of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Etten- Leur in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Etten- Leur in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:32 4616 ma di wo do vr za zo Breda (05:40) Tilburg (05:59) 's Hertogenbosch (06:15) Nijmegen (07:03) Arnhem (07:26) Zutphen (07:57) Deventer (08:14) Zwolle (08:41)
06:05 4318 zo Breda (06:13) Tilburg (06:32) 's Hertogenbosch (06:49) Nijmegen (07:35) Arnhem (07:52) Zutphen (08:32) Deventer (08:46)
06:05 4318 ma di wo do vr za Breda (06:13) Tilburg (06:32) 's Hertogenbosch (06:49) Nijmegen (07:35) Arnhem (07:52) Zutphen (08:32) Deventer (08:46) Zwolle (09:08)
06:12 4313 ma di wo do vr Roosendaal (06:22)
06:38 4620 ma di wo do vr za zo Breda (06:46) Tilburg (07:05) 's Hertogenbosch (07:21) Nijmegen (08:07) Arnhem (08:26) Zutphen (08:57) Deventer (09:14) Zwolle (09:40)
06:51 4615 ma di wo do vr za Roosendaal (07:01) Vlissingen (08:18)
07:05 4322 ma di wo do vr za Breda (07:13) Tilburg (07:32) 's Hertogenbosch (07:53) Nijmegen (08:36) Zutphen (09:32) Deventer (09:46) Zwolle (10:08)
07:05 4322 zo Breda (07:13) Tilburg (07:32) 's Hertogenbosch (07:53) Nijmegen (08:36) Arnhem (08:53) Zutphen (09:32) Deventer (09:46)
07:17 4317 ma di wo do vr Roosendaal (07:27) Bergen op Zoom (07:43)
07:40 4624 ma di wo do vr za zo Breda (07:48) Tilburg (08:07) 's Hertogenbosch (08:23) Nijmegen (09:08) Arnhem (09:26) Zutphen (09:57) Deventer (10:15) Zwolle (10:40)
07:51 4619 ma di wo do vr za zo Roosendaal (08:01) Vlissingen (09:18)
08:11 4326 ma di wo do vr za Breda (08:20) Tilburg (08:36) 's Hertogenbosch (08:53) Nijmegen (09:36) Zutphen (10:32) Deventer (10:47) Zwolle (11:08)
08:11 4326 zo Breda (08:20) Tilburg (08:36) 's Hertogenbosch (08:53) Nijmegen (09:36) Arnhem (09:56) Zutphen (10:32) Deventer (10:47)
08:18 4321 ma di wo do vr za Roosendaal (08:28) Bergen op Zoom (08:41)
08:39 4628 ma di wo do vr za zo Breda (08:47) Tilburg (09:06) 's Hertogenbosch (09:23) Nijmegen (10:08) Arnhem (10:26) Zutphen (10:57) Deventer (11:15) Zwolle (11:40)
08:51 4623 ma di wo do vr za zo Roosendaal (09:01) Vlissingen (10:18)
09:11 4330 ma di wo do vr za Breda (09:20) Tilburg (09:36) 's Hertogenbosch (09:53) Nijmegen (10:36) Zutphen (11:32) Deventer (11:47) Zwolle (12:08)
09:11 4330 zo Breda (09:20) Tilburg (09:36) 's Hertogenbosch (09:53) Nijmegen (10:36) Arnhem (10:53) Zutphen (11:32) Deventer (11:47)
09:18 4325 ma di wo do vr za zo Roosendaal (09:28) Bergen op Zoom (09:41)
09:39 4632 ma di wo do vr za zo Breda (09:47) Tilburg (10:06) 's Hertogenbosch (10:23) Nijmegen (11:08) Arnhem (11:26) Zutphen (11:57) Deventer (12:15) Zwolle (12:40)
09:51 4627 ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:02) Vlissingen (11:18)
10:11 4334 ma di wo do vr za Breda (10:20) Tilburg (10:36) 's Hertogenbosch (10:53) Nijmegen (11:36) Zutphen (12:32) Deventer (12:47) Zwolle (13:08)
10:11 4334 zo Breda (10:20) Tilburg (10:36) 's Hertogenbosch (10:53) Nijmegen (11:36) Arnhem (11:53) Zutphen (12:32) Deventer (12:47)
10:18 4329 ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:28)
10:39 4636 ma di wo do vr za zo Breda (10:47) Tilburg (11:06) 's Hertogenbosch (11:23) Nijmegen (12:08) Arnhem (12:26) Zutphen (12:57) Deventer (13:15) Zwolle (13:40)
10:51 4631 ma di wo do vr za zo Roosendaal (11:01) Vlissingen (12:18)
