of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Rotterdam Centraal in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Rotterdam Centraal in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
04:44 304 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (04:51) Delft (05:13) Den Haag HS (05:31) Leiden Centraal (06:02) Haarlem (07:03) Amsterdam Centraal (07:44)
04:45 351 ma di wo do vr za zo Dordrecht (05:25) Breda (06:14) Tilburg (06:43) Boxtel (07:08) Eindhoven (07:41) Venlo (08:59)
04:45 351 ma di wo do vr za zo Dordrecht (05:25) Lage Zwaluwe (05:49) Roosendaal (06:27)
05:13 504 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (05:20) Hoek van Holland haven (06:06)
05:57 72 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (06:03) Delft (06:20) Den Haag HS (06:30) Leiden Centraal (06:48) Haarlem (07:12) Amsterdam Centraal (07:30) Hilversum (08:29) Amersfoort (08:46) Apeldoorn (09:30) Deventer (09:47) Almelo (10:20) Hengelo (10:35) Oldenzaal (10:47)
06:05 803 ma di wo do vr za zo Dordrecht (06:32) Gorinchem (07:10) Geldermalsen (07:51) Tiel (08:10) Kesteren (08:29) Vork (08:53) Nijmegen (09:15)
06:10 506 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (06:17) Maassluis (06:37)
06:26 102 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (06:30) Delft (06:47) Den Haag HS (06:58) Leiden Centraal (07:17) Haarlem (07:47) Amsterdam Centraal (08:14)
06:38 353 ma di wo do vr za zo Dordrecht (07:22) Lage Zwaluwe (07:47) Breda (08:11) Tilburg (08:43) Boxtel (09:08) Eindhoven (09:37) Venlo (10:44)
06:48 306 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (06:54) Delft (07:07) Den Haag HS (07:22) Leiden Centraal (07:46) Haarlem (08:30) Amsterdam Centraal (08:52)
06:51 80 ma di wo do vr za zo Gouda (07:21) Amsterdam Weesperpoort (08:10) Amsterdam Centraal (08:25)
07:00 311 ma di wo do vr za Dordrecht (07:32) Gorinchem (08:23)
07:08 508 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (07:15) Vlaardingen Centrum (07:28)
07:23 510 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:30) Hoek van Holland haven (08:14)
07:28 350 ma Rotterdam Maas (07:43)
07:28 60 ma di wo do vr za zo Gouda (08:07) Amsterdam Weesperpoort (09:02) Amsterdam Centraal (09:18)
07:42 50 ma di wo do vr za Den Haag HS (08:04) Amsterdam Centraal (09:01)
07:47 91 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:17) Lage Zwaluwe (08:37) Breda (08:56) Tilburg (09:17) Boxtel (09:35) Eindhoven (09:58) Roermond (11:23) Sittard (11:49) Maastricht (12:15)
07:50 106 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:56) Delft (08:07) Den Haag HS (08:18) Leiden Centraal (08:36) Haarlem (09:03) Amsterdam Centraal (09:27)
07:58 512 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (08:05) Vlaardingen Centrum (08:17)
08:08 312 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:15) Delft (08:30) Den Haag HS (08:44) Leiden Centraal (09:47) Haarlem (10:49) Amsterdam Centraal (11:16)
08:33 56 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:54) Amsterdam Centraal (09:50)
08:33 81 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:55) Roosendaal (09:32)
08:37 212 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:43) Den Haag HS (09:01) Leiden Centraal (09:24) Haarlem (09:52) Amsterdam Centraal (10:14) Hilversum (10:58) Amersfoort (11:13) Apeldoorn (11:54) Deventer (12:13) Almelo (12:49) Hengelo (13:05) Oldenzaal (13:19)
08:45 166 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:52) Delft (09:05) Den Haag HS (09:16) Leiden Centraal (09:36) Haarlem (10:05) Amsterdam Centraal (10:30)
08:48 119 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:15) Gorinchem (09:45) Geldermalsen (10:17) Tiel (10:38) Kesteren (10:52) Vork (11:14) Nijmegen (11:30)
08:56 355 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:36) Lage Zwaluwe (09:59) Breda (10:35) Tilburg (11:06) Boxtel (11:32) Eindhoven (12:14) Venlo (13:35)
08:58 514 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (09:05) Maassluis (09:30)
09:26 1 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:48) Lage Zwaluwe (10:08) Roosendaal (10:32)
09:29 328 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:36) Delft (09:53) Den Haag HS (10:07) Leiden Centraal (10:31)
09:36 516 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:43) Hoek van Holland haven (10:28)
