of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Blerick in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Blerick in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:50 1218 ma di wo do vr Helmond (06:16) Eindhoven (06:27) Tilburg (07:01) Breda (07:20) Dordrecht (07:40) Rotterdam Centraal (08:01) Schiedam Centrum (08:15) Den Haag HS (08:31) Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
05:54 6214 ma di wo do vr Venray (06:06) Nijmegen (06:39)
06:13 6216 ma di wo do vr za Venray (06:25) Nijmegen (07:01)
06:23 9920 ma di wo do vr za Helmond (06:49) Eindhoven (07:00) Tilburg (07:31) Breda (07:50) Dordrecht (08:10) Rotterdam Centraal (08:30)
06:43 6218 ma di wo do vr Venray (07:02) Nijmegen (07:34)
06:52 3213 ma di wo do vr Venlo (06:55)
06:54 1222 ma di wo do vr za zo Helmond (07:20) Eindhoven (07:32) Tilburg (08:07) Breda (08:28) Dordrecht (08:52) Rotterdam Centraal (09:08) Schiedam Centrum (09:15) Den Haag HS (09:31) Leiden Centraal (09:45) Amsterdam Centraal (10:22)
07:05 6219 ma di wo do vr za Venlo (07:08) Roermond (07:38)
07:13 6220 ma di wo do vr za Venray (07:26) Nijmegen (08:04)
07:23 9924 ma di wo do vr za zo Helmond (07:49) Eindhoven (08:01) Tilburg (08:33) Breda (08:50) Dordrecht (09:10) Rotterdam Centraal (09:29)
07:31 1217 ma di wo do vr Venlo (07:34)
07:31 3217 za zo Venlo (07:34)
07:57 1226 ma di wo do vr za zo Helmond (08:22) Eindhoven (08:33) Tilburg (09:08) Breda (09:29) Dordrecht (09:52) Rotterdam Centraal (10:08) Schiedam Centrum (10:15) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:45) Amsterdam Centraal (11:22)
08:01 1973 ma di wo do vr za Venlo (08:04)
08:12 6223 ma di wo do vr za zo Venlo (08:15) Roermond (08:43)
08:17 6224 ma di wo do vr za zo Venray (08:30) Nijmegen (09:05)
08:32 1221 zo Venlo (08:35)
08:32 1221 ma di wo do vr za Venlo (08:35)
08:57 1230 ma di wo do vr za zo Helmond (09:22) Eindhoven (09:33) Tilburg (10:07) Breda (10:28) Dordrecht (10:52) Rotterdam Centraal (11:08) Schiedam Centrum (11:15) Den Haag HS (11:31) Leiden Centraal (11:45) Amsterdam Centraal (12:22)
09:12 6227 ma di wo do vr za zo Venlo (09:15) Roermond (09:43)
09:21 6228 ma di wo do vr za zo Venray (09:33) Nijmegen (10:07)
09:32 1225 ma di wo do vr za zo Venlo (09:35)
09:57 1234 ma di wo do vr za zo Helmond (10:22) Eindhoven (10:33) Tilburg (11:07) Breda (11:28) Dordrecht (11:52) Rotterdam Centraal (12:08) Schiedam Centrum (12:15) Den Haag HS (12:31) Leiden Centraal (12:45) Amsterdam Centraal (13:22)
10:12 6231 ma di wo do vr za zo Venlo (10:15) Roermond (10:43)
10:19 6232 ma di wo do vr za zo Venray (10:31) Nijmegen (11:05)
10:32 1229 ma di wo do vr za zo Venlo (10:35)
10:57 1238 ma di wo do vr za zo Helmond (11:22) Eindhoven (11:33) Tilburg (12:07) Breda (12:28) Dordrecht (12:52) Rotterdam Centraal (13:08) Schiedam Centrum (13:15) Den Haag HS (13:31) Leiden Centraal (13:45) Amsterdam Centraal (14:22)
11:12 6235 ma di wo do vr za zo Venlo (11:15) Roermond (11:43)
11:19 6236 ma di wo do vr za zo Venray (11:31) Nijmegen (12:05)
11:32 1233 ma di wo do vr za zo Venlo (11:35)
11:57 1242 ma di wo do vr za zo Helmond (12:22) Eindhoven (12:33) Tilburg (13:07) Breda (13:28) Dordrecht (13:52) Rotterdam Centraal (14:08) Schiedam Centrum (14:15) Den Haag HS (14:31) Leiden Centraal (14:45) Amsterdam Centraal (15:22)
12:12 6239 ma di wo do vr za zo Venlo (12:15) Roermond (12:43)
12:19 6240 ma di wo do vr za zo Venray (12:31) Nijmegen (13:05)
12:32 1237 ma di wo do vr za zo Venlo (12:35)
12:57 1246 ma di wo do vr za zo Helmond (13:22) Eindhoven (13:33) Tilburg (14:07) Breda (14:28) Dordrecht (14:52) Rotterdam Centraal (15:08) Schiedam Centrum (15:14) Den Haag HS (15:29) Leiden Centraal (15:43) Amsterdam Centraal (16:23)
13:12 6243 ma di wo do vr za zo Venlo (13:15) Roermond (13:43)
13:19 6244 ma di wo do vr za zo Venray (13:31) Nijmegen (14:05)
13:32 1241 ma di wo do vr za zo Venlo (13:35)
