of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Groningen in de Oorlogsdienstregeling 19 October 1940 Vertrekstaat station Groningen in de Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Aankomststaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:04 3900 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (05:40) Stadskanaal Hoofdstation (06:26)
05:12 3850 ma di wo do vr za zo Roodeschool (06:10)
05:20 3800 ma di wo do vr za zo Delfzijl (06:13)
06:07 3755 ma di wo do vr za zo Assen (06:43) Stadskanaal Hoofdstation (07:35)
06:08 3202 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (07:36) Harlingen (08:28)
06:19 3203 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (07:33)
06:21 1500 ma di wo do vr za zo Assen (06:53)
07:03 1502 ma di wo do vr za zo Assen (07:38) Meppel (08:51) Zwolle (09:34)
07:52 3854 ma di wo do vr za zo Roodeschool (08:49)
08:00 3804 ma di wo do vr za zo Delfzijl (08:53)
08:10 102 ma di wo do vr za zo Assen (08:35) Meppel (09:19) Zwolle (09:44) Amersfoort (11:01)
08:20 3204 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (09:47)
08:30 3707 ma di wo do vr za zo Delfzijl (09:39)
09:49 3207 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (11:00)
10:13 3206 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (11:41) Harlingen (12:38)
10:57 3808 ma di wo do vr za zo Delfzijl (11:50)
11:06 3858 ma di wo do vr za zo Roodeschool (12:03)
11:19 1506 ma di wo do vr za zo Assen (11:54) Meppel (13:07) Zwolle (13:50)
12:30 3209 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (13:44)
13:00 3711 ma di wo do vr za zo Delfzijl (14:09)
14:05 3211 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (15:19)
14:08 3210 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (15:36) Harlingen (17:12)
14:10 3763 ma di wo do vr za zo Assen (14:46) Stadskanaal Hoofdstation (15:42)
14:31 3866 ma di wo do vr za zo Roodeschool (15:29)
14:40 3816 ma di wo do vr za zo Delfzijl (15:33)
15:03 1510 ma di wo do vr za zo Assen (15:38) Meppel (16:51) Zwolle (17:34)
16:10 106 ma di wo do vr za zo Assen (16:35) Meppel (17:19) Zwolle (17:44) Amersfoort (19:01)
16:13 3870 ma di wo do vr za Roodeschool (17:10)
16:15 3213 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (17:29)
16:23 3820 ma di wo do vr za Delfzijl (17:23)
16:43 3765 ma di wo do vr za zo Assen (17:18) Stadskanaal Hoofdstation (18:12)
17:00 3719 ma di wo do vr za zo Delfzijl (18:09)
17:48 3822 ma di wo do vr za zo Delfzijl (18:41)
17:50 3214 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (19:18) Harlingen (20:28)
17:57 3872 ma di wo do vr za zo Roodeschool (18:54)
18:05 3215 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (19:19)
18:10 128 ma di wo do vr za zo Assen (18:35) Meppel (19:19) Zwolle (19:44) Amersfoort (21:01)
19:19 1512 ma di wo do vr za zo Assen (19:54) Meppel (21:07) Zwolle (21:50)
21:09 3218 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (22:38)
21:11 3880 ma di wo do vr za zo Roodeschool (22:07)
21:14 3731 ma di wo do vr za zo Siddeburen (21:58)
21:20 3830 ma di wo do vr za zo Delfzijl (22:13)
22:05 3219 ma di wo do vr za zo Nieuweschans (23:19)