of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Hilversum Sportpark in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Hilversum Sportpark in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:44 1805 ma di wo do vr za zo Lunetten (07:15)
07:03 2812 ma di wo do vr za Hilversum (07:07)
07:41 1820 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:45) Amsterdam Centraal (08:28)
07:45 2809 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:10)
08:01 1822 ma di wo do vr za Hilversum (08:05) Amsterdam Centraal (08:52)
08:07 1813 ma di wo do vr za zo Lunetten (08:46)
08:39 1824 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:43) Amsterdam Centraal (09:28)
09:17 1817 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (09:50)
09:39 2813 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:58)
09:47 1828 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:51) Amsterdam Centraal (10:35)
10:11 1821 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (10:42)
10:47 2822 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:51) Naarden- Bussum (11:01)
11:24 2828 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:28)
11:32 3569 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (12:02)
12:38 1836 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:42) Amsterdam Centraal (13:34)
12:50 2823 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (13:10)
13:10 1839 ma di wo do vr za Utrecht Maliebaan (13:40)
13:19 3570 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:23)
14:25 2834 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:29) Naarden- Bussum (14:39)
14:28 3575 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (15:01)
15:25 2837 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (15:49)
15:32 1850 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:36)
16:23 2842 ma di wo do vr za Hilversum (16:27) Amsterdam Muiderpoort (17:02)
16:43 2849 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (17:03)
17:01 3582 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:05)
17:09 1861 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (17:44)
17:36 763 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (18:08)
17:40 2850 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:44)
18:35 1868 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:39)
18:38 2851 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (19:03)
19:22 2857 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (19:47)
19:26 1876 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:30)
19:58 2858 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:02) Amsterdam Centraal (20:44)
20:12 3583 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (20:38)
20:36 2860 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:40)
21:07 1883 zo Utrecht Maliebaan (21:39)
21:07 2859 ma di wo do vr za Utrecht Buurtstation (21:25)
21:17 3584 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:21)
22:17 2867 zo Utrecht Centraal (22:45)
22:18 1887 ma di wo do vr za Utrecht Maliebaan (22:50)
22:34 2868 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:38)
23:15 2876 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:19)
23:45 2875 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:08)