13:57 1250 ma di wo do vr za zo Helmond (14:22) Eindhoven (14:33) Tilburg (15:07) Breda (15:28) Dordrecht (15:52) Rotterdam Centraal (16:08) Schiedam Centrum (16:15) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:45) Amsterdam Centraal (17:22)
14:12 6247 ma di wo do vr za zo Venlo (14:15) Roermond (14:43)
14:19 6248 ma di wo do vr za zo Venray (14:31) Nijmegen (15:05)
14:32 1245 ma di wo do vr za zo Venlo (14:35)
14:57 1254 ma di wo do vr za zo Helmond (15:22) Eindhoven (15:33) Tilburg (16:07) Breda (16:28) Dordrecht (16:52) Rotterdam Centraal (17:08) Schiedam Centrum (17:15) Den Haag HS (17:31) Leiden Centraal (17:45) Amsterdam Centraal (18:22)
15:12 6251 ma di wo do vr za zo Venlo (15:15) Roermond (15:43)
15:19 6252 ma di wo do vr za zo Venray (15:31) Nijmegen (16:05)
15:32 1249 ma di wo do vr za zo Venlo (15:35)
15:57 1258 ma di wo do vr za zo Helmond (16:22) Eindhoven (16:33) Tilburg (17:07) Breda (17:28) Dordrecht (17:52) Rotterdam Centraal (18:08) Schiedam Centrum (18:15) Den Haag HS (18:31) Leiden Centraal (18:45) Amsterdam Centraal (19:22)
16:09 6255 ma di wo do vr za zo Venlo (16:12) Roermond (16:38)
16:19 6256 ma di wo do vr za zo Venray (16:31) Nijmegen (17:05)
16:32 1253 ma di wo do vr za zo Venlo (16:35)
16:53 1262 ma di wo do vr za zo Helmond (17:19) Eindhoven (17:31) Tilburg (18:07) Breda (18:28) Dordrecht (18:52) Rotterdam Centraal (19:08) Schiedam Centrum (19:15) Den Haag HS (19:31) Leiden Centraal (19:45) Amsterdam Centraal (20:22)
17:12 6259 ma di wo do vr za zo Venlo (17:15) Roermond (17:43)
17:19 6260 ma di wo do vr za zo Venray (17:31) Nijmegen (18:05)
17:37 1257 ma di wo do vr za zo Venlo (17:40)
17:57 1266 ma di wo do vr za zo Helmond (18:22) Eindhoven (18:33) Tilburg (19:07) Breda (19:28) Dordrecht (19:52) Rotterdam Centraal (20:08) Schiedam Centrum (20:15) Den Haag HS (20:31) Leiden Centraal (20:45) Amsterdam Centraal (21:22)
18:12 6263 ma di wo do vr za zo Venlo (18:15) Roermond (18:43)
18:19 6264 ma di wo do vr za zo Venray (18:31) Nijmegen (19:05)
18:32 1261 ma di wo do vr za zo Venlo (18:35)
18:57 1270 ma di wo do vr za zo Helmond (19:22) Eindhoven (19:33) Tilburg (20:07) Breda (20:28) Dordrecht (20:52) Rotterdam Centraal (21:08) Schiedam Centrum (21:15) Den Haag HS (21:31) Leiden Centraal (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
19:12 6267 ma di wo do vr za zo Venlo (19:15) Roermond (19:43)
19:17 3265 ma di wo do vr Venlo (19:20)
19:19 6268 ma di wo do vr za zo Venray (19:31) Nijmegen (20:05)
19:32 1265 ma di wo do vr za zo Venlo (19:35)
19:57 1274 ma di wo do vr za zo Helmond (20:22) Eindhoven (20:33) Tilburg (21:07) Breda (21:28) Dordrecht (21:52) Rotterdam Centraal (22:08) Schiedam Centrum (22:15) Den Haag HS (22:31) Leiden Centraal (22:45) Amsterdam Centraal (23:22)
20:12 6271 ma di wo do vr za zo Venlo (20:15) Roermond (20:43)
20:19 6272 ma di wo do vr za zo Venray (20:31) Nijmegen (21:05)
20:32 1269 ma di wo do vr za zo Venlo (20:35)
20:57 1278 ma di wo do vr za zo Helmond (21:22) Eindhoven (21:33) Tilburg (22:07) Breda (22:28) Dordrecht (22:52) Rotterdam Centraal (23:08) Schiedam Centrum (23:15) Den Haag HS (23:31) Leiden Centraal (23:45) Amsterdam Centraal (00:22)
21:12 6275 ma di wo do vr za zo Venlo (21:15) Roermond (21:43)
21:19 6276 ma di wo do vr za zo Venray (21:31) Nijmegen (22:05)
21:32 1273 ma di wo do vr za zo Venlo (21:35)
21:57 1282 ma di wo do vr za zo Helmond (22:22) Eindhoven (22:33) Tilburg (23:07) Breda (23:28) Dordrecht (23:55) Rotterdam Centraal (00:20) Schiedam Centrum (00:28) Den Haag HS (00:48)
22:12 6279 ma di wo do vr za zo Venlo (22:15) Roermond (22:43)
22:19 6280 ma di wo do vr za zo Venray (22:31) Nijmegen (23:05)
22:32 1277 ma di wo do vr za zo Venlo (22:35)
22:57 1286 ma di wo do vr za zo Helmond (23:22) Eindhoven (23:33)
23:12 6283 ma di wo do vr za zo Venlo (23:15) Roermond (23:43)
23:19 6284 ma di wo do vr za zo Venray (23:31) Nijmegen (00:05)
23:32 1281 ma di wo do vr za zo Venlo (23:35)
23:59 9983 zo Venlo (00:02)
00:12 6287 ma di wo do vr za zo Venlo (00:15)
00:32 1285 ma di wo do vr za zo Venlo (00:35)