of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Heerhugowaard in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Heerhugowaard in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:30 4119 ma di wo do vr Den Helder (05:55)
06:33 7410 ma di wo do vr Alkmaar (06:40)
06:38 4112 ma di wo do vr Alkmaar (06:44) Uitgeest (07:00) Zaandam (07:13) Amsterdam Centraal (07:22)
06:40 4121 ma di wo do vr za Den Helder (07:04)
06:53 7425 ma di wo do vr za Hoorn (07:08)
07:03 4114 ma di wo do vr za Alkmaar (07:10) Zaandam (07:48) Amsterdam Centraal (07:58)
07:10 4123 zo Den Helder (07:35)
07:10 4123 ma di wo do vr Den Helder (07:35)
07:23 7427 za Hoorn (07:38) Enkhuizen (08:12)
07:30 4116 ma di wo do vr za Alkmaar (07:36) Amsterdam Centraal (08:20)
07:35 7414 ma di wo do vr za Alkmaar (07:41)
07:36 4126 ma di wo do vr za Den Helder (08:00)
07:49 4227 ma di wo do vr za Den Helder (08:15)
07:55 7429 ma di wo do vr za zo Hoorn (08:10)
07:56 7416 ma di wo do vr Alkmaar (08:03)
08:09 4218 ma di wo do vr za zo Alkmaar (08:15) Beverwijk (08:40) Haarlem (08:52) Leiden Centraal (09:16) Den Haag HS (09:29) Schiedam Centrum (09:43) Rotterdam Centraal (09:49) Dordrecht (10:15)
08:24 7431 ma di wo do vr Hoorn (08:39)
08:36 7418 ma di wo do vr za zo Alkmaar (08:42)
08:40 4120 ma di wo do vr za zo Alkmaar (08:46) Amsterdam Centraal (09:20)
08:50 4131 ma di wo do vr za zo Den Helder (09:14)
08:54 7433 ma di wo do vr za zo Hoorn (09:09)
09:05 7420 ma di wo do vr Alkmaar (09:11)
09:10 4222 ma di wo do vr za Alkmaar (09:16) Beverwijk (09:40) Haarlem (09:52) Amsterdam Centraal (10:10)
09:22 4233 ma di wo do vr za Den Helder (09:45)
09:35 7422 ma di wo do vr za zo Alkmaar (09:42)
09:40 4124 ma di wo do vr za zo Alkmaar (09:46) Amsterdam Centraal (10:20)
09:50 4135 ma di wo do vr za zo Den Helder (10:14)
09:54 7437 ma di wo do vr za zo Hoorn (10:09)
10:10 4226 ma di wo do vr za Alkmaar (10:16) Beverwijk (10:40) Haarlem (10:52) Amsterdam Centraal (11:10)
10:21 4237 ma di wo do vr za Den Helder (10:44)
10:35 7426 ma di wo do vr za zo Alkmaar (10:42)
10:40 4128 ma di wo do vr za zo Alkmaar (10:46) Amsterdam Centraal (11:20)
10:50 4139 ma di wo do vr za zo Den Helder (11:14)
10:54 7441 ma di wo do vr za zo Hoorn (11:09)
11:10 4230 ma di wo do vr za Alkmaar (11:16) Beverwijk (11:40) Haarlem (11:52) Amsterdam Centraal (12:10)
11:21 4241 ma di wo do vr za Den Helder (11:44)
11:35 7430 ma di wo do vr za zo Alkmaar (11:42)
11:40 1710 za Den Helder (12:04)
11:40 4132 ma di wo do vr za zo Alkmaar (11:46) Amsterdam Centraal (12:20)
11:50 4143 ma di wo do vr za zo Den Helder (12:14)
11:54 7445 ma di wo do vr za zo Hoorn (12:09)
12:10 4234 ma di wo do vr za zo Alkmaar (12:16) Beverwijk (12:40) Haarlem (12:52) Amsterdam Centraal (13:10)
12:21 4245 ma di wo do vr za Den Helder (12:44)
12:35 7434 ma di wo do vr za zo Alkmaar (12:42)
12:40 4136 ma di wo do vr za zo Alkmaar (12:46) Amsterdam Centraal (13:20)
12:50 4147 ma di wo do vr za zo Den Helder (13:14)
12:54 7449 ma di wo do vr za zo Hoorn (13:09)
13:10 4238 ma di wo do vr za Alkmaar (13:16) Beverwijk (13:40) Haarlem (13:52) Amsterdam Centraal (14:10)
13:21 4249 ma di wo do vr za Den Helder (13:44)
13:35 7438 ma di wo do vr za zo Alkmaar (13:42)
13:40 4140 ma di wo do vr za zo Alkmaar (13:46) Amsterdam Centraal (14:20)
13:50 4151 ma di wo do vr za zo Den Helder (14:14)
13:54 7453 ma di wo do vr za zo Hoorn (14:09)
14:10 4242 ma di wo do vr za Alkmaar (14:16) Beverwijk (14:40) Haarlem (14:52) Amsterdam Centraal (15:10)
14:21 4253 ma di wo do vr za Den Helder (14:44)
14:35 7442 ma di wo do vr za zo Alkmaar (14:42)
14:40 4144 ma di wo do vr za zo Alkmaar (14:46) Amsterdam Centraal (15:20)