11:11 4338 zo Breda (11:20) Tilburg (11:36) 's Hertogenbosch (11:53) Nijmegen (12:36) Arnhem (12:53) Zutphen (13:32) Deventer (13:47)
11:11 4338 ma di wo do vr za Breda (11:20) Tilburg (11:36) 's Hertogenbosch (11:53) Nijmegen (12:36) Zutphen (13:32) Deventer (13:47) Zwolle (14:08)
11:18 4333 zo Roosendaal (11:28)
11:18 4333 ma di wo do vr za Roosendaal (11:28)
11:39 4640 ma di wo do vr za zo Breda (11:47) Tilburg (12:06) 's Hertogenbosch (12:23) Nijmegen (13:08) Arnhem (13:26) Zutphen (13:57) Deventer (14:15) Zwolle (14:40)
11:50 4635 ma di wo do vr za zo Roosendaal (12:00) Vlissingen (13:18)
12:11 4342 zo Breda (12:20) Tilburg (12:36) 's Hertogenbosch (12:53) Nijmegen (13:36) Arnhem (13:53) Zutphen (14:32) Deventer (14:47)
12:11 4342 ma di wo do vr za Breda (12:20) Tilburg (12:36) 's Hertogenbosch (12:53) Nijmegen (13:36) Zutphen (14:32) Deventer (14:47) Zwolle (15:08)
12:18 4337 ma di wo do vr za Roosendaal (12:28)
12:18 4337 zo Roosendaal (12:28)
12:39 4644 ma di wo do vr za zo Breda (12:47) Tilburg (13:06) 's Hertogenbosch (13:23) Nijmegen (14:08) Arnhem (14:26) Zutphen (14:57) Deventer (15:15) Zwolle (15:40)
12:50 4639 ma di wo do vr za zo Roosendaal (13:00) Vlissingen (14:18)
13:11 4346 ma di wo do vr za zo Breda (13:20) Tilburg (13:36) 's Hertogenbosch (13:53) Nijmegen (14:36) Arnhem (14:53) Zutphen (15:32) Deventer (15:47) Zwolle (16:08)
13:18 4341 ma di wo do vr za Roosendaal (13:28)
13:18 4341 zo Roosendaal (13:28)
13:39 4648 ma di wo do vr za zo Breda (13:47) Tilburg (14:06) 's Hertogenbosch (14:23) Nijmegen (15:08) Arnhem (15:26) Zutphen (15:57) Deventer (16:15) Zwolle (16:40)
13:50 4643 ma di wo do vr za zo Roosendaal (14:00) Vlissingen (15:18)
14:11 4350 ma di wo do vr za zo Breda (14:20) Tilburg (14:36) 's Hertogenbosch (14:53) Nijmegen (15:36) Arnhem (15:53) Zutphen (16:32) Deventer (16:47) Zwolle (17:12)
14:18 4345 zo Roosendaal (14:28)
14:18 4345 ma di wo do vr za Roosendaal (14:28)
14:39 4652 ma di wo do vr za zo Breda (14:47) Tilburg (15:06) 's Hertogenbosch (15:23) Nijmegen (16:08) Arnhem (16:26) Zutphen (16:57) Deventer (17:15) Zwolle (17:40)
14:50 4647 ma di wo do vr za zo Roosendaal (15:00) Vlissingen (16:18)
15:10 4354 ma di wo do vr za zo Breda (15:18) Tilburg (15:34) 's Hertogenbosch (15:52) Nijmegen (16:36) Arnhem (16:53) Zutphen (17:32) Deventer (17:47) Zwolle (18:12)
15:18 4349 zo Roosendaal (15:28)
15:18 4349 ma di wo do vr za Roosendaal (15:28)
15:39 4656 ma di wo do vr za zo Breda (15:47) Tilburg (16:06) 's Hertogenbosch (16:23) Nijmegen (17:08) Arnhem (17:26) Zutphen (17:57) Deventer (18:15) Zwolle (18:40)
15:50 4651 ma di wo do vr za zo Roosendaal (16:00) Vlissingen (17:19)
16:11 4358 ma di wo do vr za zo Breda (16:20) Tilburg (16:36) 's Hertogenbosch (16:53) Nijmegen (17:36) Arnhem (17:53) Zutphen (18:32) Deventer (18:47) Zwolle (19:08)
16:18 4353 ma di wo do vr za Roosendaal (16:28)
16:18 4353 zo Roosendaal (16:28)
16:38 4660 ma di wo do vr za zo Breda (16:46) Tilburg (17:05) 's Hertogenbosch (17:22) Nijmegen (18:08) Arnhem (18:26) Zutphen (18:57) Deventer (19:15) Zwolle (19:40)
16:50 4655 ma di wo do vr za zo Roosendaal (17:00) Vlissingen (18:18)
17:09 4362 ma di wo do vr za zo Breda (17:17) Tilburg (17:36) 's Hertogenbosch (17:52) Nijmegen (18:36) Arnhem (18:57) Zutphen (19:32) Deventer (19:47) Zwolle (20:08)
17:18 4357 ma di wo do vr za Roosendaal (17:28)
17:18 4357 zo Roosendaal (17:28)
