of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Schagen in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Schagen in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:47 2414 ma di wo do vr za Heerhugowaard (07:11) Alkmaar (07:22) Uitgeest (07:53) Zaandam (08:22) Amsterdam Centraal (08:38)
07:50 932 zo Alkmaar (08:12) Zaandam (08:45) Amsterdam Centraal (09:00)
07:50 2403 ma di wo do vr za Den Helder (08:25)
09:13 931 ma di wo do vr za Den Helder (09:37)
10:43 2430 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (11:07) Alkmaar (11:17)
10:46 2415 ma di wo do vr za Den Helder (11:19)
11:02 2417 zo Den Helder (11:35)
12:02 7264 do Alkmaar (12:32) Uitgeest (13:00) Amsterdam Centraal (13:41)
13:06 2440 za Heerhugowaard (13:31) Alkmaar (13:42)
13:23 2442 ma di wo do vr zo Heerhugowaard (13:49) Alkmaar (14:00)
13:35 2442 za Alkmaar (13:58) Uitgeest (14:26) Amsterdam Centraal (14:52)
14:05 2427 ma di wo do vr za Den Helder (14:39)
15:26 2433 ma di wo do vr za zo Den Helder (15:50)
16:17 942 ma di wo do vr Alkmaar (16:38)
16:59 2456 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (17:25) Alkmaar (17:36)
17:38 2437 ma di wo do vr za zo Den Helder (18:12)
18:00 939 ma di wo do vr za Den Helder (19:31)
18:14 2462 ma di wo do vr za Alkmaar (18:50)
19:27 2449 ma di wo do vr za zo Den Helder (20:02)
19:58 2468 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (20:23) Alkmaar (20:33) Uitgeest (20:58) Zaandam (21:19) Amsterdam Centraal (21:34)
21:36 2472 ma di wo do vr za zo Alkmaar (21:56) Zaandam (22:29) Amsterdam Centraal (22:44)
22:01 2476 ma di wo do vr za zo Alkmaar (22:25) Uitgeest (22:52) Zaandam (23:20) Amsterdam Centraal (23:35)
22:49 945 ma di wo do vr za zo Den Helder (23:13)
23:01 2459 zo Den Helder (23:35)
00:47 949 ma di wo do vr za zo Den Helder (01:10)