of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Gilze- Rijen in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Gilze- Rijen in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:49 4616 ma di wo do vr za zo Tilburg (05:59) 's Hertogenbosch (06:15) Nijmegen (07:03) Arnhem (07:26) Zutphen (07:57) Deventer (08:14) Zwolle (08:41)
05:53 4313 ma di wo do vr Breda (06:02) Roosendaal (06:22)
05:57 1217 ma di wo do vr Tilburg (06:07) Eindhoven (06:38) Helmond (07:04) Venlo (07:34)
05:59 1212 ma di wo do vr za Breda (06:07) Dordrecht (06:32) Rotterdam Centraal (07:00) Schiedam Centrum (07:11) Den Haag HS (07:29) Leiden Centraal (07:44) Amsterdam Centraal (08:21)
06:22 4318 zo Tilburg (06:32) 's Hertogenbosch (06:49) Nijmegen (07:35) Arnhem (07:52) Zutphen (08:32) Deventer (08:46)
06:22 4318 ma di wo do vr za Tilburg (06:32) 's Hertogenbosch (06:49) Nijmegen (07:35) Arnhem (07:52) Zutphen (08:32) Deventer (08:46) Zwolle (09:08)
06:29 1214 ma di wo do vr Breda (06:38) Dordrecht (07:02)
06:34 4615 ma di wo do vr za Breda (06:43) Roosendaal (07:01) Vlissingen (08:18)
06:44 1973 ma di wo do vr za Tilburg (06:54) Eindhoven (07:23) Helmond (07:35) Venlo (08:04)
06:55 4620 ma di wo do vr za zo Tilburg (07:05) 's Hertogenbosch (07:21) Nijmegen (08:07) Arnhem (08:26) Zutphen (08:57) Deventer (09:14) Zwolle (09:40)
07:00 4317 ma di wo do vr Breda (07:08) Roosendaal (07:27) Bergen op Zoom (07:43)
07:22 4322 ma di wo do vr za Tilburg (07:32) 's Hertogenbosch (07:53) Nijmegen (08:36) Zutphen (09:32) Deventer (09:46) Zwolle (10:08)
07:22 4322 zo Tilburg (07:32) 's Hertogenbosch (07:53) Nijmegen (08:36) Arnhem (08:53) Zutphen (09:32) Deventer (09:46)
07:28 1220 ma di wo do vr za zo Breda (07:37) Dordrecht (08:01) Rotterdam Centraal (08:27)
07:33 4619 ma di wo do vr za zo Breda (07:42) Roosendaal (08:01) Vlissingen (09:18)
07:42 9920 ma di wo do vr za Breda (07:50) Dordrecht (08:10) Rotterdam Centraal (08:30)
07:43 1975 ma di wo do vr za zo Tilburg (07:51) Eindhoven (08:22) Helmond (08:36) Venlo (08:59)
07:57 4624 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:07) 's Hertogenbosch (08:23) Nijmegen (09:08) Arnhem (09:26) Zutphen (09:57) Deventer (10:15) Zwolle (10:40)
08:11 1225 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:21) Eindhoven (08:51) Helmond (09:05) Venlo (09:35)
08:19 1222 ma di wo do vr za zo Breda (08:28) Dordrecht (08:52) Rotterdam Centraal (09:08) Schiedam Centrum (09:15) Den Haag HS (09:31) Leiden Centraal (09:45) Amsterdam Centraal (10:22)
08:33 4623 ma di wo do vr za zo Breda (08:42) Roosendaal (09:01) Vlissingen (10:18)
08:56 4628 ma di wo do vr za zo Tilburg (09:06) 's Hertogenbosch (09:23) Nijmegen (10:08) Arnhem (10:26) Zutphen (10:57) Deventer (11:15) Zwolle (11:40)
09:11 1229 ma di wo do vr za zo Tilburg (09:21) Eindhoven (09:51) Helmond (10:05) Venlo (10:35)
