:57 2762 ma di wo do vr za zo Roermond (17:11) Eindhoven (17:57)
17:03 4755 ma di wo do vr za zo Sittard (17:10) Maastricht (17:39)
17:28 4764 ma di wo do vr za zo Roermond (17:42) Eindhoven (18:27)
17:33 2757 ma di wo do vr za zo Sittard (17:40) Heerlen (18:11)
17:58 2766 ma di wo do vr za zo Roermond (18:12) Eindhoven (18:57)
18:03 4759 ma di wo do vr za zo Sittard (18:10) Maastricht (18:41)
18:30 4768 ma di wo do vr za zo Roermond (18:44) Eindhoven (19:27)
18:33 2761 ma di wo do vr za zo Sittard (18:40) Heerlen (19:12)
18:58 2770 ma di wo do vr za zo Roermond (19:12) Eindhoven (19:57)
19:03 4763 ma di wo do vr za zo Sittard (19:10) Maastricht (19:40)
19:30 4772 ma di wo do vr za zo Roermond (19:44) Eindhoven (20:27)
19:33 2765 ma di wo do vr za zo Sittard (19:40) Heerlen (20:11)
19:58 2774 ma di wo do vr za zo Roermond (20:12) Eindhoven (20:57)
20:03 4767 ma di wo do vr za zo Sittard (20:10) Maastricht (20:39)
20:30 4776 ma di wo do vr za zo Roermond (20:44) Eindhoven (21:27)
20:33 2769 ma di wo do vr za zo Sittard (20:40) Heerlen (21:11)
20:58 2778 ma di wo do vr za zo Roermond (21:12) Eindhoven (21:57)
21:03 4771 ma di wo do vr za zo Sittard (21:10) Maastricht (21:39)
21:30 4780 ma di wo do vr za zo Roermond (21:44) Eindhoven (22:27)
21:33 2773 ma di wo do vr za zo Sittard (21:40) Heerlen (22:11)
21:58 2782 ma di wo do vr za zo Roermond (22:12) Eindhoven (22:57)
22:03 4775 ma di wo do vr za zo Sittard (22:10) Maastricht (22:39)
22:28 4784 ma di wo do vr za zo Roermond (22:42) Eindhoven (23:22)
22:33 2777 ma di wo do vr za zo Sittard (22:40) Heerlen (23:11)
22:58 2786 ma di wo do vr za zo Roermond (23:12) Eindhoven (23:52)
23:03 4779 ma di wo do vr za zo Sittard (23:10) Maastricht (23:39)
23:29 4788 ma di wo do vr za zo Roermond (23:43)
23:33 2781 ma di wo do vr za zo Sittard (23:40) Heerlen (00:11)
00:03 4783 ma di wo do vr za Sittard (00:10) Maastricht (00:35)
00:03 4783 zo Sittard (00:10) Maastricht (00:41)