10:02 14 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:24) Amsterdam Centraal (11:22)
10:13 809 ma di wo do vr za zo Dordrecht (10:40) Gorinchem (12:14) Geldermalsen (12:59) Tiel (13:25) Kesteren (13:45)
10:16 148 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:40) Leiden Centraal (11:00) Haarlem (11:29) Amsterdam Centraal (11:52)
10:42 110 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:49) Delft (11:02) Den Haag HS (11:15) Leiden Centraal (11:38)
10:47 177 ma di wo do vr za zo Dordrecht (11:13) Gorinchem (11:40) Tiel (12:17) Kesteren (12:30) Vork (12:49) Nijmegen (13:01)
11:07 520 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:14) Maassluis (11:40)
11:19 52 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:41) Haarlem (12:23) Amsterdam Centraal (12:43)
11:40 357 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:23) Lage Zwaluwe (12:49) Breda (13:13) Tilburg (13:41) Boxtel (14:05) Eindhoven (14:42) Venlo (15:55)
11:40 170 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:46) Delft (11:58) Den Haag HS (12:09) Leiden Centraal (12:28) Haarlem (12:55) Amsterdam Centraal (13:16)
11:40 357 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:23) Lage Zwaluwe (12:49) Roosendaal (13:27)
11:52 522 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (11:59) Maassluis (12:23)
12:19 524 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:26) Hoek van Holland haven (13:11)
12:39 342 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:46) Delft (13:01) Den Haag HS (13:16) Leiden Centraal (13:41)
12:42 815 ma di wo do vr za zo Dordrecht (13:10) Gorinchem (13:52)
13:00 359 ma di wo do vr za zo Dordrecht (13:42) Lage Zwaluwe (14:04) Roosendaal (14:41)
13:08 22 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:31) Leiden Centraal (13:51) Haarlem (14:18) Amsterdam Centraal (14:40)
13:35 528 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:42) Hoek van Holland haven (14:30)
13:48 124 ma di wo do vr za zo Delft (14:04) Den Haag HS (14:15) Leiden Centraal (14:34) Haarlem (15:01) Amsterdam Centraal (15:22)
14:00 346 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:07) Delft (14:22) Den Haag HS (14:37) Leiden Centraal (15:03) Haarlem (15:58) Amsterdam Centraal (16:25)
14:03 361 ma di wo do vr za zo Dordrecht (14:46) Lage Zwaluwe (15:12) Roosendaal (15:46)
14:20 530 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:27) Maassluis (14:51)
14:35 129 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:02) Gorinchem (15:32) Geldermalsen (16:01) Tiel (16:20) Kesteren (16:34) Arnhem (17:22)
14:48 128 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:55) Delft (15:09) Den Haag HS (15:20) Leiden Centraal (15:41) Haarlem (16:13) Amsterdam Centraal (16:36)
15:03 57 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:25) Lage Zwaluwe (15:44) Roosendaal (16:08)
15:24 532 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:31) Hoek van Holland haven (16:15)
15:33 130 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:40) Delft (15:53) Den Haag HS (16:05) Leiden Centraal (16:26) Haarlem (16:56) Amsterdam Centraal (17:18)
15:39 356 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:46) Delft (16:03) Den Haag HS (16:18) Leiden Centraal (17:15) Haarlem (18:13) Amsterdam Centraal (18:39)
16:02 817 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:32) Gorinchem (17:18) Geldermalsen (18:01) Tiel (18:45) Kesteren (19:11) Vork (19:45) Nijmegen (20:05)
16:04 46 ma di wo do vr za Den Haag HS (16:26) Haarlem (17:09) Amsterdam Centraal (17:33)
16:13 363 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:55) Lage Zwaluwe (17:18) Roosendaal (18:08)
16:15 38 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:37) Haarlem (17:19) Amsterdam Centraal (17:39)
16:19 534 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:26) Maassluis (16:50)
16:38 95 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:07) Lage Zwaluwe (17:27) Breda (17:42) Tilburg (18:04) Boxtel (18:21) Eindhoven (18:49) Venlo (19:43)
16:47 171 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:14) Gorinchem (17:40) Geldermalsen (18:12) Tiel (18:26) Kesteren (18:39) Vork (18:57) Nijmegen (19:10)
