of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Ede- Wageningen in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Ede- Wageningen in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:51 508 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:28) Woerden (06:47) Gouda (06:58) Rotterdam Centraal (07:21)
06:14 1412 ma di wo do vr za Amersfoort (06:51)
06:19 1310 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (06:54) Amsterdam Centraal (07:38)
06:37 509 ma di wo do vr za zo Arnhem (06:51) Nijmegen (07:12)
06:52 510 ma Utrecht Centraal (07:21) Amsterdam Centraal (08:00)
06:59 763 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:28) Amsterdam Centraal (08:06)
07:09 358 zo
07:17 1314 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:52) Amsterdam Centraal (08:28)
07:19 1309 ma di wo do vr za Arnhem (07:35)
07:23 1414 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:58)
07:36 764 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:50)
07:39 1316 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:14) Amsterdam Centraal (08:51)
07:58 1311 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:09)
08:04 1411 ma di wo do vr za Arnhem (08:20) Dieren (08:47) Zutphen (09:02) Deventer (09:17)
08:04 514 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:32) Woerden (08:49) Gouda (09:00) Rotterdam Centraal (09:21)
08:13 1416 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:46)
08:31 1318 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:06) Amsterdam Centraal (09:41)
08:38 513 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:50) Nijmegen (09:12)
09:04 765 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:32) Amsterdam Centraal (10:13)
09:09 1420 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:44)
09:20 1320 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:55)
09:22 1313 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:38)
09:38 768 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:50)
10:04 520 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:32) Woerden (10:49) Gouda (11:00) Rotterdam Centraal (11:21)
10:22 1315 ma di wo do vr za Arnhem (10:38)
10:24 1322 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:58) Amsterdam Centraal (11:34)
10:26 1422 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:00)
10:38 517 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:50) Nijmegen (11:12)
11:04 771 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:32) Amsterdam Centraal (12:13)
11:20 1326 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:55) Amsterdam Centraal (12:38)
11:22 1317 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:38)
11:26 1426 ma di wo do vr zo Amersfoort (12:00)
11:38 770 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:50)
12:04 526 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:32) Woerden (12:49) Gouda (13:00) Rotterdam Centraal (13:21)
12:20 1328 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (12:55)
12:22 1319 ma di wo do vr za Arnhem (12:38)
12:26 1428 ma di wo do vr za Amersfoort (13:00)
12:38 521 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:50) Nijmegen (13:12)
13:04 775 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:32) Amsterdam Centraal (14:13)
13:16 1421 za Arnhem (13:28)
13:20 1332 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:55) Amsterdam Centraal (14:38)
13:22 1321 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:38)
13:26 1432 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:00)
13:29 573 za Arnhem (13:42)
13:29 1432 za Amersfoort (14:03)
13:38 776 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:50)
14:04 532 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:32) Woerden (14:49) Gouda (15:00) Rotterdam Centraal (15:21)
14:16 1423 za Arnhem (14:28)
14:20 1334 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (14:55) Amsterdam Centraal (15:34)
14:22 1323 ma di wo do vr za Arnhem (14:38)
14:26 1434 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:00)
14:29 575 za Arnhem (14:42) Nijmegen (15:03)
14:38 525 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:50) Nijmegen (15:12)
15:04 779 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:32) Amsterdam Centraal (16:13)
15:20 1336 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:55) Amsterdam Centraal (16:38)
15:22 1325 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:38)
15:26 1436 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:00)
15:38 780 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:50)
16:04 536 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:32) Woerden (16:49) Gouda (17:00) Rotterdam Centraal (17:21)
16:20 1338 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (16:55)
16:22 1329 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:38)
16:26 1438 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:00)
16:38 531 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:50) Nijmegen (17:12)
17:04 783 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:32) Amsterdam Centraal (18:13)
17:16 1431 ma di wo do vr za Arnhem (17:28) Dieren (17:48) Zutphen (18:01) Deventer (18:17)
17:22 1331 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:38)
17:22 1340 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:56)
17:26 1440 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:00)
17:38 784 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:50)
18:04 540 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:32) Woerden (18:49) Gouda (19:00) Rotterdam Centraal (19:21)
18:12 1333 ma di wo do vr za Arnhem (18:28) Dieren (18:48) Zutphen (19:01) Deventer (19:17)
18:27 1335 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:43)
18:31 1342 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:06) Amsterdam Centraal (19:41)
18:33 1442 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:15)
18:38 537 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:50) Nijmegen (19:12)
19:04 787 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:32) Amsterdam Centraal (20:13)
19:17 1437 ma di wo do vr za Arnhem (19:29) Dieren (19:48) Zutphen (20:01) Deventer (20:17)
19:20 1344 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:55) Amsterdam Centraal (20:34)
19:22 1337 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:38)
19:26 1444 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:00)
19:38 788 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:50)
20:04 544 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:32) Woerden (20:49) Gouda (21:00) Rotterdam Centraal (21:21)
20:22 1339 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:38)
20:24 1346 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:58) Amsterdam Centraal (21:36)
20:26 1446 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:00)
20:38 541 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:50) Nijmegen (21:12)
21:04 791 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:32) Amsterdam Centraal (22:13)
21:20 1348 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:55) Amsterdam Centraal (22:33)
21:22 1341 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:38)
21:26 1448 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:00)
21:38 792 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:50)
22:04 548 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:32) Woerden (22:49) Gouda (23:00) Rotterdam Centraal (23:21)
22:16 1443 zo Arnhem (22:28) Dieren (22:48) Zutphen (23:01) Deventer (23:17)
22:20 1350 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:55)
22:22 1343 ma di wo do vr za zo Arnhem (22:38)
22:26 1450 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:00)
22:38 545 ma di wo do vr za zo Arnhem (22:50) Nijmegen (23:12)
23:04 795 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:32) Amsterdam Centraal (00:13)
23:12 1345 zo Arnhem (23:24)
23:20 1445 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:36) Dieren (23:58) Zutphen (00:11) Deventer (00:27)
23:22 1352 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:57)
23:50 794 ma di wo do vr za zo Arnhem (00:09)
00:14 579 zo Arnhem (00:26)
00:21 391 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:50)