09:20 1226 ma di wo do vr za zo Breda (09:29) Dordrecht (09:52) Rotterdam Centraal (10:08) Schiedam Centrum (10:15) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:45) Amsterdam Centraal (11:22)
09:33 4627 ma di wo do vr za zo Breda (09:42) Roosendaal (10:02) Vlissingen (11:18)
09:56 4632 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:06) 's Hertogenbosch (10:23) Nijmegen (11:08) Arnhem (11:26) Zutphen (11:57) Deventer (12:15) Zwolle (12:40)
10:11 1233 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:21) Eindhoven (10:51) Helmond (11:05) Venlo (11:35)
10:19 1230 ma di wo do vr za zo Breda (10:28) Dordrecht (10:52) Rotterdam Centraal (11:08) Schiedam Centrum (11:15) Den Haag HS (11:31) Leiden Centraal (11:45) Amsterdam Centraal (12:22)
10:33 4631 ma di wo do vr za zo Breda (10:42) Roosendaal (11:01) Vlissingen (12:18)
10:56 4636 ma di wo do vr za zo Tilburg (11:06) 's Hertogenbosch (11:23) Nijmegen (12:08) Arnhem (12:26) Zutphen (12:57) Deventer (13:15) Zwolle (13:40)
11:11 1237 ma di wo do vr za zo Tilburg (11:21) Eindhoven (11:51) Helmond (12:05) Venlo (12:35)
11:19 1234 ma di wo do vr za zo Breda (11:28) Dordrecht (11:52) Rotterdam Centraal (12:08) Schiedam Centrum (12:15) Den Haag HS (12:31) Leiden Centraal (12:45) Amsterdam Centraal (13:22)
11:33 4635 ma di wo do vr za zo Breda (11:42) Roosendaal (12:00) Vlissingen (13:18)
11:56 4640 ma di wo do vr za zo Tilburg (12:06) 's Hertogenbosch (12:23) Nijmegen (13:08) Arnhem (13:26) Zutphen (13:57) Deventer (14:15) Zwolle (14:40)
12:11 1241 ma di wo do vr za zo Tilburg (12:21) Eindhoven (12:51) Helmond (13:05) Venlo (13:35)
12:19 1238 ma di wo do vr za zo Breda (12:28) Dordrecht (12:52) Rotterdam Centraal (13:08) Schiedam Centrum (13:15) Den Haag HS (13:31) Leiden Centraal (13:45) Amsterdam Centraal (14:22)
12:33 4639 ma di wo do vr za zo Breda (12:42) Roosendaal (13:00) Vlissingen (14:18)
12:56 4644 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:06) 's Hertogenbosch (13:23) Nijmegen (14:08) Arnhem (14:26) Zutphen (14:57) Deventer (15:15) Zwolle (15:40)
13:11 1245 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:21) Eindhoven (13:51) Helmond (14:05) Venlo (14:35)
13:19 1242 ma di wo do vr za zo Breda (13:28) Dordrecht (13:52) Rotterdam Centraal (14:08) Schiedam Centrum (14:15) Den Haag HS (14:31) Leiden Centraal (14:45) Amsterdam Centraal (15:22)
13:33 4643 ma di wo do vr za zo Breda (13:42) Roosendaal (14:00) Vlissingen (15:18)
13:56 4648 ma di wo do vr za zo Tilburg (14:06) 's Hertogenbosch (14:23) Nijmegen (15:08) Arnhem (15:26) Zutphen (15:57) Deventer (16:15) Zwolle (16:40)
14:11 1249 ma di wo do vr za zo Tilburg (14:21) Eindhoven (14:51) Helmond (15:05) Venlo (15:35)
14:19 1246 ma di wo do vr za zo Breda (14:28) Dordrecht (14:52) Rotterdam Centraal (15:08) Schiedam Centrum (15:14) Den Haag HS (15:29) Leiden Centraal (15:43) Amsterdam Centraal (16:23)
14:33 4647 ma di wo do vr za zo Breda (14:42) Roosendaal (15:00) Vlissingen (16:18)
