of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Bovenkarspel Flora in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Bovenkarspel Flora in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
04:28 2906 di Hoorn (05:11) Kwadijk (05:56)
06:06 2908 ma di wo do vr za Hoorn (06:40) Kwadijk (07:11) Zaandam (07:41) Amsterdam Centraal (07:55)
07:32 2914 ma di wo do vr za zo Hoorn (08:07) Kwadijk (08:43) Zaandam (09:24) Amsterdam Centraal (09:44)
08:46 2921 ma di wo do vr za Enkhuizen (08:54)
09:26 2921 zo Enkhuizen (09:32)
09:30 2920 za Hoorn (10:05)
10:32 2924 zo Hoorn (11:02) Kwadijk (11:33) Zaandam (12:05) Amsterdam Centraal (12:20)
11:18 2925 ma di wo do vr za Enkhuizen (11:23)
12:07 2930 ma di wo do vr za zo Hoorn (12:43) Kwadijk (13:18) Zaandam (13:51) Amsterdam Centraal (14:07)
12:35 2927 di za Enkhuizen (12:43)
13:25 2936 ma di wo do vr za Hoorn (14:03) Zaandam (14:55)
13:31 2933 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (13:38)
15:17 2942 ma di wo do vr za zo Hoorn (15:55) Kwadijk (17:18) Zaandam (17:56) Amsterdam Centraal (18:12)
15:28 2942 ma di wo do vr za Hoorn (15:59) Kwadijk (16:30) Zaandam (16:58) Amsterdam Centraal (17:13)
16:53 2943 ma di wo do vr za Enkhuizen (17:00)
17:29 2947 ma di wo do vr za Enkhuizen (17:34)
17:43 2950 ma di wo do vr za Hoorn (18:09) Zaandam (19:14)
20:37 3782 ma di wo do vr za zo Hoorn (21:13) Heerhugowaard (22:03) Alkmaar (22:15)
20:46 2960 zo Hoorn (21:22) Kwadijk (21:52) Zaandam (22:20) Amsterdam Centraal (22:35)
20:48 2955 ma di wo do vr za Enkhuizen (20:53)
21:57 2957 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (22:05)
23:35 2961 ma di wo do vr za Enkhuizen (23:38)