16:49 134 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:56) Delft (17:09) Den Haag HS (17:20)
17:09 138 ma di wo do vr za zo Delft (17:26) Den Haag HS (17:37) Leiden Centraal (17:57) Haarlem (18:27) Amsterdam Centraal (18:50)
17:11 180 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:33) Leiden Centraal (17:55) Haarlem (20:23) Amsterdam Centraal (20:45)
17:15 538 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:22) Hoek van Holland haven (18:07)
17:40 55 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:07) Lage Zwaluwe (18:29) Roosendaal (19:02)
17:51 168 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:58) Delft (18:11) Den Haag HS (18:24) Leiden Centraal (18:48) Haarlem (19:20) Amsterdam Centraal (19:43)
17:57 536 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:04) Maassluis (18:28)
18:08 93 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:48) Lage Zwaluwe (19:09) Breda (19:31) Tilburg (19:57) Boxtel (20:19) Eindhoven (20:56) Venlo (22:06)
18:34 42 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:56) Haarlem (19:38) Amsterdam Centraal (19:58)
18:42 374 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:49) Delft (19:03) Den Haag HS (19:19) Leiden Centraal (19:48) Haarlem (21:07) Amsterdam Centraal (21:34)
18:50 538 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:57) Hoek van Holland haven (19:43)
19:20 176 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:44) Leiden Centraal (20:05) Haarlem (20:35) Amsterdam Centraal (21:00)
19:25 526 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (19:32) Maassluis (19:53)
19:47 147 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:12) Gorinchem (20:38) Tiel (21:16) Kesteren (21:30) Vork (21:48) Nijmegen (22:00)
20:00 372 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:07) Delft (20:23) Den Haag HS (20:37) Leiden Centraal (21:05)
20:19 39 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:44) Roosendaal (21:21)
20:24 542 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:31) Hoek van Holland haven (21:15)
20:36 54 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:57) Amsterdam Centraal (21:53)
20:43 140 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:50) Delft (21:03) Den Haag HS (21:15) Leiden Centraal (21:35) Haarlem (22:05) Amsterdam Centraal (22:27)
21:17 136 zo Schiedam Centrum (21:24) Delft (21:37) Den Haag HS (21:48) Leiden Centraal (22:07) Haarlem (22:35) Amsterdam Centraal (22:58)
21:25 367 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:07) Lage Zwaluwe (22:40) Breda (23:08) Tilburg (23:40) Boxtel (00:05) Eindhoven (00:43)
21:25 367 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:07) Lage Zwaluwe (22:40) Roosendaal (23:12)
21:29 544 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:36) Hoek van Holland haven (22:18)
21:40 82 ma di wo do vr za zo Gouda (22:15) Woerden (22:38)
21:43 58 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:05) Haarlem (22:45) Amsterdam Centraal (23:05)
21:47 87 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:13) Roosendaal (22:52) Vlissingen (00:02)
22:02 146 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:09) Delft (22:22) Den Haag HS (22:33) Leiden Centraal (22:52) Haarlem (23:19) Amsterdam Centraal (23:40)
22:12 158 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:19) Delft (22:30) Den Haag HS (22:48) Leiden Centraal (23:12) Haarlem (00:00) Amsterdam Centraal (00:24)
22:20 546 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:27) Vlaardingen Centrum (22:40)
22:34 9 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:40) Hoek van Holland haven (23:10)
22:39 189 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:08) Gorinchem (23:52)
22:40 126 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:03)
23:01 88 ma di wo do vr za zo Hoek van Holland haven (23:26)
23:05 48 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (23:11) Delft (23:24) Den Haag HS (23:35) Leiden Centraal (23:55) Haarlem (00:24) Amsterdam Centraal (00:46)
23:27 396 ma di wo do vr za zo Delft (23:50) Den Haag HS (00:02) Leiden Centraal (00:26)
23:34 548 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (23:41) Maassluis (00:06)
23:50 79 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (00:08)
00:03 369 ma di wo do vr za zo Dordrecht (00:46)