17:39 4664 ma di wo do vr za zo Breda (17:47) Tilburg (18:06) 's Hertogenbosch (18:24) Nijmegen (19:08) Arnhem (19:26) Zutphen (19:57) Deventer (20:15) Zwolle (20:40)
17:51 4659 ma di wo do vr Roosendaal (18:01) Vlissingen (19:03)
17:51 4659 za zo Roosendaal (18:01) Bergen op Zoom (18:29)
18:09 4366 ma di wo do vr za zo Breda (18:17) Tilburg (18:33) 's Hertogenbosch (18:53) Nijmegen (19:36) Arnhem (19:53) Zutphen (20:32) Deventer (20:47) Zwolle (21:08)
18:11 3260 ma di wo do vr Roosendaal (18:21) Bergen op Zoom (18:44)
18:19 4361 ma di wo do vr za Roosendaal (18:29)
18:19 4361 zo Roosendaal (18:29)
18:39 4668 ma di wo do vr za zo Breda (18:47) Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:24) Nijmegen (20:08) Arnhem (20:26) Zutphen (20:57) Deventer (21:15) Zwolle (21:40)
18:50 4663 ma di wo do vr za zo Roosendaal (19:00) Vlissingen (20:18)
19:11 4370 zo Breda (19:20) Tilburg (19:36) 's Hertogenbosch (19:53) Nijmegen (20:36) Arnhem (20:56) Zutphen (21:32) Deventer (21:47) Zwolle (22:08)
19:18 4365 ma di wo do vr za zo Roosendaal (19:28) Bergen op Zoom (19:41)
19:39 4672 ma di wo do vr za zo Breda (19:47) Tilburg (20:06) 's Hertogenbosch (20:24) Nijmegen (21:09) Arnhem (21:26) Zutphen (21:57) Deventer (22:15) Zwolle (22:40)
19:50 4667 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:00) Vlissingen (21:18)
20:11 4374 zo Breda (20:20) Tilburg (20:36) 's Hertogenbosch (20:53) Nijmegen (21:36) Arnhem (21:57) Zutphen (22:32) Deventer (22:47) Zwolle (23:08)
20:18 4369 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:28)
20:39 4676 ma di wo do vr za zo Breda (20:47) Tilburg (21:06) 's Hertogenbosch (21:24) Nijmegen (22:09) Arnhem (22:26) Zutphen (22:57) Deventer (23:15) Zwolle (23:40)
20:50 4671 ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:00) Vlissingen (22:18)
21:11 4378 ma di wo do vr za zo Breda (21:20) Tilburg (21:36) 's Hertogenbosch (21:53) Nijmegen (22:36) Arnhem (22:57) Zutphen (23:32) Deventer (23:47) Zwolle (00:12)
21:11 4378 ma di wo do vr za Breda (21:20) Tilburg (21:36) 's Hertogenbosch (21:53)
21:18 4373 ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:28)
21:39 4680 ma di wo do vr za zo Breda (21:47) Tilburg (22:06) 's Hertogenbosch (22:24) Nijmegen (23:08) Arnhem (23:27) Zutphen (00:03)
21:39 4680 ma di wo do vr Breda (21:47) Tilburg (22:06) 's Hertogenbosch (22:24) Nijmegen (23:08)
21:51 4675 ma di wo do vr za zo Roosendaal (22:01) Vlissingen (23:18)
22:11 10282 zo Breda (22:20) Tilburg (22:36) 's Hertogenbosch (22:53) Utrecht Centraal (23:27) Amersfoort (23:51) Zwolle (00:54)
22:11 4382 ma di wo do vr za Breda (22:20) Tilburg (22:36) 's Hertogenbosch (22:53)
22:18 4377 ma di wo do vr za zo Roosendaal (22:28)
22:21 4382 zo Breda (22:29) Tilburg (22:47) 's Hertogenbosch (23:03) Nijmegen (23:37) Arnhem (23:58)
22:39 4684 ma di wo do vr za zo Breda (22:47) Tilburg (23:06) 's Hertogenbosch (23:24) Nijmegen (00:17) Arnhem (00:33)
22:52 4679 ma di wo do vr za zo Roosendaal (23:02)
23:11 4386 ma di wo do vr za zo Breda (23:20) Tilburg (23:36) 's Hertogenbosch (23:53)
23:19 4381 zo Roosendaal (23:30)
23:19 4381 ma di wo do vr za Roosendaal (23:30)
23:41 4688 ma di wo do vr za zo Breda (23:49) Tilburg (00:08) 's Hertogenbosch (00:23)
23:50 4683 ma di wo do vr za zo Roosendaal (00:00)
00:21 4385 zo Roosendaal (00:31)
00:21 4385 ma di wo do vr za Roosendaal (00:31)