14:50 4155 ma di wo do vr za zo Den Helder (15:14)
14:54 7457 ma di wo do vr za zo Hoorn (15:09)
15:10 4246 ma di wo do vr za Alkmaar (15:16) Beverwijk (15:40) Haarlem (15:52) Amsterdam Centraal (16:10)
15:21 4257 ma di wo do vr za Den Helder (15:44)
15:35 7446 ma di wo do vr za zo Alkmaar (15:42)
15:40 4148 ma di wo do vr za zo Alkmaar (15:46) Amsterdam Centraal (16:20)
15:50 4159 ma di wo do vr za zo Den Helder (16:14)
15:54 7461 ma di wo do vr za zo Hoorn (16:09)
16:10 4250 ma di wo do vr za zo Alkmaar (16:16) Beverwijk (16:40) Haarlem (16:52) Amsterdam Centraal (17:10)
16:21 4261 ma di wo do vr za Den Helder (16:44)
16:24 7463 ma di wo do vr Hoorn (16:39)
16:36 7450 ma di wo do vr za zo Alkmaar (16:42)
16:40 4152 ma di wo do vr za zo Alkmaar (16:46) Amsterdam Centraal (17:20)
16:50 4163 ma di wo do vr za zo Den Helder (17:14)
16:51 5454 vr Alkmaar (16:57)
16:54 7465 ma di wo do vr za zo Hoorn (17:09)
17:06 7452 ma di wo do vr Alkmaar (17:12)
17:10 4254 ma di wo do za zo Alkmaar (17:16) Beverwijk (17:40) Haarlem (17:52) Amsterdam Centraal (18:10)
17:21 4265 ma di wo do vr za zo Den Helder (17:44)
17:34 7467 ma di wo do vr Hoorn (17:49) Enkhuizen (18:13)
17:35 7454 ma di wo do vr za zo Alkmaar (17:42)
17:40 4156 ma di wo do vr za zo Alkmaar (17:46) Amsterdam Centraal (18:20)
17:52 4167 za zo Den Helder (18:15)
17:56 7469 ma di wo do vr za zo Hoorn (18:14)
18:10 4258 ma di wo do vr za zo Alkmaar (18:16) Beverwijk (18:40) Haarlem (18:52) Amsterdam Centraal (19:10)
18:11 5469 ma di wo do vr Den Helder (18:36)
18:16 7456 ma di wo do vr Alkmaar (18:23)
18:21 4169 za zo Den Helder (18:46)
18:23 4169 ma di wo do vr Den Helder (18:46)
18:35 7458 ma di wo do vr za zo Alkmaar (18:42)
18:41 4160 ma di wo do vr za zo Alkmaar (18:47) Amsterdam Centraal (19:20)
18:50 4171 ma di wo do vr za zo Den Helder (19:14)
18:54 7473 ma di wo do vr za zo Hoorn (19:09)
19:10 4262 ma di wo do vr za zo Alkmaar (19:16) Beverwijk (19:40) Haarlem (19:52) Amsterdam Centraal (20:10)
19:21 4273 ma di wo do vr za zo Den Helder (19:44)
19:35 7462 ma di wo do vr za zo Alkmaar (19:42)
19:40 4164 ma di wo do vr za zo Alkmaar (19:46) Amsterdam Centraal (20:20)
19:50 4175 ma di wo do vr za zo Den Helder (20:14)
19:54 7477 ma di wo do vr za zo Hoorn (20:09)
20:10 4266 ma di wo do vr za zo Alkmaar (20:16) Beverwijk (20:40) Haarlem (20:52) Amsterdam Centraal (21:10)
20:35 7466 ma di wo do vr za zo Alkmaar (20:42)
20:40 4168 ma di wo do vr za zo Alkmaar (20:46) Amsterdam Centraal (21:20)
20:50 4179 ma di wo do vr za zo Den Helder (21:14)
20:54 7481 ma di wo do vr za zo Hoorn (21:09)
21:10 4270 zo Alkmaar (21:16) Beverwijk (21:40) Haarlem (21:52) Amsterdam Centraal (22:10)
21:21 4281 zo Den Helder (21:44)
21:35 7470 ma di wo do vr za zo Alkmaar (21:42)
21:40 4172 ma di wo do vr za zo Alkmaar (21:46) Amsterdam Centraal (22:20)
21:50 4183 ma di wo do vr za zo Den Helder (22:14)
21:54 7485 ma di wo do vr za zo Hoorn (22:09)
22:10 4274 zo Alkmaar (22:16) Beverwijk (22:40) Haarlem (22:52) Amsterdam Centraal (23:12)
22:21 4285 zo Den Helder (22:44)
22:35 7474 ma di wo do vr za zo Alkmaar (22:42)
22:40 4176 ma di wo do vr za zo Alkmaar (22:46) Amsterdam Centraal (23:20)
22:50 4187 ma di wo do vr za zo Den Helder (23:14)
22:54 7489 ma di wo do vr za zo Hoorn (23:09)
23:10 4278 zo Alkmaar (23:16) Beverwijk (23:40) Haarlem (23:52) Amsterdam Centraal (00:10)
23:21 4289 zo Den Helder (23:44)
23:23 4180 ma di wo do vr za zo Alkmaar (23:29) Uitgeest (23:48) Zaandam (00:06) Amsterdam Centraal (00:16)
23:35 7478 ma di wo do vr za zo Alkmaar (23:42)
23:50 4191 ma di wo do vr za zo Den Helder (00:14)
00:44 10293 zo Den Helder (01:09)
00:44 10293 zo Den Helder (01:09)