14:56 4652 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:06) 's Hertogenbosch (15:23) Nijmegen (16:08) Arnhem (16:26) Zutphen (16:57) Deventer (17:15) Zwolle (17:40)
15:11 1253 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:21) Eindhoven (15:51) Helmond (16:05) Venlo (16:35)
15:19 1250 ma di wo do vr za zo Breda (15:28) Dordrecht (15:52) Rotterdam Centraal (16:08) Schiedam Centrum (16:15) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:45) Amsterdam Centraal (17:22)
15:33 4651 ma di wo do vr za zo Breda (15:42) Roosendaal (16:00) Vlissingen (17:19)
15:56 4656 ma di wo do vr za zo Tilburg (16:06) 's Hertogenbosch (16:23) Nijmegen (17:08) Arnhem (17:26) Zutphen (17:57) Deventer (18:15) Zwolle (18:40)
16:11 1257 ma di wo do vr za zo Tilburg (16:21) Eindhoven (16:51) Helmond (17:09) Venlo (17:40)
16:19 1254 ma di wo do vr za zo Breda (16:28) Dordrecht (16:52) Rotterdam Centraal (17:08) Schiedam Centrum (17:15) Den Haag HS (17:31) Leiden Centraal (17:45) Amsterdam Centraal (18:22)
16:33 4655 ma di wo do vr za zo Breda (16:42) Roosendaal (17:00) Vlissingen (18:18)
16:55 4660 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:05) 's Hertogenbosch (17:22) Nijmegen (18:08) Arnhem (18:26) Zutphen (18:57) Deventer (19:15) Zwolle (19:40)
17:11 1261 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:21) Eindhoven (17:51) Helmond (18:05) Venlo (18:35)
17:19 1258 ma di wo do vr za zo Breda (17:28) Dordrecht (17:52) Rotterdam Centraal (18:08) Schiedam Centrum (18:15) Den Haag HS (18:31) Leiden Centraal (18:45) Amsterdam Centraal (19:22)
17:26 4362 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:36) 's Hertogenbosch (17:52) Nijmegen (18:36) Arnhem (18:57) Zutphen (19:32) Deventer (19:47) Zwolle (20:08)
17:33 4659 ma di wo do vr Breda (17:42) Roosendaal (18:01) Vlissingen (19:03)
17:33 4659 za zo Breda (17:42) Roosendaal (18:01) Bergen op Zoom (18:29)
17:55 3260 ma di wo do vr Breda (18:03) Roosendaal (18:21) Bergen op Zoom (18:44)
17:55 3260 ma di wo do vr Breda (18:03)
17:56 4664 ma di wo do vr za zo Tilburg (18:06) 's Hertogenbosch (18:24) Nijmegen (19:08) Arnhem (19:26) Zutphen (19:57) Deventer (20:15) Zwolle (20:40)
18:03 4361 zo Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
18:03 4361 ma di wo do vr za Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
18:11 1265 ma di wo do vr za zo Tilburg (18:21) Eindhoven (18:51) Helmond (19:05) Venlo (19:35)
18:19 1262 ma di wo do vr za zo Breda (18:28) Dordrecht (18:52) Rotterdam Centraal (19:08) Schiedam Centrum (19:15) Den Haag HS (19:31) Leiden Centraal (19:45) Amsterdam Centraal (20:22)
18:30 1267 ma di wo do vr Tilburg (18:41) Eindhoven (19:10)
18:33 4663 ma di wo do vr za zo Breda (18:42) Roosendaal (19:00) Vlissingen (20:18)
18:56 4668 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:24) Nijmegen (20:08) Arnhem (20:26) Zutphen (20:57) Deventer (21:15) Zwolle (21:40)
19:12 1269 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:22) Eindhoven (19:52) Helmond (20:05) Venlo (20:35)
19:19 1266 ma di wo do vr za zo Breda (19:28) Dordrecht (19:52) Rotterdam Centraal (20:08) Schiedam Centrum (20:15) Den Haag HS (20:31) Leiden Centraal (20:45) Amsterdam Centraal (21:22)
19:33 4667 ma di wo do vr za zo Breda (19:42) Roosendaal (20:00) Vlissingen (21:18)
19:56 4672 ma di wo do vr za zo Tilburg (20:06) 's Hertogenbosch (20:24) Nijmegen (21:09) Arnhem (21:26) Zutphen (21:57) Deventer (22:15) Zwolle (22:40)
20:11 1273 ma di wo do vr za zo Tilburg (20:21) Eindhoven (20:51) Helmond (21:05) Venlo (21:35)
20:19 1270 ma di wo do vr za zo Breda (20:28) Dordrecht (20:52) Rotterdam Centraal (21:08) Schiedam Centrum (21:15) Den Haag HS (21:31) Leiden Centraal (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
20:33 4671 ma di wo do vr za zo Breda (20:42) Roosendaal (21:00) Vlissingen (22:18)
20:56 4676 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:06) 's Hertogenbosch (21:24) Nijmegen (22:09) Arnhem (22:26) Zutphen (22:57) Deventer (23:15) Zwolle (23:40)
21:11 1277 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:21) Eindhoven (21:51) Helmond (22:05) Venlo (22:35)
21:19 1274 ma di wo do vr za zo Breda (21:28) Dordrecht (21:52) Rotterdam Centraal (22:08) Schiedam Centrum (22:15) Den Haag HS (22:31) Leiden Centraal (22:45) Amsterdam Centraal (23:22)
21:33 4675 ma di wo do vr za zo Breda (21:42) Roosendaal (22:01) Vlissingen (23:18)
21:56 4680 ma di wo do vr za zo Tilburg (22:06) 's Hertogenbosch (22:24) Nijmegen (23:08) Arnhem (23:27) Zutphen (00:03)
21:56 4680 ma di wo do vr Tilburg (22:06) 's Hertogenbosch (22:24) Nijmegen (23:08)
22:11 1281 ma di wo do vr za zo Tilburg (22:21) Eindhoven (22:51) Helmond (23:05) Venlo (23:35)
22:19 1278 ma di wo do vr za zo Breda (22:28) Dordrecht (22:52) Rotterdam Centraal (23:08) Schiedam Centrum (23:15) Den Haag HS (23:31) Leiden Centraal (23:45) Amsterdam Centraal (00:22)
22:34 4679 ma di wo do vr za zo Breda (22:44) Roosendaal (23:02)
22:56 4684 ma di wo do vr za zo Tilburg (23:06) 's Hertogenbosch (23:24) Nijmegen (00:17) Arnhem (00:33)
23:11 1285 ma di wo do vr za zo Tilburg (23:21) Eindhoven (23:51) Helmond (00:05) Venlo (00:35)
23:19 1282 ma di wo do vr za zo Breda (23:28) Dordrecht (23:55) Rotterdam Centraal (00:20) Schiedam Centrum (00:28) Den Haag HS (00:48)
23:33 4683 ma di wo do vr za zo Breda (23:42) Roosendaal (00:00)
23:50 9984 ma di wo do vr za zo Breda (23:59) Dordrecht (00:19) Rotterdam Centraal (00:44) Schiedam Centrum (00:55) Den Haag HS (01:13)
23:58 4688 ma di wo do vr za zo Tilburg (00:08) 's Hertogenbosch (00:23)
00:03 4385 zo Breda (00:12) Roosendaal (00:31)
00:03 4385 ma di wo do vr za Breda (00:12) Roosendaal (00:31)
00:07 1289 ma di wo do vr za zo Tilburg (00:19) Eindhoven (00:51)